Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Kierowcy skarżą się na kamery przy Tysiąclecia. Żądają liczników czasu!
~~MW niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 13:58
Liczę się z tym że przyjdzie mi mandat za wjazd na te skrzyżowanie na żółtym świetle. Przepisy dopuszczają wjazd w niektórych przypadkach. Jedno jest pewne i tak powinni również zrobić inni kierowcy. Nie przyjmę mandatu i postaram się walczyć o swoją rację w sądzie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnofioletowy Mieczyk niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 13:59
Te kamery podobno rejestrują też alkohol we krwi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonozłoty Żagwin niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 14:20
~~Liliowoniebieski Styrakowiec napisał(a): Mi się rozwiązanie podoba, zrobiło się tam znacznie bezpieczniej i spokojniej


No to życzę ci 5 stów w plecy i 15 punktów karnych za zjazd ze skrzyżowania na czerwonym.
Wjechałeś na zielonym ale zjeżdżasz na czerwonym. To jest biznes.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskozielony Dereń niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 16:29
~~Jasnopomarańczowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowa Turzyca napisał(a): Ja nie widzę problemu. Jest zielone to wjeżdżam. Jest pomarańczowe to nie wjeżdżam. Problem z d√py.

przestań pieprzyć...
jedziesz na wprost w kierunku Asnyka i mijasz sygnalizator ale przed tobą stoi samochód przepuszczający idących przez pasy po prawej pieszych...
on w końcu rusza a ty ?....ty zostajesz z palcem w dupie...;D
przypominam że masz obowiązek jak najszybciej opuścić skrzyżowanie w świetle innego już przepisu...;D
a więc ruszaj w drogę i powodzenia...;D


W momencie wjazdu na skrzyżowanie, mijasz kamere rejestrujaca. Jak juz jestes na skrzyzowaniu to kamera nie zarejestruje wykroczenia. Nie demonizujcie tego systemu :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marekbuz niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 17:01
~~Niebieskozielony Dereń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnopomarańczowa Frezja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnoturkusowa Turzyca napisał(a): Ja nie widzę problemu. Jest zielone to wjeżdżam. Jest pomarańczowe to nie wjeżdżam. Problem z d√py.

przestań pieprzyć...
jedziesz na wprost w kierunku Asnyka i mijasz sygnalizator ale przed tobą stoi samochód przepuszczający idących przez pasy po prawej pieszych...
on w końcu rusza a ty ?....ty zostajesz z palcem w dupie...;D
przypominam że masz obowiązek jak najszybciej opuścić skrzyżowanie w świetle innego już przepisu...;D
a więc ruszaj w drogę i powodzenia...;D

W momencie wjazdu na skrzyżowanie, mijasz kamere rejestrujaca. Jak juz jestes na skrzyzowaniu to kamera nie zarejestruje wykroczenia. Nie demonizujcie tego systemu :]


Oczywiście , rejestruje ciebie z tyłu ( jak jak ja telefonem twoją matkę ) jak je opuszczasz . A wiesz że nie możesz wjechać , jak nie możesz zjechać ( tak po prostu dla PISowców ) ???
Tylko Roman wie ile będe stał na skręcie , gdyż przechodzą piesi . I co mi robi kamerka , pstryk .
Oby dziad na raka prostaty zachorował , z przerzutami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kama niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 19:34
~~MW napisał(a): Liczę się z tym że przyjdzie mi mandat za wjazd na te skrzyżowanie na żółtym świetle. Przepisy dopuszczają wjazd w niektórych przypadkach. Jedno jest pewne i tak powinni również zrobić inni kierowcy. Nie przyjmę mandatu i postaram się walczyć o swoją rację w sądzie


Dokładnie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
6 grudnia 2023r. o 19:41
~~Kama napisał(a):
Ktoś napisał: ~~MW napisał(a): Liczę się z tym że przyjdzie mi mandat za wjazd na te skrzyżowanie na żółtym świetle. Przepisy dopuszczają wjazd w niektórych przypadkach. Jedno jest pewne i tak powinni również zrobić inni kierowcy. Nie przyjmę mandatu i postaram się walczyć o swoją rację w sądzie


Dokładnie!

Co dokładnie , wjechałeś na zielonym ,przechodzili piesi , stałeś, kamerka cyknęła ci z tyłu jak już było czerwone . I co , ty wtedy do Romana , a on oczywiście pamięta ?
7,5 mln ...i głosowało na PIS.

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonkawobłękitny Wilczomlecz niezalogowany
7 grudnia 2023r. o 13:25
KTO BOI SIĘ KAMER ?--CI CO NIE ZNAJĄ PRZEPISÓW O RUCHU DROGOWYM, PIRACI .ORAZ INNE MATOŁY. .Na każdym skrzyżowaniu należy zainstalować takie kamery. Albo porządek ,albo rozpierducha!!!. Ile jeszcze musi zginąć ludzi lub zostać okaleczonych przez Matołów ?? Nagminne ,rozmowy przez telefon w czasie jazdy ,Szkoda że kamera nie robi zdjęć na tym skrzyżowaniu. Bo mandatów było by 10 razy wiecej >
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza