Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Kocham Tuska niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:01
Pisowscy rabusie i rydzyk tfu pozbawieni finansowania. Nad nimi stoi prokurator i komornik
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:03
Tak czy siak niezły ubaw i rozrywka w wolnych chwilach :-)

ps.

Nie używam wulgaryzmów i wyzwisk....... Nie znam osobiście Yana , Gario, Jurka, Łucka czy grubasa z górki... Wasze bagienko jest niezłą rozrywką dla człowieka z zewnątrz który nie ma pojęcia z kim pisze i dyskutuje.....takżeten:-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:05
Ja się miotam? Ja piszę nawet w nocy? Oj coś mi się wydaje że ty jeździsz na dopalaczach. A z tymi których wymieniasz nie trzeba walczyć. Z nich można tylko drzeć łacha.
A w imieniu Jasia nikt nie pisze? Jak myślisz?
PS. Będziesz prosił o trasy do Niemiec by nawiązać przyjaźnie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:12
Tak czy siak winny Lucek... Jaja jak berety :-).
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bożena niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:16
~~J23 napisał(a): Tak czy siak niezły ubaw i rozrywka w wolnych chwilach :-)

ps.

Nie używam wulgaryzmów i wyzwisk....... Nie znam osobiście Yana , Gario, Jurka, Łucka czy grubasa z górki... Wasze bagienko jest niezłą rozrywką dla człowieka z zewnątrz który nie ma pojęcia z kim pisze i dyskutuje.....takżeten:-)

A więc nic nie wiesz gdzie jest podłoże tego konfliktu chociaż po odrobinie uwagi i umiejętności wyciągania wniosków sprawa wydaje się prosta. Jak widać nie dla ciebie. Ciekawe jest to że zapamiętałeś ksywkę Gario. Aż tak ci utkwiła w pamięci? Przypadek?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Staroróżowy Rannik niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:17
~~J23 napisał(a): Tak czy siak winny Lucek... Jaja jak berety :-).

no nie strzymam...;D
czekaj moment ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 20:21
Kiedyś pojawiał się gość o ksywie PRL. Ten to był.jajcarz:-) . Gość nie do podrobienia.....uśmiałem się jak cholera....Bubu i Yogi też dają radę......
Trzymajcie się chłopaki ......

Ps.
Nie zawsze J23 to sem ja :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
20 sierpnia 2024r. o 20:24
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA #pijezkranu