Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA #pijezkranu
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skandal obyczajowy w Lubomierzu, były proboszcz z Tomaszowa zawieszony przez biskupa!
~~Czerwonozłota Lnica niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 14:12
dorosła była? księdza wina czy jej? jaki to skandal?ksiądz też człowiek, dobrze że z kobietą a nie z dzieckiem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morska Tibuchina niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 14:14
Jeden za swoje postępki z Adrianem o których od lat było wiadomo w Bolesławcu zostaje przeniesiony do Węglińca, a drugi za pomówienie jakiejś szelmy zostaje odsunięty od posługi kapłańskiej. No ale ten pierwszy to rektor i były sekretarz kurii legnickiej. Dużo widział i dużo wie. A ten drugi? No cóż. Poczciwy usłużny księżulek, któremu jakieś szelmostwo podłożyło nogę, a ten w Legnicy od razu dał temu wiarę.Jak to niby dba o wizerunek Kościoła. A rusz tyłek z raz i pojedź w teren. Posłuchaj co ludzie miejscowi mówią, a nie marnować życie PORZĄDNEMU KSIĘDZU.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aniol niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 14:15
~~Kura napisał(a): Jaki cel mogą mieć ci ludzie w oczernianiu księdza?


I to jest pytanie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bubu niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 14:17
A mógł z mężczyzną, to by było OK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Anioł niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 14:18
~~Czerwonozłota Lnica napisał(a): dorosła była? księdza wina czy jej? jaki to skandal?ksiądz też człowiek, dobrze że z kobietą a nie z dzieckiem!

Dorosła, a komuś chyba zazdrość, że dostała rozgrzeszenie od kochanka.

;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~sebastian niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 14:25
~~Aniol napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kura napisał(a): Jaki cel mogą mieć ci ludzie w oczernianiu księdza?


I to jest pytanie!

Jaki cel.? Osobiście znam przypadek gdzie Ksiądz odmówił przyjęcia dokumentów o unieważnienie ślubu kościelnego. Coś w rodzaju naszego Kurskiego. I co? Życie mu w kapłaństwie zmarnowali. W depresję popadł. A oni, grubo nadziani kasą, załatwili to poprzez innego księdza i Watykan. Finał? Ten drugi ksiądz nie za długo zrezygnował z kapłaństwa, a ich na nowo zawarte małżeństwa i tak się rozpadły.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tyyyy niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 14:26
~~Natalia napisał(a): Znam księdza jeszcze za czasów Tomaszowa,wspaniały ksiądz!!!! Jest dobrym uczciwym człowiekiem.Zawsze można było z nim szczerze porozmawiać,był do ludzi.Swietnie odprawiał msze święte.Do dziś w moim domu wisi obraz matki karmiącej który dostałam od niego podczas odprawiania mszy świętej z okazji moich 25 urodzin.Zawsze będę go cenić,najlepszy ksiądz z którym miałam styczność przez 33 lata mojego życia!!!!Nie wierzę w te oszczerstwa! Księże Andrzeju proszę się trzymać!
A JA GO Z NAM OD DAWNA WIEM ZE BABE MA NAWET JEGO RODZICE WIEDZIELI.I O TYM.WIEDZIAL BISKUP POMOCNICZY .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aniol niezalogowany
4 stycznia 2024r. o 14:32
~~sebastian napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Aniol napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Kura napisał(a): Jaki cel mogą mieć ci ludzie w oczernianiu księdza?


I to jest pytanie!

Jaki cel.? Osobiście znam przypadek gdzie Ksiądz odmówił przyjęcia dokumentów o unieważnienie ślubu kościelnego. Coś w rodzaju naszego Kurskiego. I co? Życie mu w kapłaństwie zmarnowali. W depresję popadł. A oni, grubo nadziani kasą, załatwili to poprzez innego księdza i Watykan. Finał? Ten drugi ksiądz nie za długo zrezygnował z kapłaństwa, a ich na nowo zawarte małżeństwa i tak się rozpadły.


Ja znam przypadek, że ksiądz pożyczył pieniądze na szybko, czyli miały być zaraz oddane. Jak zwróciłam się o oddanie pożyczki, to też rzucono w jego stronę różne oskarżenia.
Nic mu nie zrobiono ale stracił kupę kasy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza