Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~też Obserwator niezalogowany
30 lipca 2024r. o 18:17
A co jest pełne takich myśli by im poświęcać więcej czasu? Ty jako że nie stawiasz się tu jako ,,pelikan'' napisz co jest ciekawszego i co ciebie interesuje. Do jakiego karmnika ty chodzisz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwona Trzmielina niezalogowany
30 lipca 2024r. o 18:22
~~też Obserwator napisał(a): A co jest pełne takich myśli by im poświęcać więcej czasu? Ty jako że nie stawiasz się tu jako ,,pelikan'' napisz co jest ciekawszego i co ciebie interesuje. Do jakiego karmnika ty chodzisz?


Mnie tez interesuje temat tego forum: Sukcesy nowego rządu.
A te pisowsko-pełowskie ćwoki starają się ten temat jak najbardziej rozmydlić, bo sukcesów jak nie było tak nie ma.
Odzyskali chociaż te dzieci co je sprzedali do szwecji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~też Obserwator niezalogowany
30 lipca 2024r. o 18:28
Ale nie odpowiedziałeś z jakiego karmnika masz takie informacje .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
30 lipca 2024r. o 18:45
Lucek...''demokrato'' od siedmiu boleści...
włącz sobie ''Tak jest '' a dowiesz się czym jest ta twoja ''demokracja''

może po tym dotrze do ciebie to o czym ci wcześniej pisałem czyli o ''demokracji partyjnej '' a do zrozumienia czego zabrakło ci rozumu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
30 lipca 2024r. o 18:45
Lucek...''demokrato'' od siedmiu boleści...
włącz sobie ''Tak jest '' a dowiesz się czym jest ta twoja ''demokracja''

może po tym dotrze do ciebie to o czym ci wcześniej pisałem czyli o ''demokracji partyjnej '' a do zrozumienia czego zabrakło ci rozumu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 lipca 2024r. o 18:55
~~Żółtoczerwona Trzmielina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~też Obserwator napisał(a): A co jest pełne takich myśli by im poświęcać więcej czasu? Ty jako że nie stawiasz się tu jako ,,pelikan'' napisz co jest ciekawszego i co ciebie interesuje. Do jakiego karmnika ty chodzisz?


Mnie tez interesuje temat tego forum: Sukcesy nowego rządu.
A te pisowsko-pełowskie ćwoki starają się ten temat jak najbardziej rozmydlić, bo sukcesów jak nie było tak nie ma.
Odzyskali chociaż te dzieci co je sprzedali do szwecji?

Przeczytaj co napisałeś , " sukcesów jak nie było tak nie ma" , co można napisać o czymś czego nie ma?.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
30 lipca 2024r. o 19:16
bo w twoim karmniku nic o tym nie powiedzą ...
nawet nie mówią o tym że poparcie im spada...;D

no jak tam?...zrozumiałeś coś z tego co ci zaproponowałem?...teraz wiesz tą twoją ''demokrację '' można o kant DUDY rozbić ?
taki z ciebie ''demokrata'' jak ze mnie kosmonauta ...
ale ty ''o takie polskę ''walczyłeś a że ''wuja'' wywalczyłeś to podczepisz się teraz pod każdego....ciekawe pod kogo następnie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
30 lipca 2024r. o 19:18
~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): Lucek...''demokrato'' od siedmiu boleści...
włącz sobie ''Tak jest '' a dowiesz się czym jest ta twoja ''demokracja''

może po tym dotrze do ciebie to o czym ci wcześniej pisałem czyli o ''demokracji partyjnej '' a do zrozumienia czego zabrakło ci rozumu...;D

Odszukaj twój wpis o demokracji " partyjnej " podaj na której stronie. Ja pisałem o demokracji pośredniej ( partyjnej ) ty prostacki krytykant co odpowiedziałeś? , ble,ble ble, ble. Na koniec że nic nie wiem jestem cienki bolek . Napisałem też o demokracji bezpośredniej o której nie masz zielonego pojęcia, cienki boleku. A teraz czas dla Igi.


Dopisane 30.07.2024r. o godz. 19:18:

~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): bo w twoim karmniku nic o tym nie powiedzą ...
nawet nie mówią o tym że poparcie im spada...;D

no jak tam?...zrozumiałeś coś z tego co ci zaproponowałem?...teraz wiesz tą twoją ''demokrację '' można o kant DUDY rozbić ?
taki z ciebie ''demokrata'' jak ze mnie kosmonauta ...
ale ty ''o takie polskę ''walczyłeś a że ''wuja'' wywalczyłeś to podczepisz się teraz pod każdego....ciekawe pod kogo następnie...;D

Pustosłowie i bełkot.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza