Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kierowcy skarżą się na kamery przy Tysiąclecia. Żądają liczników czasu!
~~Jasnopomarańczowa Frezja niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 16:51
~~Jasnoturkusowa Turzyca napisał(a): Ja nie widzę problemu. Jest zielone to wjeżdżam. Jest pomarańczowe to nie wjeżdżam. Problem z d√py.

przestań pieprzyć...
jedziesz na wprost w kierunku Asnyka i mijasz sygnalizator ale przed tobą stoi samochód przepuszczający idących przez pasy po prawej pieszych...
on w końcu rusza a ty ?....ty zostajesz z palcem w dupie...;D
przypominam że masz obowiązek jak najszybciej opuścić skrzyżowanie w świetle innego już przepisu...;D
a więc ruszaj w drogę i powodzenia...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kierowca niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 17:01
To jest paranoja ten kto podjął decyzję pewnie jest pilotem samolotu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopomarańczowa Frezja niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 17:07
dobrze ktoś tu wcześniej napisał o proteście i zablokowaniu tym samym tego skrzyżowania...
i chociaż ja z niego korzystam sporadycznie ,może dwa ,może trzy razy w miesiącu to jestem za tym pomysłem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Krokosmia niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 17:19
~~Kierowca napisał(a): To jest paranoja ten kto podjął decyzję pewnie jest pilotem samolotu.


Zróbmy go pilotem rakiety i wyślijmy w kosmos
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowobrązowa Malina niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 18:58
popatrzcie na te nasze ''azyle'' ...na te nasze ''zebry''
no i na ten przepis mówiący o pierwszeństwie pieszych ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ!!!! do przejścia...
a wystarczy pojechać do chociażby Georlitz czy Bautzen...zwróćcie na to uwagę nawet na ulicy obok dworca...
u nas ''zebra'' na ''zebrze'' a tam inny świat..a to tylko zasługa jednego przepisu ...tam istnieje coś takiego jak przejście ''sugerowane'' i co najważniejsze istnieją przejścia które nie mające sygnalizacji świetlnej określane są jako ''fussgangerfurt''

wiecie co to oznacza?...że pieszy ma OBOWIĄZEK przepuścić pojazdy...
i wtedy z automatu znika pojęcie ''wtargnięcie na jezdnię''

a więc warto uczyć się od Niemców...zresztą to nie jedyny kraj z takimi przepisami...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 19:05
W Polsce też są "przejścia sugerowane" od 21 września 2022 roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~U92 niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 19:09
23 listopada przyszło mi zawiadomienie z raszyna że wjechałem na czerwonym w 0324 mili sekundzie 500 zł i15 punktów albo odwołanie i kara 1000zł napisałem odwołanie. I zapłaciłem 1000 omijam to skrzyżowanie jak żyd muzułmanina
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Andrzej niezalogowany
5 grudnia 2023r. o 21:24
Jestem gościem w boleslawcu ale omijam to skrzyżowanie , to nieporozumienie ale podziękować to musicie władzom miasta oni się starali o takie rozwiazanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza