Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Bławatna Begonia niezalogowany
20 października 2023r. o 20:00
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Borówka napisał(a): czytam to i owo i wychodzi mi na to że wszystko zmierza ku stanowi wyjątkowemu...
mkkwacz i jego przydupasy tylko w tym widzą szansę na przetrwanie...
gdzie jest w tym miejsce dla chcących spokojnie żyć Polaków?...a któregoś z nich to obchodzi?

a ty Lucuś ?...jesteś ''za '' czy ''przeciw''?
wiem...ty jak twój dawny wódz ,twój koleżka partyjny -jesteś ''za a nawet przeciw'' ;D



Co ja na to , prosta i prawdziwa odpowiedź , nic takiego nie nastąpi a takie idiotyzmy spowodowane są Twoją obsesja , Sałato , Borówko czy Buraku biały czy czerwony to bez znaczenia .Dopisane 20.10.2023r. o godz. 19:56:
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): nie strasz mnie tu Lucjan...nie strasz...;D
lepiej szykuj jakieś stare oponki do palenia na zapowiadanych przez dudę strajkach...;D


Jak będą strajkowali to ich skrytykuję , większość odrzuciła politykę PiS , Turów do likwidacji , wiek emerytalny w górę , emigranci do Polski bez ograniczeń , wszystkie plusy do likwidacji , mur na granicy do rozbiórki .
Poczekam na strajki wyborców pięciogwiazdkowej koalicji .

100/100 . Tylko jeszcze Miarzeja do zasypania. Bo przecież przyroda jej nie chce.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 20:05
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnofioletowa Borówka napisał(a)



...... takie idiotyzmy spowodowane są Twoją obsesja , Sałato , Borówko czy Buraku biały czy czerwony to bez znaczenia


jasne że bez znaczenia...;D
ale pamiętam twoje określenie-''kanalio'' ;D
też zresztą bez znaczenia bo gdyby tak mnie określił ktoś mądry to owszem ...miało by znaczenie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2023r. o 20:11
~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): pół internetu o tym pisze a ja tylko cytuję ...


Nareszcie piszesz prawdę , Ty tylko cytujesz , tylko na to Ciebie stać .



Dopisane 20.10.2023r. o godz. 20:09:

~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): ale pamiętam twoje określenie-''kanalio'' ;D


Ja tylko cytuję .



Dopisane 20.10.2023r. o godz. 20:11:

~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): gdyby tak mnie określił ktoś mądry



Nie wierzę , nie ma " mądrzejszych " od Ciebie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 20:15
więc dlaczego MNIE zarzucasz kłamstwo? ;D
Lucjan ...jak to jest więc z tą ''twoją prawdą''?...były afery piSSdzielców czy nie? ;D

duda straszy wyjściem na ulice...
też mi napiszesz że kłamię?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
20 października 2023r. o 20:17
Oglądam sobie debatę dnia i co miał PiS
kwiczeć , a kwiczą te co niby wygrali jak mantrę powtarzając prezydent powinien już nam dać władzunie , czy jeszcze nie posłowie
a już rządzą krajem , więc jeszcze raz ….
PKW podała oficjalne wyniki wyborów parlamentarnych, które odbyły się 15 października 2023 r. W wyborach do Sejmu PiS uzyskało 35,38 proc. głosów, KO - 30,70 proc., Trzecia Droga - 14,40 proc., Nowa Lewica - 8,61 proc., Konfederacja - 7,16 proc

Jak podała PKW, PiS w wyborach do Sejmu zdobyło 194 mandaty, KO - 157; Trzecia Droga - 65; Nowa Lewica - 26; Konfederacja - 18.

Na PiS oddano 7 mln 640 tys. 854 głosy, na KO - 6 mln 629 tys. 402, na Trzecią Drogę - 3 mln 110 tys. 670, na Nową Lewicę - 1 mln 859 tys. 018, zaś na Konfederację - 1 mln 547 tys. 364.
czy jeszcze nie rozumiecie ??

Sformułowanie prawidłowe brzmi PiS
wygrał wybory nie uzyskując większości
narazie do rządzenia .
Lecz jest jedno ale jak będą te sklejone
przegrane partyjki rządzić ??
Czas pokaże , łgarzy nie brakuje
Gawkowski ma doniesienia że niszczarki pracują 24 na dobę , Czarzasty w 100%
jest pewien tego też ….
kurka wódka takiego kabaretu nie oglądałem
od lat ….;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 20:18
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): pół internetu o tym pisze a ja tylko cytuję ...


Nareszcie piszesz prawdę , Ty tylko cytujesz , tylko na to Ciebie stać .
Dopisane 20.10.2023r. o godz. 20:09:
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): ale pamiętam twoje określenie-''kanalio'' ;D

Ja tylko cytuję .
Dopisane 20.10.2023r. o godz. 20:11:~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): gdyby tak mnie określił ktoś mądry


Nie wierzę , nie ma " mądrzejszych " od Ciebie .

bzdur ...są ...
owszem ty się do nich nie zaliczasz ...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 20:21
~~Jurek napisał(a):

Sformułowanie prawidłowe brzmi ...

narazie ......


na razie ZAWSZE piszemy ROZŁĄCZNIE...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 20:30
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a)~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): ale pamiętam twoje określenie-''kanalio'' ;D

Ja tylko cytuję .

cytujesz powiadasz?...a możesz przypomnieć kogo? ;D

jak się domyślam-zapomnialeś....;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza