Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
30 lipca 2024r. o 19:22
widzisz Lucek jakim ty jesteś prostym ,bezmyślnym typem?...takiemu jak ty jak nie wyłoży się ''kawę na ławę '' nic sam nie ogarniesz...
to już nie prostota Lucjan...to prostactwo...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwona Trzmielina niezalogowany
30 lipca 2024r. o 20:16
~~też Obserwator napisał(a): Ale nie odpowiedziałeś z jakiego karmnika masz takie informacje .


Na pewno nie z jakiejkolwiek telewizji.
Jedno ze źrodeł to np : widoeprezentacje na youtube.
Znienawidzony przez pis, peło, komunistów i konfederatów.
A także tutaj. Pamietam jak mm namiętnie wywalał jego linki do filmów jak pisałem o nachodźcach z białorusi.
Obowiązywała wtedy prawda z tewałenu o złych pogranicznikach i kobietach z dziećmi.
Albo jak propagowali tutaj eliksir na srowida. Ja na szczęście dzięki wideoprezentacjom nie wzięłem ani jednej dawki.
A swoją drogą to pisowskopełowska mafia srowidowa planuje nas zaatakować ponownie na jesień.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
30 lipca 2024r. o 20:50
Akurat Ator to raczej marny autorytet.
Też go swego czasu oglądałem ale już mi przeszło.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoczerwona Trzmielina niezalogowany
30 lipca 2024r. o 20:57
~~oprych napisał(a): Akurat Ator to raczej marny autorytet.
Też go swego czasu oglądałem ale już mi przeszło.


A ty jakie masz źródło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~oprych niezalogowany
30 lipca 2024r. o 21:07
Nie mam jakiś tam źródeł.
Oglądam wiele "programów" i wyciągam z nich swoje wnioski.


Aczkolwiek mam kilka swoich "ulubionych"
Rafał Otoka Frąckiewicz (PolitykoTV)
Dr Artur Bartoszewicz
Uszi
swego czasu Maciej Maciak (chociaż już go nie oglądam)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~vvvvvvvvvvvvvvvvvvv niezalogowany
30 lipca 2024r. o 21:15
Ciekawe kogo słucha i ogląda Lucjan. Czy byłby w stanie podać jedno czy dwa nazwiska? Nie wiem ale wątpię.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Jaśminowiec niezalogowany
30 lipca 2024r. o 21:50
M21W2 napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Jaśminowiec napisał(a): Lucek...''demokrato'' od siedmiu boleści...
włącz sobie ''Tak jest '' a dowiesz się czym jest ta twoja ''demokracja''

może po tym dotrze do ciebie to o czym ci wcześniej pisałem czyli o ''demokracji partyjnej '' a do zrozumienia czego zabrakło ci rozumu...;D

Odszukaj twój wpis o demokracji " partyjnej " podaj na której stronie. Ja pisałem o demokracji pośredniej ( partyjnej ) ty prostacki krytykant co odpowiedziałeś? ,

ble,ble ble, ble. ?
dla ciebie to było to bo ty jesteś za bardzo ograniczony by to zrozumieć ...
zresztą nie możesz tego krytykować bo twoja wręcz obsesyjna obrona piSSdzielców to też pewien pokaz twojej ''demokracji partyjnej''...
odszukaj sobie mój wcześniejszy wpis w którym próbowałem ci to opisać a ty jak zwykle...nic nie zakumałeś w swoim oszołomstwie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Za za niezalogowany
30 lipca 2024r. o 21:52
Podwyżki cen paliw, gazu, prądu, wody, ciepła, i żywności.

Jednak największym sukcesem tego rządu są jego wyborcy, których nie szanuje nawet koalicja 8 gwiazdek z 13 grudnia nie szanuje, bo nie ma zamiaru realizować swoich obietnic wyborczych. Wyborcy koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia nic nie czytają, oglądają tylko jedną telewizję, która im już wytłumaczyła ,że mają się cieszyć z podwyżek, bo to nauczy ich oszczędności, że powinni być zachwyceni tym,że policja niemiecka przywiozła nam już ponad 4000 nielegalnych imigrantów, aby ich ubogacić kulturowo. O tym, że spadają dochody budżetu państwa, bo spadły o 50 % dochody z VAT i spadły drastycznie dochody spółek skarbu państwa,które szorują po dnie też im nikt nie powie. O tym, że Poczta Polska zwalnia 10.000 osób, PKP cargo 4100, a Polska Spółka Węglowa 400, a to na początek, dowiedzą się jak sami otrzymają wypowiedzenie.Nic dziwnego, że posłanka Lewicy Żukowska stwierdziła ,że jakie duże są te podwyżki wyborcy koalicji 8 gwiazdek z 13 grudnia zorientują się po pół roku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza