Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
24 lipca 2024r. o 20:56
14240
M21W2
1 godz. 42 min. temu
Kolejny " sukces " rządu 13 grudnia , po raz pierwszy po 1989 roku ONZ zajmie się łamaniem praw człowieka w Polsce ,
Brawo Tusk , brawo wyborcy przestępczej koalicji .
Zgłoś do moderacji

tutaj Lucjan ...
tutaj są twoje manipulacje i kłamstwa...
ale co ty o tym wiesz...
a mnie przypisujesz brak wiedzy...;D
ale ok. śpij i śnij ...o swojej wielkości i nieograniczonej wręcz wiedzy ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lipca 2024r. o 21:23
~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a): 14240
M21W2
1 godz. 42 min. temu
Kolejny " sukces " rządu 13 grudnia , po raz pierwszy po 1989 roku ONZ zajmie się łamaniem praw człowieka w Polsce ,
Brawo Tusk , brawo wyborcy przestępczej koalicji .
Zgłoś do moderacji

tutaj Lucjan ...
tutaj są twoje manipulacje i kłamstwa...
ale co ty o tym wiesz...
a mnie przypisujesz brak wiedzy...;D
ale ok. śpij i śnij ...o swojej wielkości i nieograniczonej wręcz wiedzy ...;D
Napisz kiedy ONZ interweniowała w Polsce po 1989 r w sprawie łamania praw człowieka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowa Ułudka niezalogowany
24 lipca 2024r. o 21:26
Lucjan, twórca nowej szkoły ekonomii, wziął się teraz za instytucje międzynarodowe?

Mój borze szumiący, to jest już niezła odklejka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lipca 2024r. o 21:33
~~Ciemnopomarańczowa Ułudka napisał(a): Lucjan, twórca nowej szkoły ekonomii, wziął się teraz za instytucje międzynarodowe?

Mój borze szumiący, to jest już niezła odklejka.

A coś w temacie jesteś w stanie napisać? , czy tylko bełkot o Lucjanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowa Róża niezalogowany
24 lipca 2024r. o 21:35
Kolejny sukces i masowe zwolnienia z PKP Cargo ponad 4 tys. pracowników na bruk. Kit wciskają nam w mediach, że bezrobocie w Polsce maleje, a zakłady padają jak muchy. Propaganda sukcesu Donalda Tuska i sprzyjających mu mediów, którymi właścicielami są Niemcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
24 lipca 2024r. o 21:38
to wiesz czy nie wiesz?
wychodzi na to że nie wiesz stąd twoje kłamstwo oparte na braku WIEDZY...
a więc Lucjan czytaj i ucz się ...było to o ile pamiętam w 2013 lub 14-ym roku....wiesz w jakiej sprawie?...tego też nie wiesz? a więc nie tak jak piszesz teraz to ''pierwszy raz po 89 roku''
jakiś czas po tym jak była interwencja ONZ Polska musiała wypłacać odszkodowania...
zresztą to nie była pierwsza ale najgłośniejsza interwencja ONZ ...i dużo wcześniej przed tym twoim 89-ym...
musisz Lucjan sporo jeszcze poczytać ...

a twoja manipulacja -typowo piSSdzielska- polegała na tym że musiałeś dopisać coś o Tusku i jego wyborcach jakby to miało coś wspólnego z łamaniem praw człowieka...

chcesz coś bardziej dokładnego to poszukam bo jednak lata minęły i nie wszystko dokładnie pamiętam
mam prawo ...ty nie pamiętasz nawet tego co wczoraj pisałeś...;D..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lipca 2024r. o 21:43
Wyżlin czy ty naprawdę nie umiesz czytać co napisałem , powtarzam , kiedy ONZ interweniowała w Polsce w sprawie łamania praw człowieka po 1989 r .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
24 lipca 2024r. o 21:44
~~Rdzawobrązowa Róża napisał(a): Kolejny sukces i masowe zwolnienia z PKP Cargo ponad 4 tys. pracowników na bruk. Kit wciskają nam w mediach, że bezrobocie w Polsce maleje, a zakłady padają jak muchy. Propaganda sukcesu Donalda Tuska i sprzyjających mu mediów, którymi właścicielami są Niemcy.



przestań pierdzielić ...
wiesz ile spółek i spółeczek mieści się w tym ''cargo''? ...wiesz ilu miało prezesów i zastępców prezesów?
jak myślisz?...wylądują na bruku?
gościu ...Cargo już dawno nie było polskie ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza