Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
20 lipca 2024r. o 17:19
~~Żółtawy Szafirek napisał(a): Jak chłop uważa sie za parowe , to jego sprawa. Normalny czlowiek by ignorował , a ten szału dostaje

gdzie?...staram się człowiekowi wytłumaczyć że ktoś kto poczuje się tym określeniem obrażony pozwie kogoś to żaden sąd nie będzie rozpatrywał tego w formie takiej że ktoś nie lubi parówek -co ja osobiście uważam za najgorszy śmieć żywnościowy po hamburgerach ;D tylko zaliczy to w sposób jednoznaczny ...

więc właśnie dlatego traktuję to normalnie ...gdyby było inaczej gość już dawno by stanął przed sądem...
a teraz mów mi ''Janusz Wyrozumiały''...albo ''Litościwy''
wybierz sobie co tam uważasz...
es ist egal... ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 17:20
A teraz coś na temat - SAMOZAGŁADA EUROPY! Dr Bartoszewicz nie patyczkuje się z Tuskiem .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ametystowa Puszkinia niezalogowany
20 lipca 2024r. o 17:23
zaraz ,zaraz...
prawdą jest że coś ci sugerowałem ale...
czy ja ci sugerowałem kogo? ...konkretnie...
bo sam tu widzę prowadzisz do kolejnych niedomówień...

wal śmiało ...chyba się czegoś nie obawiasz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
20 lipca 2024r. o 17:35
~~Ametystowa Puszkinia napisał(a): zaraz ,zaraz...
prawdą jest że coś ci sugerowałem ale...
czy ja ci sugerowałem kogo? ...konkretnie...
bo sam tu widzę prowadzisz do kolejnych niedomówień...

wal śmiało ...chyba się czegoś nie obawiasz...;D


Sugerowałeś aby pozwać panów Marczewskich że doprowadzili do tego co się dzieje na forum , to oni powinni za to odpowiedzieć karnie , potwierdzisz to czy się czegoś obawiasz .




Dopisane 20.07.2024r. o godz. 17:35:

RĘCE PRECZ OD POLSKI! Mocne wystąpienie! Ewa Zajączkowska-Hernik

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~To sem ja J niezalogowany
20 lipca 2024r. o 17:51
Mam nadzieję, że po wzajemnej wymianie uprzejmości dojdzie do porozumienia pewnego pana z pewnym panem. Nie znam was chłopaki ale nie potrzebnie tracicie energię na publiczne polemiki. Policja czy sąd nie wiele wam pomoże jeżeli sami się nie potraficie szanować.

Teraz wracając do tematu zapytam jakie to sukcesy odniósł nasz nowy rząd ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ognista Cieszynianka niezalogowany
20 lipca 2024r. o 17:57
częściej teraz w parlamncie ue mają JAJA kobiety. ciotki lewackie pokorne klaszczą bez opamietania ... ale nie naszej polce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Aro Bolesławiec niezalogowany
20 lipca 2024r. o 18:04
częściej teraz w parlamncie ue mają JAJA kobiety. ciotki lewackie pokorne klaszczą bez opamietania ... ale nie naszej polce
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sepiowy Rokitnik niezalogowany
20 lipca 2024r. o 18:08
ciekawe dlaczego moja odpowiedź Lucjanowi się nie pojawia...;D
czy dlatego że wprost zarzucam mu kłamstwo a przynajmniej manipulację?
czy dlatego że piszę mu że i o tym kiedyś rozmawiałem z zastępcą admina? ;D

ja się domyślałem że post skończy w ''poczekalni''

ale mam kopię ...;D



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza