Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

~~By uniknąć manipulacji PiS niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 14:46
PiS z energią zrobił to samo co z ogrzewaniem mieszkań. Za ogrzewanie mieszkania 64 m. w 2015 r. płaciłem 125 zł miesięcznie a od lipca tego roku 500 zł.. Podobnie jest z energią wtedy węgiel tzw. energetyczny kosztował 200 zł a teraz 800 zł. oczywiście z Polskich kopalń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Centralny kryminał dla pisowców niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 16:19

Pisowce muszą siedzieć we więzieniach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 grudnia 2023r. o 16:54
~~Granatowy Różanecznik napisał(a): Lucuś ...wiejesz jak tchórz przed pytaniami na które odpowiedź cię przerasta ...
a co ty chłopie myślisz?...że ja żyję tym forum?



Co bym nie napisał i tak zachowasz się jak MENDA .



Dopisane 03.12.2023r. o godz. 16:54:

~~Granatowy Różanecznik napisał(a): a to ciekawe Lucjan ...nie interesuje cię prywatne życie wójta Pcimia ale byłeś nad wyraz ciekawy prywatnych spraw twojego koleżki a i moje cię interesowało...
nawet bardzo...;D



Nie pochlebiaj sobie oszuście , mój kolega Przemek zdobył się na odwagę i napisał że obaj uknuliście aby mnie ściągnąć do Przemka , ty oszuście miałeś mi " dokopać " , prawda ciebie zabolała , i dobrze .
To na pewno był powód że zapałałeś do Przemka nienawiścią nazywając go oślizłym grubasem .
Już ci napisałem , zachowujesz się jak MENDA .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jan niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 16:55
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowy Różanecznik napisał(a): Lucuś ...wiejesz jak tchórz przed pytaniami na które odpowiedź cię przerasta ...
a co ty chłopie myślisz?...że ja żyję tym forum?



Co bym nie napisał i tak zachowasz się jak MENDA .


Prawnik ci zasugerował takie katolickie odzywki ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Różanecznik niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 16:55
bzdura...
kiedy zaczniesz pisać jak rozsądny przestanę cię krytykować...
kiedy zaczniesz pisać prawdę przestanę cię krytykować...

a le że ty nic innego nie potrafisz oprócz określania kogoś ''mendami'' ''parówami'' czy ''kanaliami'' wiem że długo nie doczekam chwili bym zauważył w tobie jakąś poprawę...;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Różanecznik niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 17:05
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Granatowy Różanecznik napisał(a): Lucuś ...wiejesz jak tchórz przed pytaniami na które odpowiedź cię przerasta ...
a co ty chłopie myślisz?...że ja żyję tym forum?



Co bym nie napisał i tak zachowasz się jak MENDA .
Dopisane 03.12.2023r. o godz. 16:54:
Ktoś napisał: ~~Granatowy Różanecznik napisał(a): a to ciekawe Lucjan ...nie interesuje cię prywatne życie wójta Pcimia ale byłeś nad wyraz ciekawy prywatnych spraw twojego koleżki a i moje cię interesowało...
nawet bardzo...;D


Nie pochlebiaj sobie oszuście , mój kolega Przemek zdobył się na odwagę i napisał że obaj uknuliście aby mnie ściągnąć do Przemka , ty oszuście miałeś mi " dokopać " , prawda ciebie zabolała , i dobrze .
To na pewno był powód że zapałałeś do Przemka nienawiścią nazywając go oślizłym grubasem .
Już ci napisałem , zachowujesz się jak MENDA .

ja sobie w niczym tu nie pochlebiam...a to co ty uważasz u swojego kolegi za akt ''odwagi'' bo to tylko pokaz jego hipokryzji...
ciekawe czy powiedział ci jak ciebie określał poza twoimi plecami...;D
to ja ci napiszę że robiło to w identyczny sposób jak ze mną...
i nie pisz tu bzdur że ja jego czy ciebie ''nienawidzę'' ...daleko mi do tego...
ja po prostu nie cierpię ludzi którzy się ''sprzedają'' ...
ale ty i on jesteście zwykłymi wazeliniarzami którzy każdego sprzedadzą w imię swoich chorych ''interesów''

''zdobył się na odwagę''?...to teraz po tym jak wcześniej go określałeś , po tym co teraz piszesz w ramach nagrody ''wyliż mu rowek'' ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
3 grudnia 2023r. o 17:10
~~Jan napisał(a): Prawnik ci zasugerował takie katolickie odzywki ?



Ja wieje jak tchórz on zachowuje się jak menda , ty jesteś bardzo " obiektywny " .
Pozdrawiam " obiektywnego " Jasia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 grudnia 2023r. o 17:22
A jak zachowuje się menda? Jesteś w tym ekspertem więc opisz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza