Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 16:46
M21W2 napisał(a): Ignorant -analfabeta ,antytalent ,bachor ,bałwan, beztalencie, bęcwał, błazen, brakorób, burak ,burek, cap,

To nie są obelgi , tym razem bez adekwatnej odpowiedzi .


Janusz ja nie pytam co ty na to , nie pytam bo wiem że nie odpowiesz .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
20 lipca 2024r. o 16:47
ja mam się tobie tłumaczyć?
przeceniasz się Lucjan...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
20 lipca 2024r. o 16:50
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): Ignorant -analfabeta ,antytalent ,bachor ,bałwan, beztalencie, bęcwał, błazen, brakorób, burak ,burek, cap,

To nie są obelgi , tym razem bez adekwatnej odpowiedzi .


Janusz ja nie pytam co ty na to , nie pytam bo wiem że nie odpowiesz .


coś ty znowu wymyślił?
to wszystko co wymieniasz to podpinasz pod ''ignorancję''?
jeśli tak to potwierdzasz tylko swoją ...ignorancję...;D


odpowiedziałem ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
20 lipca 2024r. o 16:51
aha ...Flis prowadzi 4-1...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 16:59
~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): Lucjan...skąd nagle twoja tajemniczość...pisz wprost chłopie a nie tu lawirujesz...


Mam twoje zezwolenie więc bez lawirowania , podczas naszej ostatniej rozmowy telefonicznej .
Dzwoniłem do ciebie dwukrotnie aby z pominięciem forum wyjaśnić sobie pewne sprawy .



Dopisane 20.07.2024r. o godz. 16:59:

~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): coś ty znowu wymyślił?
to wszystko co wymieniasz to podpinasz pod ''ignorancję''?
jeśli tak to potwierdzasz tylko swoją ...ignorancję...;D


odpowiedziałem ...;D


Widzisz jak jesteś ograniczony umysłowo , dla ciebie "'parówa " ma jeden synonim który tobie pasuje , ja celowo wybrałem obraźliwe synonimy słowa ignorant , " parówa" w potocznym użyciu dowolna nielubiana osoba płci męskiej."
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtawy Szafirek niezalogowany
20 lipca 2024r. o 17:04
Jak chłop uważa sie za parowe , to jego sprawa. Normalny czlowiek by ignorował , a ten szału dostaje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
20 lipca 2024r. o 17:06
napiszę ci tak Lucjan...
nie musisz mieć mojego zezwolenia na to byś tu pisał o naszej rozmowie...
przecież nie rozmawialiśmy o naszych sprawach typowo osobistych a tylko tym co dzieje się na forum...
czy ja ciebie do czegoś zachęcałem?...czy odwodziłem od czegoś?
coś mi się wydaje że wręcz przeciwnie...czyż nie tak?
tylko sceptycznie podchodziłem do tego twojego pomysłu z Policją ...czyż nie tak?
i wiesz bo ci o tym powiedziałem skąd mój sceptycyzm...
czyż nie tak?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 17:15
~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): to wszystko co wymieniasz to podpinasz pod ''ignorancję''?
jeśli tak to potwierdzasz tylko swoją ...ignorancję...;D


Widzę że dziś powinienem ciebie zignorować , co niniejszym czynię .



Dopisane 20.07.2024r. o godz. 17:15:

~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): tylko sceptycznie podchodziłem do tego twojego pomysłu z Policją ...czyż nie tak?
i wiesz bo ci o tym powiedziałem skąd mój sceptycyzm...
czyż nie tak?


A co ja tobie odpowiedziałem , - zapominalski -, nie byłem i nie pójdę na policję , nie będę dalej w to brnął i pisał co mi
zasugerowałeś , kogo powinienem zgłosić na policję , nie zrobię też tego pomimo że przyznam tobie w tym drugim
przypadku rację .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza