Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 22:27
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): nie wybielaj się Lucjan...czynnie się w to włączyłeś...



O ile dobrze pamiętam okładaliście się w temacie o wojnie w Ukrainie , z czystym sumieniem odpiszę ŁŻESZ , to mnie nie rusza .
Napisałem Przemek liczył że mnie pozyska do ataku na Ciebie , wiedziałem że kłamie w sprawach remontu w jego domu , nie zarzuciłem jemu kłamstw , bawiłem się jak wielu innych odgrywaną przez was komedią .Dopisane 20.11.2023r. o godz. 22:09:
Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): ostatnio pisałeś o jakimś kombatanckim ''związku emerytów''


Kolejny raz ŁŻESZ - napisałem jestem członkiem Związku Emerytów i Rencistów Solidarność .

Twoje insynuacje coraz bardziej mnie bawią , pisz dalej .

Jedno jest prawdą jako związkowiec emeryt poprę SŁUSZNE ŻĄDANIA SOLIDARNOŚCI ROBOTNIKÓW .
Dopisane 20.11.2023r. o godz. 22:16:O ile pamięć mnie nie myli pisałem że popieram uzasadnione protesty wszystkich działających ZZ w obronie swoich praw .
Obecnie Solidarność Rolników i OPZZ rolników mają protestować w sprawie dyktatu UE odnośnie hodowli zwierząt .

Tyle na dziś - tchórz znika do nory .

pieprzysz Lucjan...pieprzysz...
a kiedy brak ci sensownej odpowiedzi czepiasz się słówek ...myślisz że ja nadążam za tym kogo ty popiersz lub do jakiego ''kółka'' należysz...
czy to ''kombatanckie'' czy ''emeryckie'' guzik mnie obchodzi...;D

''...pisałem że popieram uzasadnione protesty wszystkich działających ZZ w obronie swoich praw ...''
ale kiedy napisałem ci że twój duda wysłał swoich ''związkowców'' by dogadali się z piSSdzielcami w sprawie protestu pielęgniarek nie protestowałeś kiedy dudowe ''solidaruchy'' złamali wcześniejszą umowę związku pielęgniarek...
a co teraz robi twój duda w sprawie protestu transportowców na wschodniej granicy?...siedzi cicho w norze ...
taki to z niego ''związkowiec'' ...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
20 listopada 2023r. o 22:37
To jest typowe dla dwojga niedowartościowanych w życiu publicznym ..….bezpardonowe ataki Janusza na temat Solidarności i jego wywodów zwanych piSSdzielce …( codzienność ) …
kończące się zazwyczaj wyjazdami poza granice przyzwoitego zachowania wobec
osób popierających takie formacje ,
Lucjanie zdyskredytować próbowali , próbują i próbować będą ….
znam też takiego co chciał zaistnieć , dobrze o nim mówią twoi adwersarze ..?
czy coś jest na rzeczy …??
tylko z tego co wiem pozostał z ręką w nocniku ….
i takie prognozy z wielkim prawdopodobieństwem czekają tych atakujących …
posunięcia w prywatę to była , jest i będzie ich metoda …
pamiętasz Lucjanie tydzień po wprowadzeniu stanu wojennego zamknęli mnie na komendzie i bito jak świniaka ….
a wiesz jakiej metody używali …?
właśnie takiej która uderzała w prywatne życie moje i rodziny , tzw złamanie psychiczne .. ..
udało im się … gooooowno …
tego nie przeżyli , i nie przeżyją …
więc co mogą wiedzieć …??
będę w Bolesławcu poświęcę trochę czasu
na pogawędkę z Przemkiem ….
może przybliżę mu trochę prawdy o zachowaniu oficerów w jednostce wojskowej w Opolu …
lecz moim osobistym motto było , jest i będzie , nie wszyscy Niemcy byli Hitlerowcami .
Pozdrawiam adwersarzy .

PS . Co może zrobić polityka z ludzi , kiedyś miłych , szanowanych…..???



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
20 listopada 2023r. o 22:41
I jak to na ławeczce Janusz mi zapewniał że on się tylko na forum bawi ….
Ciekawa zabawa …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 22:44
~~Jurek napisał(a):

lecz moim osobistym motto było , jest i będzie , nie wszyscy Niemcy byli Hitlerowcami .
?

ale wszyscy przeciwni wam to ''komuchy'' ...;D

To jest typowe dla dwojga niedowartościowanych w życiu publicznym ..….bezpardonowe ataki Janusza na temat Solidarności i jego wywodów zwanych piSSdzielce …( codzienność ) …


koniec piSSlamu bliski...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 22:54
~~Jurek napisał(a): I jak to na ławeczce Janusz mi zapewniał że on się tylko na forum bawi ….
Ciekawa zabawa …

a nie jest? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 23:01
no...na dzisiaj wystarczy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
20 listopada 2023r. o 23:02
~~Ziemistoszary Goździk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a):

lecz moim osobistym motto było , jest i będzie , nie wszyscy Niemcy byli Hitlerowcami .
?

ale wszyscy przeciwni wam to ''komuchy'' ...;D

To jest typowe dla dwojga niedowartościowanych w życiu publicznym ..….bezpardonowe ataki Janusza na temat Solidarności i jego wywodów zwanych piSSdzielce …( codzienność ) …






koniec piSSlamu bliski...;D


Janusz nie prowokuj , bardzo dobrze sam wiesz ( przypuszczam) że jest to droga do nikąd …
nakręcanie ludzi młodych nie prawdziwymi wydarzeniami , może jedynie zwichrować
ich tok myślenia …
chyba ze bawisz się tym …??
a co chcesz osiągnąć , bywa często niezrozumiałe …?

zauważyłeś po pewnym moim wpisie ,
ktoś ciekawie wyjechał w moim kierunku …
już nie Malinowy Nosie …he he he
a KLUKU … do go poniosło …
a nawet był tak odważny , mi Polakowi z krwi i kości , nazywając wręcz volksdeutschem ..
odwalić się od polskiej polityki ..
hmmm , cóż nich sobie pomarzy ….


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
20 listopada 2023r. o 23:40
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): nie wybielaj się Lucjan...czynnie się w to włączyłeś...

Twoje insynuacje coraz bardziej mnie bawią , pisz dalej .
Jedno jest prawdą jako związkowiec emeryt poprę SŁUSZNE ŻĄDANIA SOLIDARNOŚCI ROBOTNIKÓW .
Dopisane 20.11.2023r. o godz. 22:16:O ile pamięć mnie nie myli pisałem że popieram uzasadnione protesty wszystkich działających ZZ w obronie swoich praw .
*********************************************************************************************************************************
Lucjanie , zatem konkrety.
Jakie prawa robotników masz na myśli aby zachodziła potrzeba stawania w ich obronie ?
Osiem lat rządzi Twoja partia , prawa i sprawiedliwa więc gdzie tu robotnicza krzywda ?
Domyślam się że chodzi Ci o socjale. Jak zatem Ty i Twoi związkowcy chcą pogodzić rozbuchane socjale ze zwykłą ekonomią która jest warunkiem przetrwania firm. To co piszesz pozbawione jest sensu BO /
Jeśli państwo utrzyma politykę socjalu , będzie musiało sięgnąć głębiej w kieszenie przedsiębiorców. A oni zmuszeni do płacenia zbyt wysokiego haraczu ograniczą zarobki pracownikom.
Której grupie Lucjanie bardziej należy się wyższe wynagrodzenia . Tej która na to pracuje czy tej która żyje socjalem ?
O innych sprawach nie chcę wspominać.
Jednak pozwalam sobie skromnie zauważyć że to moment zaproszenia Ciebie na te niby rozmowy był granatem wrzuconym do szamba .
Nie zmienia to jednak faktu że Twój związek i Twój PiS wpisują się jako najbardziej niechlubny okres w powojennej historii .RP. A plakat na tle którego fotografowałeś się w Warszawie listopada br budzi niesmak.Tak jak PiS i Kaczyński Ty walczysz ? Pytałem z kim ? Pytam po co ?
Pojechałeś do stolicy demonstrować za czymś i przeciw komuś.
Wyjaśnij nam o kim mowa.




" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.