Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~skorn niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 4:55
~~Rysiu napisał(a): Ty pytaj ile, ......100 mld plus 140 mld z OFE to daje ile? Jest tu jakiś matematyk?


Magistrem jestem, matematykę mam w małym palcu.. Powiem wam jedno, 8 gwiazdek.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 5:50
pisowcy opanowali jeden straszny mechanizm który Polskę niszczył przez wiele poprzednich lat..... mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę
Jarosław Kaczyński
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowoczarna Skalnica niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 6:25
kiedy zbliżały się ostatnie wybory i pokazał się ''tygrysek'' z ''ministrantem'' ,kiedy pojawiła się ''trzecia droga'' i 2050 praktycznie od początku wiedziałem że będzie to ''piąta kolumna''
pisałem że będą pierwszymi którzy zostaną ''judaszami'' koalicji...
nie trzeba było długo czekać....zapomnieli o hasłach na jakich zbudowali swoją popularność a od pewnego czasu pokazują że pojęcie ''koalicji'' jest im całkowicie obce ...gotowi są z niej wyjść w każdej chwili...
co ich jeszcze w niej trzyma?...jedynie to że wychodząc z niej nie mają szans na poparcie gwarantujące im obecność w sejmie ..
jakieś tam szanse ma 2050 ale PSL z 1,7% jest na aucie...
tyle że PSL to odwieczni ''koryciarze'' i polityczni ''wazeliniarze'' a wiedząc że będą przegrywami wejdą w ''koalicję'' nawet z piSSdzielcami bez mrugnięcia okiem...
bo kim się stał chociażby Kuźmiuk? ...kim się staje kamyszek -tygrysek?
o ''ministrancie'' nie ma co wspominać bo on zawsze był indoktrynałem religijnym i tylko naiwniacy liczyli na jego hasełka wyborcze...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~bazyliszek niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 6:55
~~Granatowoczarna Skalnica napisał(a): kiedy zbliżały się ostatnie wybory i pokazał się ''tygrysek'' z ''ministrantem'' ,kiedy pojawiła się ''trzecia droga'' i 2050 praktycznie od początku wiedziałem że będzie to ''piąta kolumna''
pisałem że będą pierwszymi którzy zostaną ''judaszami'' koalicji...
nie trzeba było długo czekać....zapomnieli o hasłach na jakich zbudowali swoją popularność a od pewnego czasu pokazują że pojęcie ''koalicji'' jest im całkowicie obce ...gotowi są z niej wyjść w każdej chwili...
co ich jeszcze w niej trzyma?...jedynie to że wychodząc z niej nie mają szans na poparcie gwarantujące im obecność w sejmie ..
jakieś tam szanse ma 2050 ale PSL z 1,7% jest na aucie...
tyle że PSL to odwieczni ''koryciarze'' i polityczni ''wazeliniarze'' a wiedząc że będą przegrywami wejdą w ''koalicję'' nawet z piSSdzielcami bez mrugnięcia okiem...
bo kim się stał chociażby Kuźmiuk? ...kim się staje kamyszek -tygrysek?
o ''ministrancie'' nie ma co wspominać bo on zawsze był indoktrynałem religijnym i tylko naiwniacy liczyli na jego hasełka wyborcze...


To gumofilce. Wiejskie chamy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 6:59
Z wiejskiego chama nigdy nie zrobisz pana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płoworudy Wyżlin niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 7:49
~~ napisał(a): Z wiejskiego chama nigdy nie zrobisz pana.


Kogo masz na myśli ..
daj mu spokój , niech sobie gra .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miodowy Kleome niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 8:14
Jaki tam nowy sukces gangu olsena?
Gang chce wprowadzić ustawę która pozwoli wsadzać do więzienia jeżeli do tenczowego dewianta zwrócisz się nieodpowiednim zaimkiem.
Przypomnę tylko że tenczowi dewianci twierdzą że jest ponad 250 płci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowoczerwony Szczodrzeniec niezalogowany
14 sierpnia 2024r. o 8:16
~~Granatowoczarna Skalnica napisał(a): pisowcy opanowali jeden straszny mechanizm który Polskę niszczył przez wiele poprzednich lat..... mechanizm okradania Polski na gigantyczną skalę ....;D
banda złodziei...;D


Jeszcze raz ponowię zapytanie, przekaż dokładne dane , kto ? i kiedy kradli ? ile włożyli do prywatnych kieszeń ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMA Metrohouse zaprasza