Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~ doopa i kamieni kupa niezalogowany
20 października 2023r. o 19:22
Po possdzielcach goowna zbieramy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2023r. o 19:33
~~Jasnofioletowa Borówka napisał(a): "po 15 października ceny paliw na stacjach Orlen nie wzrosną". – Prowadzimy politykę stabilnych cen paliw, bez gwałtownych wahań kosztów zakupu benzyny i oleju napędowego przez naszych klientów. Nie możemy pozwolić, by nieodpowiedzialne, motywowane kalendarzem wyborczym, wypowiedzi niektórych polityków, doprowadziły do paniki i destabilizacji rynku – oświadczył Obajtek.

co ty na to Lucjan? ;D



Spokojnie , niedługo Obajtek zostanie postawiony przez Leszczynę przed Sąd , wasz " wspaniały " Donald obiecał że jak przejmie władzę paliwo będzie po 5 zł .
Niedługo zadam Tobie pytanie - co Ty na to , jak wygrał ostatnie wybory to powiedział - teraz paliwo może być nawet po 7 zł .



Dopisane 20.10.2023r. o godz. 19:25:

~~Jasnofioletowa Borówka napisał(a): Lucjan...kogo jesteś w stanie pocałować w dupę by tylko twoi trwali przy ''korytach''? ;D



Post " wykształconego " ( DEBILA ) wyborcy Tuska .
Jaki Pan taki kram .



Dopisane 20.10.2023r. o godz. 19:33:

~~Jasnofioletowa Borówka napisał(a): prawda Lucjan? ;D to tak jak z twoim 'związkowym przewodniczącym -nomen omen- dudą...;D
dla niego też nie Polska a 'koryto' zawsze było na pierwszym planie..;D



Podpisz się pod swoimi bredniami , będę wiedział jak Tobie odpowiedzieć w niedługiej przyszłości .
Na podobne pytanie już odpowiedziałem , jak PiS się zeszmaci i zawrze koalicję z kimkolwiek z totalnej antypolskiej opozycji obecny mój głos na nich będzie ostatnim .
Niedługo zobaczymy jak będą rządzili wspierani przez Ciebie .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wykształcony niezalogowany
20 października 2023r. o 19:34
Panie Lucjan , uważasz pan że wykształcenie i poziom inteligencji jest powodem do wstydu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2023r. o 19:43
~~Jasnofioletowa Borówka napisał(a): desperacja piSSdzielców sięga zenitu...
już nie tylko stanowisko premiera proponują Kosiniakowi



Kosiniak o tym wie ? , zaprzeczył aby były prowadzone jakiekolwiek rozmowy z PiS . Pisać o Tobie kłamca i oszust to zbyt mało .



Dopisane 20.10.2023r. o godz. 19:43:

~~Wykształcony napisał(a): Panie Lucjan , uważasz pan że wykształcenie i poziom inteligencji jest powodem do wstydu ?



Mój ironiczny wpis proszę przeczytać ponownie , jest nadzieja że coś Pan zrozumie , wykształcony w cudzysłowie , w nawiasie prawda .
Wyższe wykształcenie bez podstawowego nic dla mnie nie znaczy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bławatna Begonia niezalogowany
20 października 2023r. o 19:44
Teraz POdzielą się władzą POmiędzy pana,wójta i plebana. Nic nie będą robić za nic odpowiadać tylko będą się w wzajemnie straszyć i szachować że jak coś to my wychodzimy z Bandy ryżego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 19:44
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Borówka napisał(a): "po 15 października ceny paliw na stacjach Orlen nie wzrosną". – Prowadzimy politykę stabilnych cen paliw, bez gwałtownych wahań kosztów zakupu benzyny i oleju napędowego przez naszych klientów. Nie możemy pozwolić, by nieodpowiedzialne, motywowane kalendarzem wyborczym, wypowiedzi niektórych polityków, doprowadziły do paniki i destabilizacji rynku – oświadczył Obajtek.

co ty na to Lucjan? ;D



.
Dopisane 20.10.2023r. o godz. 19:25:
Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Borówka napisał(a): Lucjan...kogo jesteś w stanie pocałować w dupę by tylko twoi trwali przy ''korytach''? ;D


Post " wykształconego " ( DEBILA ) wyborcy Tuska .
Jaki Pan taki kram .


no widzisz Lucjan?...uważasz dalej że że to słowa (DEBILA) ;D

''Potem Wolski przechodzi do tego, co należy teraz zrobić – brzmi to, jakby był członkiem partii i na spotkaniu partyjnym na Nowogrodzkiej mówił do wierchuszki PiS.

„Może cmokajmy w pupcię Trzecią Drogę, ponieważ to jest jedyna jakakolwiek szansa, że my w ogóle przeżyjemy”.
Mówi, by ich „dopieszczać”, bo Trzecia Droga „kiedyś będzie PiS-em”.''


Dopisane 20.10.2023r. o godz. 19:33:~~Jasnofioletowa Borówka napisał(a): prawda Lucjan? ;D to tak jak z twoim 'związkowym przewodniczącym -nomen omen- dudą...;D
dla niego też nie Polska a 'koryto' zawsze było na pierwszym planie..;D


Podpisz się pod swoimi bredniami , będę wiedział jak Tobie odpowiedzieć w niedługiej przyszłości .


nie strasz mnie tu Lucjan...nie strasz...;D
lepiej szykuj jakieś stare oponki do palenia na zapowiadanych przez dudę strajkach...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2023r. o 19:59
~~Jasnofioletowa Borówka napisał(a): czytam to i owo i wychodzi mi na to że wszystko zmierza ku stanowi wyjątkowemu...
mkkwacz i jego przydupasy tylko w tym widzą szansę na przetrwanie...
gdzie jest w tym miejsce dla chcących spokojnie żyć Polaków?...a któregoś z nich to obchodzi?

a ty Lucuś ?...jesteś ''za '' czy ''przeciw''?
wiem...ty jak twój dawny wódz ,twój koleżka partyjny -jesteś ''za a nawet przeciw'' ;D



Co ja na to , prosta i prawdziwa odpowiedź , nic takiego nie nastąpi a takie idiotyzmy spowodowane są Twoją obsesja , Sałato , Borówko czy Buraku biały czy czerwony to bez znaczenia .


Dopisane 20.10.2023r. o godz. 19:56:

~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): nie strasz mnie tu Lucjan...nie strasz...;D
lepiej szykuj jakieś stare oponki do palenia na zapowiadanych przez dudę strajkach...;D



Jak będą strajkowali to ich skrytykuję , większość odrzuciła politykę PiS , Turów do likwidacji , wiek emerytalny w górę , emigranci do Polski bez ograniczeń , wszystkie plusy do likwidacji , mur na granicy do rozbiórki .
Poczekam na strajki wyborców pięciogwiazdkowej koalicji .



Dopisane 20.10.2023r. o godz. 19:59:

~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): dotarła już do was świadomość porażki?



Dobrze piszesz , te wybory to porażka , do mnie dotarło , pięciogwiazdkowa koalicja niedługo to udowodni .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 19:59
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Borówka napisał(a): desperacja piSSdzielców sięga zenitu...
już nie tylko stanowisko premiera proponują Kosiniakowi



Kosiniak o tym wie ? , zaprzeczył aby były prowadzone jakiekolwiek rozmowy z PiS . Pisać o Tobie kłamca i oszust to zbyt mało .


pół internetu o tym pisze a ja tylko cytuję ...
jak budyń'' to o ''świniach w kinie'' ;D
a ty do mnie że ja oszukuję i kłamię?
pytałem cię ostatnio o ''twoją prawdę'' w sprawie czy były afery piSSdzielców czy nie ...
co zrobiłeś ?...podkuliłeś kitę i zwiałeś przed odpowiedzią ...;D
a teraz mnie kiedy tylko cytuję zarzucasz kłamstwo ?...hipokryto...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza