Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

~~Jaskraworuda Hutujnia niezalogowany
20 października 2023r. o 21:06
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): więc dlaczego MNIE zarzucasz kłamstwo? ;D
Lucjan ...jak to jest więc z tą 'twoją prawdą'?...były afery piSSdzielców czy nie? ;D

duda straszy wyjściem na ulice...
też mi napiszesz że kłamię?



Dobrze sam napisałeś , nie kłamiesz tylko łykasz kłamstwa i je powtarzasz więc jak mam to nazywać a zarazem Ciebie , oszust będzie bardziej na miejscu ? , myślę że tak .
Wychodzenie na ulicę wulgarnych ze strajku " kobiet " jakoś Ci nie przeszkadzało .
Ja sam kolejny raz pojadę na Marsz Niepodległości , trzygwiazdkowa koalicja jest zagrożeniem dla suwerenności Polski .

Szczepan, a co powiesz na to? :)
Marcin Wolski publicznie przyznał, że w TVP rządowej "stworzono propagandę gorszą niż w latach 70." w PRL. Właśnie przeprosił za swoje słowa. "Zależy mi tylko na Polsce" — zapewnił.Publicysta związany z TVP Info podczas dyskusji w Klubie Ronina powiedział, że pracownicy telewizji rządowej, a więc i on, są odpowiedzialni za propagandę, która przebiła standardy PRL. — Ten naród został po prostu upokorzony. (...) Była propaganda adresowana do tego betonowego elektoratu. Strata czasu i pieniędzy. Betonowy elektorat, nawet jakbyśmy pokazywali w TVP na okrągło Biedronia, i tak zagłosowałby na PiS — rzucił. PISie betonowe zakute łby łykały propagandę z Kurwizji jak bocian żabę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2023r. o 21:19
~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): ''łykam kłamstwa''?...więc kłamstwem dudy jest to że straszy wyjściem związkowców na ulice?...co za łgaż...;D
a teraz ty łżesz Lucjan ...kiedy był tu temat o tym strajku kobiet nie byłem mu przeciwny...ale krytycznie wypowiadałem się o wulgaryzmach...pisałem tez że ta Lempart nie powinna mieć dla siebie miejsca w szeregu protestujących ...
ja wiem że ty jesteś ''zapominalski'' ...kiedy ci to pasuje...;D



A jednak jesteś Kłamcą przez duże K , niedawno napisałeś , pogratuluję Zbyszkowi , on uczestnik strajków wulgarnych zasłużył na pochwałę , przysłużył się do obalenia rządu PiS .
Ty jak widzę jesteś w stanie wyprzeć się wszystkiego tym samym potwierdzasz że to co pisał o Tobie Przemek jest prawdą .

Tak Duda mówił o wyjściu na ulicę w obronie praw pracowniczych , Tobie to przeszkadza , dzielisz ludzi na tych co mogą protestować i tych co im nie wolno , trudno nie użyć słowa - hipokryto .



Dopisane 20.10.2023r. o godz. 21:17:

M21W2 napisał(a): a teraz ty łżesz Lucjan ...kiedy był tu temat o tym strajku kobiet nie byłem mu przeciwny...ale krytycznie wypowiadałem się o wulgaryzmach...pisałem tez że ta Lempart nie powinna mieć dla siebie miejsca w szeregu protestujących ...



Nie napiszę , udowodnij że łżesz , nie ma takiej możliwości , nic takiego o Lempart nie pisałeś .



Dopisane 20.10.2023r. o godz. 21:19:

udowodnij że nie łżesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 21:22
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): więc dlaczego MNIE zarzucasz kłamstwo? ;D
Lucjan ...jak to jest więc z tą ''twoją prawdą''?...były afery piSSdzielców czy nie? ;D



Odpisałem , kim Ty jesteś abym odpowiadał na Twoje pytania , napisz coś o aferach , przedstaw dowody , podyskutujemy .
Nadchodzi czas zemsty Tuska za przegrywane wybory zobaczymy efekt .


ja ci też odpisałem że ja już znam twoją odpowiedź...
nie ma zarzutów nie ma afery...
nie ma zarzutów bo zbynio ''zero'' wszystko umarza a więc dla ciebie lemingu nie ma afer...;D
na to co będzie jak zmieni się władza i jakiegoś piSSdzielca skażą , już właśnie dałeś swoją odpowiedź...

''Nadchodzi czas zemsty Tuska ...''
dla ciebie wtedy to będzie zemsta polityczna...;D
Lucjan ...to że potrafisz przejść sam siebie w tych bzdurach jakie wypisujesz ....
w tym ze mną zwyciężasz...;D
w reszcie przegrywasz jak twoi piSSdzielce w wyborach...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Hutujnia niezalogowany
20 października 2023r. o 21:25
"Tak Duda mówił o wyjściu na ulicę w obronie praw pracowniczych , Tobie to przeszkadza , dzielisz ludzi na tych co mogą protestować i tych co im nie wolno , trudno nie użyć słowa - hipokryto ."
A gdzie był ten czerwony kapral Stanu Wojennego przez te ostatnie 8 lat? już dawno powinni Wam zabrać tą nazwę Solidarność i zmienić na Solidarni z nieRządem :) Zobacz jak podsumował fanów PISdy Marcin Wolski :) "Marcin Wolski publicznie przyznał, że w TVP rządowej "stworzono propagandę gorszą niż w latach 70." w PRL. Właśnie przeprosił za swoje słowa. "Zależy mi tylko na Polsce" — zapewnił.Publicysta związany z TVP Info podczas dyskusji w Klubie Ronina powiedział, że pracownicy telewizji rządowej, a więc i on, są odpowiedzialni za propagandę, która przebiła standardy PRL. — Ten naród został po prostu upokorzony. (...) Była propaganda adresowana do tego betonowego elektoratu. Strata czasu i pieniędzy. Betonowy elektorat, nawet jakbyśmy pokazywali w TVP na okrągło Biedronia, i tak zagłosowałby na PiS — rzucił."

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 października 2023r. o 21:31
Marta Lempart udała się w czwartek do Belgii. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych, nie podając jednak powodu wizyty w Brukseli. Po czasie okazało się, że celem jej podróży było spotkanie z Donaldem Tuskiem.

https://wpolityce.pl/polityka/530422-intrygujacy-szczegol-spotkania-tusk-lempart-zdjecia

Polecam zdjęcie króla z Martusią .


Dopisane 20.10.2023r. o godz. 21:31:

~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): nie ma zarzutów bo zbynio ''zero'' wszystko umarza



Ty naprawdę jesteś strasznym hipokrytą , zbynio umarza , ten bełkot jest ok. zemsta Tuska be. to cały Ty .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworuda Hutujnia niezalogowany
20 października 2023r. o 21:35
M21W2 napisał(a): Marta Lempart udała się w czwartek do Belgii. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych, nie podając jednak powodu wizyty w Brukseli. Po czasie okazało się, że celem jej podróży było spotkanie z Donaldem Tuskiem.

https://wpolityce.pl/polityka/530422-intrygujacy-szczegol-spotkania-tusk-lempart-zdjecia

Polecam zdjęcie króla z Martusią .Dopisane 20.10.2023r. o godz. 21:31:
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): nie ma zarzutów bo zbynio ''zero'' wszystko umarza



Ty naprawdę jesteś strasznym hipokrytą , zbynio umarza , ten bełkot jest ok. zemsta Tuska be. to cały Ty .

Szczepan, co Ty na to? już PISi wojewoda Obrębski krytukuje PISdzielców :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 21:37
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): ''łykam kłamstwa''?...więc kłamstwem dudy jest to że straszy wyjściem związkowców na ulice?...co za łgaż...;D
a teraz ty łżesz Lucjan ...kiedy był tu temat o tym strajku kobiet nie byłem mu przeciwny...ale krytycznie wypowiadałem się o wulgaryzmach...pisałem tez że ta Lempart nie powinna mieć dla siebie miejsca w szeregu protestujących ...
ja wiem że ty jesteś ''zapominalski'' ...kiedy ci to pasuje...;D



A jednak jesteś Kłamcą przez duże K , niedawno napisałeś , pogratuluję Zbyszkowi , on uczestnik strajków wulgarnych zasłużył na pochwałę , przysłużył się do obalenia rządu PiS .
Ty jak widzę jesteś w stanie wyprzeć się wszystkiego tym samym potwierdzasz że to co pisał o Tobie Przemek jest prawdą .

Tobie to przeszkadza , dzielisz ludzi na tych co mogą protestować i tych co im nie wolno , trudno nie użyć słowa - hipokryto .
Dopisane 20.10.2023r. o godz. 21:17:
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): a teraz ty łżesz Lucjan ...kiedy był tu temat o tym strajku kobiet nie byłem mu przeciwny...ale krytycznie wypowiadałem się o wulgaryzmach...pisałem tez że ta Lempart nie powinna mieć dla siebie miejsca w szeregu protestujących ...


Nie napiszę , udowodnij że łżesz , nie ma takiej możliwości , nic takiego o Lempart nie pisałeś .
Dopisane 20.10.2023r. o godz. 21:19:udowodnij że nie łżesz


dalej brniesz w łgarstwa ...:D
to masz ten ''dar'' od dzieciństwa czy dopiero nabyłeś?
pisałem że pogratuluję Zbyszkowi jego zwycięstwa...bo skoro maszerował w tym marszu a kobiety wygrały to jest to i jego zwycięstwo...
nie napisałem że pogratuluję mu tego że być może cos tam pokrzykiwał ...;D ...to jego sprawa...
co ty znowu z tym Przemkiem? ...ogarnij się chłopie bo coś mi się wydaje że ty już sam za sobą nie nadążasz...
raz piszesz jedno raz drugie...stoisz w jakimś dziwnym ''szpagacie'' i tylko patrzeć jak się rozedrzesz...;D

ja ci coś mam tu ''udowadniać''?...tobie?...
cytuję :D
''a kim ty jesteś bym ci musiał odpowiadać''? ...pamiętasz kto to napisał ?...bo to kogo cytowałeś pisząc ''kanalie'' już ''zapomniałeś'' ...;D

''Tak Duda mówił o wyjściu na ulicę w obronie praw pracowniczych ,...''
pytam więc ...gdzie był ten zadymiarz kiedy protestowali nauczyciele?...gdzie był jak protestowały pielęgniarki?


więc nie pieprz mi tu o tym że on chce bronić praw pracowniczych ...jeśli czegoś chce bronić to min. swojego ''koryta''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnozielony Oczar niezalogowany
20 października 2023r. o 21:44
M21W2 napisał(a): Marta Lempart udała się w czwartek do Belgii. Poinformowała o tym w mediach społecznościowych, nie podając jednak powodu wizyty w Brukseli. Po czasie okazało się, że celem jej podróży było spotkanie z Donaldem Tuskiem.

https://wpolityce.pl/polityka/530422-intrygujacy-szczegol-spotkania-tusk-lempart-zdjecia

Polecam zdjęcie króla z Martusią .Dopisane 20.10.2023r. o godz. 21:31:
Ktoś napisał: ~~Błękitnozielony Oczar napisał(a): nie ma zarzutów bo zbynio ''zero'' wszystko umarza



Ty naprawdę jesteś strasznym hipokrytą , zbynio umarza , ten bełkot jest ok. zemsta Tuska be. to cały Ty .

powstrzymaj emocje bo z twojej pisaniny zaczyna przebijać jakiś bełkot...;D
spokojnie Lucek ...spokojnie...
ja tam nie wiem gdzie ''Martusia'' się udała bo mnie to guzik interesuje ale ty jak widzę tym ''żyjesz'' ;D

Lucuś a kto umorzył chociażby śledztwo w sprawie wystrzału z granatnika? ;D
pan Ziutek z miejskiego szaletu? ;D
kto umorzył śledztwo sprawy związanej z tym śmigłowcem na pikniku piSSdzielców?
pani Stefa z mięsnego? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza