Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Czarnobrązowy Wawrzynek niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 17:49
~~Staroróżowy Rannik napisał(a): zastanawia mnie trochę czy wy mace jakieś chociażby szczątkowe własne życie?
czy tylko internet i Jasio to ,Jasio tamto...


Patrzyłeś w lustro pisząc? Zwykle rozpoczynasz pyskówki na forum i na nich dzień kończysz.....pamiętaj że pokazując na kogoś palcem pozostałe trzy wskazują na ciebie, własna ręka się na tobie poznała :-)
Mało tego opisujesz tu cały swój plan dnia ....od fajna,kawusi i problemów z powstrzymaniem od gier hazardowych w SYS a na szkiełku kończąc.....takżeten :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Inflacja opanowana niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 17:57
Inflacja opanowana, koniec z drożyzną......W poniedziałek podczas nadzwyczajnej sesji Rada Miejska w Koszalinie przegłosowała uchwałę, zgodnie z którą od 1 października opłata stała za pobyt dziecka w żłobku miejskim w Koszalinie wzrośnie z 580 zł do 1750 zł, a maksymalna opłata żywieniowa będzie mogła wzrosnąć do 20 zł.....hahaha Uśmiechając się ,,wybraliście rząd to płacić... Brawo uśmiechnięta Polska bo pieniędzy nie ma i nie będzie. Przypominam jeszcze słowa - "Ja Wam Sołtysa nie wybierałem" i to jest to rządzenie.....Haaahaa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 17:58
Ponoć woda w Wawie bardzo mocno paruje, Yogi słyszał coś:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~fal-co niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 18:01
~~Bubu napisał(a): Ponoć woda w Wawie bardzo mocno paruje, Yogi słyszał coś:)


Chuchnij
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yogi niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 18:03
Bubu musimy się przyzwyczaić do zalań w Wawie bo "planeta płonie":)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bubu niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 18:51
JA TO JUŻ SIĘ PRZYZWYCZAIŁEM DO GŁUPOT JAKIE WYPISUJESZ.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 18:55
~~Czarnobrązowy Wawrzynek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Rannik napisał(a): zastanawia mnie trochę czy wy mace jakieś chociażby szczątkowe własne życie?
czy tylko internet i Jasio to ,Jasio tamto...


Patrzyłeś w lustro pisząc? Zwykle rozpoczynasz pyskówki na forum i na nich dzień kończysz.....pamiętaj że pokazując na kogoś palcem pozostałe trzy wskazują na ciebie, własna ręka się na tobie poznała :-)
Mało tego opisujesz tu cały swój plan dnia ....od fajna,kawusi i problemów z powstrzymaniem od gier hazardowych w SYS a na szkiełku kończąc.....takżeten :-)

A ty dur/niu się tu jarasz bo nie możesz przeżyć dnia by nie szukać zaczepki. Nikt raczej cię nie zmusza do tego abyś komentował.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurgen z Hamburga niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:01
~~Rysiek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowy Wawrzynek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Rannik napisał(a): zastanawia mnie trochę czy wy mace jakieś chociażby szczątkowe własne życie?
czy tylko internet i Jasio to ,Jasio tamto...


Patrzyłeś w lustro pisząc? Zwykle rozpoczynasz pyskówki na forum i na nich dzień kończysz.....pamiętaj że pokazując na kogoś palcem pozostałe trzy wskazują na ciebie, własna ręka się na tobie poznała :-)
Mało tego opisujesz tu cały swój plan dnia ....od fajna,kawusi i problemów z powstrzymaniem od gier hazardowych w SYS a na szkiełku kończąc.....takżeten :-)
A ty dur/niu się tu jarasz bo nie możesz przeżyć dnia by nie szukać zaczepki. Nikt raczej cię nie zmusza do tego abyś komentował.



To braterska więź
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza