Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
24 lipca 2024r. o 21:49
M21W2 napisał(a): Wyżlin czy ty naprawdę nie umiesz czytać co napisałem , powtarzam , kiedy ONZ interweniowała w Polsce w sprawie łamania praw człowieka po 1989 r .



ty nie pamiętasz co pisałeś przed godziną czy dwoma? ...niedobrze z tobą ..

M21W2
21 min. temu
~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a): 14240
M21W2
1 godz. 42 min. temu
...... po raz pierwszy po 1989 roku ONZ zajmie się łamaniem praw człowieka w Polsce ,


więc napisałem ci że kłamiesz że pierwszy raz po 89-ym...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
24 lipca 2024r. o 21:55
Wyżlin , napisałeś że kłamie, ja odpowiem że ty kłamiesz , tak ma wyglądać dyskusja ? Odpowiedz kiedy ONZ interweniowała w Polsce w sprawie łamania praw człowieka po 1989 r.


Dopisane 24.07.2024r. o godz. 21:55:

Poczekam do jutra .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
24 lipca 2024r. o 21:56
nie musisz czekać...
przecież ci napisałem że w 2013 lub 14-ym...
nie doczytałeś czy nie wiesz o co chodzi? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
24 lipca 2024r. o 22:03
dobra ...chcesz jutro to jutro...
zgoda ...tym bardziej że teraz jest ważniejsze ''szkiełko'' niż ''dyskusja '' z tobą która i tak do niczego nie doprowadzi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 lipca 2024r. o 6:20
~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a): dobra ...chcesz jutro to jutro...
zgoda ...tym bardziej że teraz jest ważniejsze ''szkiełko'' niż ''dyskusja '' z tobą która i tak do niczego nie doprowadzi...;D


Jaką tym razem podano papkę? Bardzo rozwodniona? POdziel się sukcesami Rządu :-) .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 lipca 2024r. o 6:22
~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a): nie musisz czekać...
przecież ci napisałem że w 2013 lub 14-ym...
nie doczytałeś czy nie wiesz o co chodzi? ;D


Kto wówczas rządził ? Przypomnisz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurgen z Hamburga niezalogowany
25 lipca 2024r. o 6:28
Wczoraj się przekonaliśmy, że uroczystości państwowe mogą przebiegać godnie. Nikt się nie wydzierał, nie prawił komunałów ani nie stroił głupich min. Nikt się nie nadymał.
Pozostaje mieć nadzieję, że do końca tej kadencji p. Duda będzie obecny tylko na imprezach PiS-u.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnożółty Wyżlin niezalogowany
25 lipca 2024r. o 6:47
~~ napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ciemnożółty Wyżlin napisał(a): nie musisz czekać...
przecież ci napisałem że w 2013 lub 14-ym...
nie doczytałeś czy nie wiesz o co chodzi? ;D

Kto wówczas rządził ? Przypomnisz ?


no nie pamiętam ...przypomnisz?
najlepiej podaj skład rządu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza