Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zobaczcie do czego doprowadziło szwindlowanie cenami paliw przed wyborami
~~Azur niezalogowany
30 października 2023r. o 6:12
Mi bez różnicy czy paliwo po 6 czy 6.50 raptem 5 zł oszczędności na 10 litrach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Sośnica niezalogowany
30 października 2023r. o 6:17
~~Azur napisał(a): Mi bez różnicy czy paliwo po 6 czy 6.50 raptem 5 zł oszczędności na 10 litrach.


A na 1000 litrach ,zresztą kto bogatemu zabroni ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Rudbekia niezalogowany
30 października 2023r. o 8:08
~~Azur napisał(a): Mi bez różnicy czy paliwo po 6 czy 6.50 raptem 5 zł oszczędności na 10 litrach.


Dojdą do 10 zł też bedziesz mówił że tanio?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Odinson niezalogowany
30 października 2023r. o 10:38
I bardzo dobrze. Dobre czasy już się skończyły, teraz rządy szmaciarzy dla szmaciarzy. Paliwo może być i po dyszce. Ja się cieszę :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
30 października 2023r. o 10:48
Co powiesz teraz Obajtkowi, sprawdźcie ile dzisiaj kosztuje paliwo na Tysiąclecia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bakłażanowa Sałata niezalogowany
30 października 2023r. o 10:59
~~Odinson napisał(a): I bardzo dobrze. Dobre czasy już się skończyły, teraz rządy szmaciarzy dla szmaciarzy. Paliwo może być i po dyszce. Ja się cieszę :)

Cwaniakujesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
30 października 2023r. o 11:02
~~Bakłażanowa Sałata napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Odinson napisał(a): I bardzo dobrze. Dobre czasy już się skończyły, teraz rządy szmaciarzy dla szmaciarzy. Paliwo może być i po dyszce. Ja się cieszę :)

Cwaniakujesz

Póki co to PiS i Obajtek rządzi!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spięty niezalogowany
30 października 2023r. o 12:28
Przez 8 lat rządów PiS ceny na Orlen były trzymane w rozsądnej granicy plus karta dużej rodziny plus ceny dla floty samochodowej plus dla akcjonariuszy. Teraz zobaczymy jak będą łupić i rozbijać wielką polską firmę. PO czekajmy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.