Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Viktoria!!!!! Polska wygrała!!!!

11445
PanM
27 października 2023r. o 17:57
PanM napisał(a):
*********************************************************************************************************************************/**
Lucjanie , poniższe zdanie odczytałeś jako moją sugestię że należysz do PiS . Więc raz jeszcze je doprecyzowałem.Aby Ci takie myśli nie biegały po rozgrzanej głowie.
************************************************************************************************************************************"Nie rozumie jedynie jak Ty zwykły Polak , rolnik angażujesz się skrajnie aktywnie w POPIERANIE działalności partii politycznej nie będąc jej członkiem.


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
27 października 2023r. o 18:03
Yogi mówi, że to rozumie chociaż nie jest rolnikiem:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Gajowy niezalogowany
27 października 2023r. o 18:10
~~Bubu napisał(a): Yogi mówi, że to rozumie chociaż nie jest rolnikiem:)

Misie , albo spać albo natentychmiast wytłumaczyć panu Luckowi to co misie rozumieją.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
27 października 2023r. o 18:19
Wszyscy lubimy dżem truskawkowy, co tu rozumieć?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Galowy niezalogowany
27 października 2023r. o 18:41
~~Yogi napisał(a): Wszyscy lubimy dżem truskawkowy, co tu rozumieć?:)

To sie wie. Nawet stare wyleniałe niedźwiedzie lubią taki dżemik. Wypada wypić za zdrowie pana Lucka . A to nawet ludzie lubią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
27 października 2023r. o 18:42
PanM napisał(a): PanM napisał(a):
*********************************************************************************************************************************/**
Lucjanie , poniższe zdanie odczytałeś jako moją sugestię że należysz do PiS . Więc raz jeszcze je doprecyzowałem.Aby Ci takie myśli nie biegały po rozgrzanej głowie.
************************************************************************************************************************************"Nie rozumie jedynie jak Ty zwykły Polak , rolnik angażujesz się skrajnie aktywnie w POPIERANIE działalności partii politycznej nie będąc jej członkiem.




Przemku , umiem w odróżnieniu od Ciebie czytać ze zrozumieniem , napisałeś kłamstwo o moim skrajnym aktywnym zaangażowaniu w POPIERANIE partii politycznej .
Napisałeś też wyraźnie NIE BĘDĄC JEJ CZŁONKIEM .
Odpisując dalej brniesz , źle odczytałem Twój wpis , nie odczytałem jak sugerujesz źle , piszesz poprawnie i jest bardzo łatwo zrozumieć co piszesz , inny temat to insynuacje do których się nie odniosę , Ty i Janusz napisaliście bliźniaczo podobne teksty , teksty w stylu przekupek na targowisku .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnofioletowa Konwalia niezalogowany
27 października 2023r. o 18:48
no panowie ,próbujcie się wznieść na wyżyny Lucjana
albo lepiej NIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudy Moszenki niezalogowany
27 października 2023r. o 18:59
M21W2 napisał(a):
Odpisując dalej brniesz , źle odczytałem Twój wpis , nie odczytałem jak sugerujesz źle , piszesz poprawnie i jest bardzo łatwo zrozumieć co piszesz , inny temat to insynuacje do których się nie odniosę , Ty i Janusz napisaliście bliźniaczo podobne teksty , teksty w stylu przekupek na targowisku .

***************************************************************************************************************************
Lucjanie , przeczytałeś prawidłowo jednak pojmujesz wszystko po swojemu. Nikt tu z wyrachowaniem n ie pisze aby Ci dokuczyć. Po prostu różnica i światopoglądu i na eterze.
" PODOBNE TEKSTY" - skoro osoby mają niemal takie samo zdanie w określonym temacie to i wpisy są bliźniaczo podobne.
Widzę że zmuszasz mnie do pisania jak krowie na rowie i jak chłop do Chłopa.
Dawno mnie ani nie dziwią ani zaskakują ani interesują Twoje poglądy polityczne ani ich geneza. Dziwi jedynie determinacja . Lucjanie , to polityka , wybory , partie a nie wojna Polsko Polska . Czy nie potrafisz polemizować merytorycznie ? Ja piszę że prezydent Polski to doopa Bo w czasie 1,5 kadencji ani razy nie był reprezentantem wszystkich Polaków . Pokazał się jako przyboczny PiS oraz kapciowy prezesa i kleru.
Drugi Doopa związkowiec niegodny komentarza.
To moja opinia . Teraz Ty Lucjanie masz prawo stanąć w obronie czci obu panów . Chętnie poczytam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza