Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

14240
M21W2
20 października 2023r. o 22:00
~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): co ty na to?..przecież to twój koleś partyjny...;D



Tu odpowiem jak zasługujesz - DOBRANOC IDIOTO .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gazania pnąca niezalogowany
20 października 2023r. o 22:04
M21W2 napisał(a): Kolejny " kwiatek Wolskiego w innej redakcji .


" Wolski nie przewidział, jakim echem odbije się jego wypowiedź i wydał oświadczenie, w którym kaja się za "emocjonalną wypowiedź". "Przepraszam, jeśli (...) kogoś obraziła, skrzywdziła lub zraniła! Zwłaszcza gdy chodzi o kolegów — pracowitych, odważnych, wybitnych" — to fragment wypowiedzi, którą można przeczytać na drugiej stronie piątkowego numeru "Gazety Polskiej Codziennie".

No to w końcu według ciebie to komuch czy nie komuch?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2023r. o 22:12
~~Kroksomia złocista napisał(a): To jakim cudem nadal popierasz partię w której roi się od komuchów? Ty naprawdę masz problemy z deklem .



Podaj nazwiska tych komuchów , masz na myśli Tych co z listy KO są w europarlamencie czy tych z którymi Tusk zawiera koalicję , PO to nie PiS Tusk to nie Kaczyński .



Dopisane 20.10.2023r. o godz. 22:08:

~~Gazania pnąca napisał(a): No to w końcu według ciebie to komuch czy nie komuch?



Przyznam że nie sprawdzałem , napisałem to co pisano o nim tu na forum .



Dopisane 20.10.2023r. o godz. 22:12:

Sprawdziłem Wolski był w PZPR w latach1981 , był nawet sekretarzem w Polskim Radiu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eukaliptus szafirowy niezalogowany
20 października 2023r. o 22:12
Jeśli ty nie sprawdzasz tego co piszesz o innych a kierujesz się tym co wyczytasz z forum to jesteś IDIOTĄ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2023r. o 22:14
w latach 1975-81


Dopisane 20.10.2023r. o godz. 22:14:

~~Eukaliptus szafirowy napisał(a): Jeśli ty nie sprawdzasz tego co piszesz o innych a kierujesz się tym co wyczytasz z forum to jesteś IDIOTĄ.



Sprawdziłem IDIOTO , sprawdzaj i Ty zanim odpowiesz .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eukaliptus szafirowy niezalogowany
20 października 2023r. o 22:20
A co ja mam sprawdzać? Ja tu nic nie pisałem takiego jak ty kiedy przyznałeś że piszesz coś o kimś ale nie sprawdziłeś. Wolski coś napisał w emocjach. W emocjach ludzie często piszą prawdę a ty w emocjach albo wypisujesz brednie albo obrażasz ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trudno nadążyć niezalogowany
20 października 2023r. o 22:54
Marcin Wolski komuchem? W życiu, pomimo tego że do partii należał.
„W latach 1975–1981 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej, od 1980 był sekretarzem Podstawowej Organizacji Partyjnej Programu III PR.
Przez wiele lat współpracował z Programem 3 Polskiego Radia, gdzie od 1973 do 7 grudnia 1981 prezentowana była audycja satyryczna 60 minut na godzinę , w której dworował z komuny (kolejne wydanie miało zostać nadane 13 grudnia 1981) .
„Podczas stanu wojennego zwolniony z pracy z zakazem zatrudnienia w mediach."
Takim był komuchem :D
Trudno nadążyć ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 października 2023r. o 23:02
Komuna pozostawiła po sobie zadry , konflikty i niedomówienia.
My mamy wybór . Albo się pojednamy i zbudujemy nową Polskę taką jakiej oczekuje młode pokolenie albo będziemy następne 80 lat darli szaty o niechlubną przeszłość.
Teraz Lucjanie fakty
Komuch to ktoś kto nie pracuje a chce żyć z pracy innych. Przy tym bezkrytycznie popiera partię o komuszej ingrediencji.
Każdy kto prowadzi ,lub prowadził działalność gospodarczą jest lub był kapitalistą a więc przeciwieństwem komucha.
Każdy kto gdziekolwiek pracuje jest pracownikiem najemnym. / praca za płacę/.
Teraz religia -- jest się albo wierzącym albo nie ./ wierzący to nie tylko katolik Lucjanie / a niewierzący to po prostu ateista a nie jakiś lewak.
Lewak to obraźliwy zwrot wymyślony przez PiS na wszystkich którzy myślą inaczej niż oni.
Amen.



Dopisane 20.10.2023r. o godz. 23:02:

Pewnie już do Ciebie dotarło że Jarosław Kaczyński twierdzi że za trzecią drogą kryją się obce służby.
Co Ty na to ?

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu