Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
20 października 2023r. o 20:44
~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): więc dlaczego MNIE zarzucasz kłamstwo? ;D
Lucjan ...jak to jest więc z tą ''twoją prawdą''?...były afery piSSdzielców czy nie? ;D

duda straszy wyjściem na ulice...
też mi napiszesz że kłamię?



Dobrze sam napisałeś , nie kłamiesz tylko łykasz kłamstwa i je powtarzasz więc jak mam to nazywać a zarazem Ciebie , oszust będzie bardziej na miejscu ? , myślę że tak .
Wychodzenie na ulicę wulgarnych ze strajku " kobiet " jakoś Ci nie przeszkadzało .
Ja sam kolejny raz pojadę na Marsz Niepodległości , trzygwiazdkowa koalicja jest zagrożeniem dla suwerenności Polski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Jastrzębiec niezalogowany
20 października 2023r. o 20:47
czy dobrze czytam (trzygwiazdkowa koalicja zagrożeniem)
LUcjan Ty wieszcz jesteś
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
20 października 2023r. o 20:49
~~Błękitnozielony Oczar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a):

Sformułowanie prawidłowe brzmi ...

narazie ......


na razie ZAWSZE piszemy ROZŁĄCZNIE...;D


Janusz ale wiesz na razie o co chodzi ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2023r. o 20:56
~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): więc dlaczego MNIE zarzucasz kłamstwo? ;D
Lucjan ...jak to jest więc z tą ''twoją prawdą''?...były afery piSSdzielców czy nie? ;D



Odpisałem , kim Ty jesteś abym odpowiadał na Twoje pytania , napisz coś o aferach , przedstaw dowody , podyskutujemy .
Nadchodzi czas zemsty Tuska za przegrywane wybory zobaczymy efekt .
Ja Ciebie nie pytam o domniemane lub prawdziwe afery totalnych , o tym nie przeczytałeś w internecie i nie powtórzysz .



Dopisane 20.10.2023r. o godz. 20:56:

~~Malinowoczerwony Jastrzębiec napisał(a): czy dobrze czytam (trzygwiazdkowa koalicja zagrożeniem)
LUcjan Ty wieszcz jesteś



Czas pokaże .
Niemcy liczą na Tuska , jak myślisz zawiedzie ich .
Poczytaj co nam szykują Niemcy i Francja w nowelizacji ustawy o UE .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 20:58
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): więc dlaczego MNIE zarzucasz kłamstwo? ;D
Lucjan ...jak to jest więc z tą ''twoją prawdą''?...były afery piSSdzielców czy nie? ;D

duda straszy wyjściem na ulice...
też mi napiszesz że kłamię?



Dobrze sam napisałeś , nie kłamiesz tylko łykasz kłamstwa i je powtarzasz więc jak mam to nazywać a zarazem Ciebie , oszust będzie bardziej na miejscu ? , myślę że tak .
Wychodzenie na ulicę wulgarnych ze strajku " kobiet " jakoś Ci nie przeszkadzało .
Ja sam kolejny raz pojadę na Marsz Niepodległości , trzygwiazdkowa koalicja jest zagrożeniem dla suwerenności Polski .

na początek ....omijasz odpowiedzi ...
były afery piSSdzielców czy nie? ...jaka jest ''twoja prawda'' ;D
cytując ''kanalie '' kogo cytowałeś? ...pamiętasz czy zapomniałeś? ;D

''łykam kłamstwa''?...więc kłamstwem dudy jest to że straszy wyjściem związkowców na ulice?...co za łgaż...;D
a teraz ty łżesz Lucjan ...kiedy był tu temat o tym strajku kobiet nie byłem mu przeciwny...ale krytycznie wypowiadałem się o wulgaryzmach...pisałem tez że ta Lempart nie powinna mieć dla siebie miejsca w szeregu protestujących ...
ja wiem że ty jesteś ''zapominalski'' ...kiedy ci to pasuje...;D

czy ty gdzieś tam pojedziesz nic mnie nie obchodzi...tym bardziej że będziesz szukał tych od przegranego bąkiewicza...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiszpański nurek który zwiał niezalogowany
20 października 2023r. o 21:00
https://youtu.be/5SxU1I_zj4o?si=-wP1IE1UoY9IO_g2

Bandytyzm w czystej postaci. Czy jarek będzie małym świadkiem koronnym ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2023r. o 21:01
~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): Nie wierzę , nie ma " mądrzejszych " od Ciebie .

bzdur ...są ...
owszem ty się do nich nie zaliczasz ...



Jak bym śmiał , Ty samochwała nie jesteś do przebicia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 21:03
~~Jurek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a):

Sformułowanie prawidłowe brzmi ...

narazie ......


na razie ZAWSZE piszemy ROZŁĄCZNIE...;D

Janusz ale wiesz na razie o co chodzi ….

mogę się domyślać ale ... tak na 100% nic nie wiem...zbyt wiele tu teraz niedomówień , prawd i półprawd...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza