Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skandal obyczajowy w Lubomierzu, były proboszcz z Tomaszowa zawieszony przez biskupa!
~~Zgniły Tulipan niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 16:15
~~Terakotowy Pierwiosnek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Sepiowa Cynia napisał(a): ktoś napisał że w latach 90 było wiadomo co wyrabiał jak to możliwe skoro księdzem jest 22 lata

Dokładnie w latach 90 był w liceum! Ludzie przestańcie pisać głupoty i nakręcać aferę.

W latach 90 był w liceum???? To ile ma lat ksiądz z Kruszyna? 45? W 1990 już był księdzem w Kruszynie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tomek niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 16:29
Mam nadzieję ze ksiadz zostanie oczyszczony z zarzutów i ktoś za jego krzywdę odpowie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tolian niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 17:07
Legnicka Mafia można rzec. Jedno kamufluja drugie wypietrzają. Czekam na dowody i zakończenie sprawy. Po mówić można każdego a mnie interesują fakty. Złamana tajemnica spowiedzi? Ktoś musiał podsunąć pomysł bo to łatwy sposób pomówienia. Tępa baba by sama na to nie wpadła. Poza tym czemu ten rogacz z nią siedzi jakby nigdy nic? Niech opisze jakiego ma gnata i porównać :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Herbaciany Dereń niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 17:28
Jest to podłe oszczerstwo. Ludzie z z Lubomierza ci niby tacy szlachetni, po prostu księdza nie lubieli.I to jest fakt. Posłużyli się plotką, posuwając się do podłego oszczerstwa wobec księdza. A skąd to niby wiedzieli o spowiedzi tej osoby i jej rozgrzeszeniu z grzechu popełnionego z księdzem
Przecierz spowiedź jest tajemnicą. Myślę i wierzę że tak zwani poważni parafianie pozostaną postawieni w stan oskarżenia za pomówienie i składanie fałszywych świadectw wobec księdza. A Biskup postąpił tak a nie inaczej , bo tak nakazuje Prawo kanoniczne. Proboszczowi bardzo współczuję i życzę szczęśliwego zakończenia sprawy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~3 d niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 17:32
Łatwo oczernić każdego i zniszczyć dobre imię lecz nigdy już nie wynagrodzi się oszczerstwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~taka prawda niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 17:52
~~3 d napisał(a): Łatwo oczernić każdego i zniszczyć dobre imię lecz nigdy już nie wynagrodzi się oszczerstwa.


Daj już se siana , płaczesz tu i płaczesz .ksiądze na księżyc.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pudelek niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 18:06
Niektórym pewnie zazdrość, że ksiądz z celibatem nad sobą ma weselsze życie... ,:P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~eryk niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 18:17
Mam pytanie, czy kuria bez sprawdzenia faktów tak działa? Takie sytuacje będą się powtarzać póki nie zniesiony zostanie celibat. Mój nieżyjący sąsiad miał ojca kościelnego przed II wojną światową, też się działo, tylko były inne czasy.























Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza