Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
18 października 2023r. o 16:11
~~Złotawa Sałata napisał(a): idź spać chłopie jak ci tu wcześniej poradzono...korzystaj z dobrych rad bo nie masz tego na co dzień...;D



Sałata - wujek dobra rada , nie odróżniasz wyzwisk wujku od mojej oceny Ciebie , Twój problem .



Dopisane 18.10.2023r. o godz. 15:58:

PanM napisał(a): Lucjanie , 45 % głosów na wsi. Najwięcej wyborców bez wykształcenia.



Przemku piszesz o pojednaniu by następnie napisać z pogardą o ludziach ze wsi .
Do Twojej wiadomości , czasy zacofanej wsi i miast już minęły tylko tacy jak Ty tego nie widzą , jesteś żałosny pisząc co wyżej .


Dopisane 18.10.2023r. o godz. 16:11:

~~Cynamonowa Brzoza napisał(a): ''nadchodzi noc komety...'' ;D
albo inaczej...pamiętasz to?....wypalimy gorącym żelazem, wymieciemy ich żelazną miotłą...;D
wiem Lucjan że cię to boli ...ale takie są koleje losu i tak kończą szkodnicy i zdrajcy Polski...



Brzoza , dziękuję że to napisałeś , dedykuję to Przemkowi , PanuM .
To jest to co nas czeka w niedługim czasie , mściwy Donald Tusk szuka odwetu za kilkakrotne przegrane z Kaczyńskim w demokratycznych wyborach .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
18 października 2023r. o 16:18
~~Nie w kij dmuchany napisał(a): Tusk obiecał:
Aborcja na żądanie
Kasę byłym ubekom
Inwitro za friko
Ale już zdążył nie dotrzymać słowa:
Kasa z kpo na drugi dzień po,, sukcesie,,


Obóz przemijającej władzy i wiejskie biedaki już rozliczają KO, 3D i Lewicę z obietnic wyborczych, choć ci jeszcze nie rządzą. Z drugiej strony snują wizję, że PiS ma szansę znaleźć koalicjantów i mieć większość. Nie, nie ma na to szansy, żadnej! Do piachu gady...Ile jeszcze musi paść deklaracji KO, TD i Lewicy, że NIE chcą żadnej koalicji z PiSem?? No r*wa ile? załamka z wami trzodo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2023r. o 16:38
~~Jaskraworuda Hutujnia napisał(a): Lucek, Zbyszek poprosił mnie bym Ci przekazał, Że woli być "lewakiem" u rudego niż komunistą u małego oszczanego :)



Z obecnych wyborów najbardziej zadowoleni są komuniści z Czarzastym na czele , powiedział on coś takiego , lewica po osiemnasty latach wraca do władzy , PO i KO nie mają większości sejmowej , był układ Kiszczak Wałęsa będzie Tusk - Czarzasty , historia zatoczyła koło , wróciło to co było po 1989 r .
I kto tu popiera komunistów .
Zdrajcy ideałów Solidarności z Tuskiem na czele jak po 1989 r dla władzy zrobią wszystko , tak było i tak jest obecnie .



Dopisane 18.10.2023r. o godz. 16:38:

~~wyborca KO napisał(a): Nie pomogły ścieralne długopisy . Czy ten kreujący się na praworządnego Lucjan skomentuje ten fakt? Czy to tak miało wyglądać państwo pis? Czy takim długopisem swoje ustawy podpisuje ten siedzący w Belwederze? Lucjan długo jeszcze nie podniesie z tej klęski .



Kolejny bajkopisarz , Lucjan wolałby aby nadal rządził PiS i Polska się rozwijała jak przez ostatnie osiem lat , szanuję decyzje wyborców , czekam z niecierpliwością na efekty .

W sieci znalazłem taki wierszyk ;

Jak was nie kochać moi mili ,
coście swój los w urnie złożyli ,
wierząc , o święta naiwności ,
że wam nie zajrzy w oczy bieda
szuler nie ogra , wódz nie sprzeda .
Nikt wam niczego nie zabroni ,
Niemiec z Francuzem was ochroni .
Bo cóż mieć Ruska po sąsiedzku ,
gdy będziesz mówił po niemiecku ? ...
A więc nie próbuj mój narodzie ,
płakać , gdy będzie już po szkodzie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gaweł niezalogowany
18 października 2023r. o 16:43
I w ten sposób pan Lucjan pupilków komuny, w ten prosty sposób i bardzo elegancko że tak się wyrażę ( jeśli sałata pozwoli:)) ,"zaorał":)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fanka Franka niezalogowany
18 października 2023r. o 16:47
~~Gaweł napisał(a): I w ten sposób pan Lucjan pupilków komuny, w ten prosty sposób i bardzo elegancko że tak się wyrażę ( jeśli sałata pozwoli:)) ,"zaorał":)



Nie wyrażaj się,, za dużo- w ten sposób-
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2023r. o 16:49
~~Cynamonowa Brzoza napisał(a): poważnie ?...bez pieniędzy z Unii ''leżą i kwiczą''?


Jedno proste do zrozumienia zdanie a po nim lawina pustosłowia .
Jestem przeciwko UE w tym kształcie i jak Ziobro przeciwko pieniądzom ze wspólnego z nimi kredytu .
To zadłużenie Polski Tobie nie przeszkadza , tego nie będą spłacały Twoje wnuki - o naiwności .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~prokurator stanu wojennego Piotrowicz niezalogowany
18 października 2023r. o 16:51
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cynamonowa Brzoza napisał(a): poważnie ?...bez pieniędzy z Unii ''leżą i kwiczą''?


Jedno proste do zrozumienia zdanie a po nim lawina pustosłowia .
Jestem przeciwko UE w tym kształcie i jak Ziobro przeciwko pieniądzom ze wspólnego z nimi kredytu .
To zadłużenie Polski Tobie nie przeszkadza , tego nie będą spłacały Twoje wnuki - o naiwności .


A mamy jakis dług ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tamaryszek polny niezalogowany
18 października 2023r. o 16:54
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotawa Sałata napisał(a): idź spać chłopie jak ci tu wcześniej poradzono...korzystaj z dobrych rad bo nie masz tego na co dzień...;D



Sałata - wujek dobra rada , nie odróżniasz wyzwisk wujku od mojej oceny Ciebie , Twój problem .


Czyli jak teraz ktoś do ciebie napisze kuta///ie to nie będzie wyzwisko tylko ocena. A jak tego nie zrozumiesz to będzie twój problem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza