Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sondaż na Dudę

14240
M21W2
20 listopada 2023r. o 20:26
~~ napisał(a): To że ten cały Lucjan tak gorliwie wszystkich tu zapewnia o swojej opozycyjności może mieć drugie dno. Czy to nie czasem złodziej najgłośniej krzyczy by łapać złodzieja? Dzisiaj jest ogólnie wiadomo że w schyłku PZPR wielu aparatczyków rzucało książeczkami by natychmiast zapisać się do Solidarności. Czy ten Lucjan kiedykolwiek napisał że należał do PZPR? A może do ZSL? Nie i wychodzi na to że zaraz po urodzeniu od razu zapisano go do Solidarności. To ze liczy na świadczenia kombatanckie jest całkiem logicznym stwierdzeniem bo widać na zdjęciach spod pomnika jak chętnie wypina pierś do odznaczeń. Ciekawe to bo kiedy inni z Bolesławca byli internowani on sobie siedział spokojnie w domku z rodziną i chyba jednego dnia nie spędził w jakimś ośrodku.



M21W2 napisał(a): Przekroczyłeś granicę , tego Ci nie odpuszczę . podejrzewam kim jesteś , na pewno się spotkamy podły oszczerco .

To nie do Ciebie Przemku , to do myślącego że jest anonimowy oszczercy .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hiszpański nurek który zwiał niezalogowany
20 listopada 2023r. o 20:28
https://konkret24.tvn24.pl/polityka/kancelaria-prezydenta-andrzeja-dudy-coraz-drozsza-wiecej-urzednikow-wieksze-pensje-st7202568

Wydatki Kancelarii Prezydenta to istne Bizancjum.
880 milionów w 4 lata = 600 tyś zł dziennie = 25 tyś na godzinę.
Nadroższy i najgorszy prezydent.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 listopada 2023r. o 20:34
~~Żółtoruda Rzeżucha napisał(a): Pan Przemek miał wysoko postawionego ojca w czasach komuny.



Jestem od lat atakowany przez dwóch synów oficerów LWP , coś w tym jest .



Dopisane 20.11.2023r. o godz. 20:34:

PanM napisał(a): Znasz mnie ? Odkryj twarz rozmawiaj jak normalny człowiek .



Ja Lucjan chcę z Tobą porozmawiać jak normalny człowiek , jesteś gotów ? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 20:40
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: PanM napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Malachitowa dracena napisał(a)

Przemku nie rozumiem Ciebie co chcesz zyskać bezczelnie atakując ludzi Wolności i Solidarności , mnie nie przeszkadzają Twoje komentarze o rządzie PiS , jest to Twoje prawo jakiego nie miałeś w latach o których wspomniałem .
Zajmij się swoją aferą czajnikowa , ostrzegałem i prosiłem , skończ z wycieczkami osobistymi , oszuście , jak pisałeś oszczerstwa o fuszerkach Janusza milczałem wiedząc że kłamiesz , przypomnę Tobie tylko jedno co mówiłeś - Janusz to dobry fachowiec , wywaliłem Sp. Piotra bo był bardzo niesolidny , spaprał mi robotę , pokazywałeś pokoje w których Janusz zrobił solidne poprawki .



Przekroczyłeś granicę , tego Ci nie odpuszczę . podejrzewam kim jesteś , na pewno się spotkamy podły oszczerco .

po raz kolejny nie nadążam za tobą ...
jakiś czas wstecz pisałeś że wierzysz w ''aferę czajnikową '' i jakieś fuszerki by jakiś czas po tym stwierdzić że nie wierzysz ...
później nastąpił następny zwrot i i znowu piszesz że wierzysz a teraz kolejna volta i czytam... i wręcz oczom nie wierzę...
Lucjan ...czy ty potrafisz się jasno i wyraźnie określić co o tym myślisz ? ...czy tylko to co piszesz to kwestia humoru w jakim jesteś...
bo coś mi się wydaje że po raz wtóry ponoszą cię jakieś emocje...
nie wiem co jest tego przyczyną i jakoś to mnie specjalnie nie interesuje...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 listopada 2023r. o 21:08
~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): Lucjan ...czy ty potrafisz się jasno i wyraźnie określić co o tym myślisz ?



Nic nie wiedziałem i nie wiem o waszej " aferze czajnikowej " , ten temat był i jest dla mnie powodem do kpin tak z Ciebie jak i Przemka .
O waszej " aferze czajnikowej " poinformował mnie ten fałszywiec wysyłając zdjęcia na priw . przesłał mi też wiele innych informacji o Tobie szukając sojusznika do ataku na Ciebie .



Dopisane 20.11.2023r. o godz. 21:08:

~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): Lucjan ...czy ty potrafisz się jasno i wyraźnie określić co o tym myślisz ? ...czy tylko to co piszesz to kwestia humoru w jakim jesteś...
bo coś mi się wydaje że po raz wtóry ponoszą cię jakieś emocje...
nie wiem co jest tego przyczyną i jakoś to mnie specjalnie nie interesuje...



Zapomniałeś jak jego ostrzegałem, jak Ciebie nie obchodzi co mną kieruje nie komentuj i nie zadawaj pytań , napisałem , przekroczył granice w insynuacjach i wycieczkach osobistych dołączył do niego jakiś niezalogowany oszczerca który za swoje oszczerstwa odpowie ten anonim zostanie ujawniony , zrobiłem pierwszy skan od kiedy piszę , nie odpuszczę , ten ktoś posunął się nawet dla mnie tolerującego brednie zbyt daleko .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pinochet niezalogowany
20 listopada 2023r. o 21:08
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ziemistoszary Goździk napisał(a): Lucjan ...czy ty potrafisz się jasno i wyraźnie określić co o tym myślisz ?



Nic nie wiedziałem i nie wiem o waszej " aferze czajnikowej " , ten temat był i jest dla mnie powodem do kpin tak z Ciebie jak i Przemka .
O waszej " aferze czajnikowej " poinformował mnie ten fałszywiec wysyłając zdjęcia na priw . przesłał mi też wiele innych informacji o Tobie szukając sojusznika do ataku na Ciebie .

Z ta afera z czajnikiem za 8 zł ,to Przemek i Lucjan kojarzą mi się z kabaretem starszych panów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskrawozielona Hortensja niezalogowany
20 listopada 2023r. o 21:10
~~Hiszpański nurek który zwiał napisał(a): https://konkret24.tvn24.pl/polityka/kancelaria-prezydenta-andrzeja-dudy-coraz-drozsza-wiecej-urzednikow-wieksze-pensje-st7202568

Wydatki Kancelarii Prezydenta to istne Bizancjum.
880 milionów w 4 lata = 600 tyś zł dziennie = 25 tyś na godzinę.
Nadroższy i najgorszy prezydent.

Dlatego nowy rząd powinien zmniejszyć budżet kancelarii ,,prezydeta ,, do kwoty jaką miał Kwaśniewski czyli 120 milionów na 4 lata
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ziemistoszary Goździk niezalogowany
20 listopada 2023r. o 21:18
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtoruda Rzeżucha napisał(a): Pan Przemek miał wysoko postawionego ojca w czasach komuny.



Jestem od lat atakowany przez dwóch synów oficerów LWP , coś w tym jest .
Dopisane 20.11.2023r. o godz. 20:34:
Ktoś napisał: PanM napisał(a): Znasz mnie ? Odkryj twarz rozmawiaj jak normalny człowiek .


Ja Lucjan chcę z Tobą porozmawiać jak normalny człowiek , jesteś gotów ? .

jak się domyślam jestem jednym z tych ''dwóch'' ...;D
Lucjan...personalnie nie mam za wiele do twojej dawnej przynależności politycznej czy związkowej...
zresztą dla ścisłości -nigdy tu nie pisałeś czy kiedykolwiek należałeś do jakiejś partii i pisanie dzisiaj o tym to jak''pisanie kijem na wodzie''
a to że podkreślasz na każdym wręcz kroku swoją ''opozycyjność'' i swoją ''związkowość'' obrosło już ''mchem'' legendy...trochę tu przesadzasz ze stwierdzeniem że ciebie atakuję ale nie przesadzisz jeśli napiszesz że atakuję tu twój ''związek'' a za taki uważam ''S'' ...za taki też uważam SW...
może to u ciebie tworzyć wrażenie że atakując -a raczej krytykując te ''związki'' bo to bardziej odpowiednie słowo- atakuję ciebie ale to już jest twoja ocena...
staraj się więc oddzielać jedno od drugiego a być może ci ulży i nie będziesz tego wszystkiego brać do siebie...
czy ja biorę do siebie twoje wcześniejsze słowa o tym że jestem ''komuchem''?...;D
nie ...powiewa mi to a wiesz dlaczego?...bo mnie nigdy nawet przez myśl nie przeszło by szukać po jakichś ipeenach dowodów na swoją ''niewinność'' ;D
komu i co miałbym coś tu udowadniać skoro ja wiem o sobie najwięcej a sam samemu sobie nie muszę nic udowadniać...

ja nawet w wojsku nie byłem i nawet tu w tym przypadku nikt mi nie napisze że tym samym służyłem dla PRL-u...;D
ciekawiej natomiast wygląda to że np. twój ''piękny Maryjan'' awansował i chyba był kapralem ...(nie pamiętam dokładnie)
ale awansował więc chyba dobrze ''służył'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza