Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zwrot w sprawie odejścia księdza Jarosiewicza z Bolesławca
~~pielęgniarka emerytka niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 14:11
A ja z doświadczenia życiowego wiem / 28 lat przepracowanych na OIOMIE/ , że jak przychodziła ta ostatnia chwila w życiu tych co wcześniej tak się mądrowali i bluźnili , to ze łzami w oczach prosili o tę ostatnią posługę Księdza. Także radziłabym tak się nie mądrować.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafirowa Mina niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 14:29
~~Zniesmaczona napisał(a): Czytam tyle pomyj wylanych na Kościół wiem biskupi zrobili wiele złego ale nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka ponieważ jest wielu wspaniałych kapłanów takich jak Ks.Boguslaw Wolański a co do wiary nikt nimomu nie nakazuje wierzyć chcesz to wierz a nie to nie ci którzy tak źle mówią o Kościele to jak sa dary to pierwsi w kolejce doskonale to widzę a jak ktos umrze to biegną aby ksiądz pochwał a ja pytam dlaczego jak żył niech tsk i umiera


1. kler/hierarchia to nie Kościół, Kościół jest wspólnotą stworzył i kieruje Bóg. Nikt tu zatem nie atakuje Kościowa, a hipokryzję kleru, i bynajmniej nie atakuje za to że są członkami Kościoła.
2. w świetle powyższego, nie widzę żadnych pomyj wylewanych na Kościół, na hierarchów owszem.
3. atak na hierarchów nie jest atakiem na Kościół, choć wiem że oni lubią tak mówić.
4. ks. Wolańskiego nie znam, ale nie widzę też aby ktoś go tu atakował.
5. a co do wiary, wierzymy w Boga, nie swojego proboszcza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ksiądz doktor niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 14:44
~~pielęgniarka emerytka napisał(a): A ja z doświadczenia życiowego wiem / 28 lat przepracowanych na OIOMIE/ , że jak przychodziła ta ostatnia chwila w życiu tych co wcześniej tak się mądrowali i bluźnili , to ze łzami w oczach prosili o tę ostatnią posługę Księdza. Także radziłabym tak się nie mądrować.


Byłem , widziałem . siedział ordynator i siedział ksiądz . I dlatego lekarz zarabia 50 tysi , a ty 5 .teraz wiesz dlaczego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~WinoMszalne niezalogowany
12 grudnia 2023r. o 20:02
Taa wypalenie...chyba palenie tudzież pieczenie w księżowskich czterech literach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Kobea niezalogowany
14 grudnia 2023r. o 19:51
~~Ewa napisał(a): Jak wszystko można szybko załatwić..!!!Obawiał sie ksiądz, reakcji wiernych w Węglińcu--- więc , wziął urlop...Dziwne, że nie został, gorzej potraktowany... Ale duchowni i policja mają specjalne prawa... !!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawa Kobea niezalogowany
14 grudnia 2023r. o 19:55
~~Ewa napisał(a): Jak wszystko można szybko załatwić..!!!Obawiał sie ksiądz, reakcji wiernych w Węglińcu--- więc , wziął urlop...Dziwne, że nie został, gorzej potraktowany... Ale duchowni i policja mają specjalne prawa... !!!

~~Ewa napisał(a): ~~Ewa niezalogowany
9 grudnia

No o ile mi wiadomo to ksiądz jest w Weglincu i wprowadza swoje rządy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnopopielaty Bodziszek niezalogowany
16 grudnia 2023r. o 5:25
ksiądz odszedł i co? Jak Zdzicha z Asnyka rzuciła żona to cicho bylo jak makiem zasial
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowy Rokitnik niezalogowany
17 grudnia 2023r. o 2:57
Księża uruchomili się przy in vitro.
Swoją troskę o dzieci mogliby zacząć od wyjęcia z nich penisów.Nie słyszą płaczu gwałconych dzieci przez księży ale słyszą płacz zarodków.
Są przeciwni inVitro. Szkalują ludzi LGBT a sami są homoseksualistami.

Obrzydliwy ludzie mają czelność nazywać się katolikami.
Czarna zaraza
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza