Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

14240
M21W2
1 grudnia 2023r. o 19:50
~~Złocistożółta Pysznogłówka napisał(a): ~~Złocistożółta Pysznogłówka niezalogowany
10 godz. 1 min. temu
Lucuś jak jego piSSdzielski idol śpi do południa...
on podczas snu regeneruje gruczoły jadowe ,później tu wpada i pluje...
bez ''awatara'' ...;D



Myślę tylko o jednym , jak to się stało że na Bolcu brylują hejterzy z tobą jako ich naczelnikiem .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pinochet niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 19:54
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistożółta Pysznogłówka napisał(a): ~~Złocistożółta Pysznogłówka niezalogowany
10 godz. 1 min. temu
Lucuś jak jego piSSdzielski idol śpi do południa...
on podczas snu regeneruje gruczoły jadowe ,później tu wpada i pluje...
bez ''awatara'' ...;D



Myślę tylko o jednym , jak to się stało że na Bolcu brylują hejterzy z tobą jako ich naczelnikiem .



Czyżby każdy kto się nie zgadza ze zdaniem pana Lucjana i PanaM był hejterem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 grudnia 2023r. o 20:01
~~Złocistożółta Pysznogłówka napisał(a): nie można ...
dlatego właśnie piSSdzielce obrzydzają swoim wyznawcom Unię...



Wiesz dlaczego nie zagłosowałem za przystąpieniem do eurokołchozu , głównymi orędownikami przystąpienia była lewica z SLD na czele oraz PiS , mnie nikt nie musi do zniewalania przekonywać , byłem i jestem za całkowitą suwerennością Polski , po co ja to piszę , hejterzy wiedzą swoje .



Dopisane 01.12.2023r. o godz. 20:01:

~~pinochet napisał(a): Czyżby każdy kto się nie zgadza ze zdaniem pana Lucjana i PanaM był hejterem?



Każdy kto się nie zgadza z moim zdaniem jest dla mnie cennym dyskutantem , każdy kto jak Ty wie " więcej " o mnie jak ja sam jest hejterem .

" Hejter – określenie osoby, która publikuje w internecie agresywne, obraźliwe lub skrajnie krytyczne komentarze pozbawione rzeczowej argumentacji i wygłaszane pod adresem konkretnej osoby lub grupy osób."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nowak niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 20:09
Widzisz zaczynają dobrze rządzić , Tfusk załatwił z Brukseli 5 miliardów , przyznano z jednym ale
Wszystko ma być przeznaczone dla energii odnawialnej i zakupy w Simensie który jest plajtę z długiem 4,7 miliarda , i wszystko w porządku Polacy będą mieli co z tego ????
Od xuja roboty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
1 grudnia 2023r. o 20:30
Jeszcze nie zaczęli rządzić a już Orlen na giełdzie stracił na wartości ok . 5 mld zł .
Akcjonariusze bardzo " zadowoleni " .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Pysznogłówka niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 20:33
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złocistożółta Pysznogłówka napisał(a): nie można ...
dlatego właśnie piSSdzielce obrzydzają swoim wyznawcom Unię...



Wiesz dlaczego nie zagłosowałem za przystąpieniem do eurokołchozu , głównymi orędownikami przystąpienia była lewica z SLD na czele oraz PiS , mnie nikt nie musi do zniewalania przekonywać , byłem i jestem za całkowitą suwerennością Polski , po co ja to piszę , hejterzy wiedzą swoje .
Dopisane 01.12.2023r. o godz. 20:01:
Ktoś napisał: ~~pinochet napisał(a): Czyżby każdy kto się nie zgadza ze zdaniem pana Lucjana i PanaM był hejterem?


Każdy kto się nie zgadza z moim zdaniem jest dla mnie cennym dyskutantem , każdy kto jak Ty wie " więcej " o mnie jak ja sam jest hejterem .

" Hejter – określenie osoby, która publikuje w internecie agresywne, obraźliwe lub skrajnie krytyczne komentarze pozbawione rzeczowej argumentacji i wygłaszane pod adresem konkretnej osoby lub grupy osób."

powiedz mi Lucjan po co ty tu stosujesz takie idio.ty.czne zachowana z tym wklejaniem objaśnień które dla normalnego ,myślącego człowieka są od dawna znanym określeniem...
tym chcesz pokazać że są głupcami których ty w swojej ''mundrości'' chcesz oświecić?

przecież z drugiej strony sam siebie tu określiłeś ...;D
ktoś nie chce się szczepić ...to foliarz...
ktoś nie popiera twojej partii ..to ''komuch''
ktoś krytykuje twoją ''związkową partię '' ...to zdrajca ...
ja się z tobą nie zgadzam to jestem ''kanalia '' i ''parówa'' ...;D

i ty śmiesz innym zarzucać to że jest ''hejterem''? ;D
opanuj się chłopie...;D
gdzie ty sam podajesz argumenty na poparcie swoich chorych przecież fantazji?...przecież ty zaraz wiejesz kiedy pisze ci się o złodziejstwie twoich piSSdzielców...;D
wtedy chowasz się za kolejnym swoim wydumanym ''awatarem'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistożółta Pysznogłówka niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 20:37
M21W2 napisał(a): Jeszcze nie zaczęli rządzić a już Orlen na giełdzie stracił na wartości ok . 5 mld zł .
Akcjonariusze bardzo " zadowoleni " .

a co się stało że twój wójt Pcimia nagle przepisał część majątku na synka?
czyżby bał się że i jego ''akcje '' spadną? ;D
wytłumacz mi to w racjonalny sposób skąd ta nagła chęć ...miał na to sporo czasu a zrobił to właśnie teraz...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie niezalogowany
1 grudnia 2023r. o 20:40
Pysznogłówka a benzynę chciałbyś mieć najtańszą w UE?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza