Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasio niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:12
~~Jurgen z Hamburga napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysiek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Czarnobrązowy Wawrzynek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Staroróżowy Rannik napisał(a): zastanawia mnie trochę czy wy mace jakieś chociażby szczątkowe własne życie?
czy tylko internet i Jasio to ,Jasio tamto...


Patrzyłeś w lustro pisząc? Zwykle rozpoczynasz pyskówki na forum i na nich dzień kończysz.....pamiętaj że pokazując na kogoś palcem pozostałe trzy wskazują na ciebie, własna ręka się na tobie poznała :-)
Mało tego opisujesz tu cały swój plan dnia ....od fajna,kawusi i problemów z powstrzymaniem od gier hazardowych w SYS a na szkiełku kończąc.....takżeten :-)
A ty dur/niu się tu jarasz bo nie możesz przeżyć dnia by nie szukać zaczepki. Nikt raczej cię nie zmusza do tego abyś komentował.


To braterska więź


Lepiej braterska więź , jak syn na wygnaniu …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~socjolog niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:15
A xuj z takimi więzami . Normalny brat tłumaczył by drugiemu gdzie popełnia błędy a nie jeszcze je dublować. Tylko problem jest w tym który jest normalniejszy jak ci się prześcigają .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowy Judaszowiec niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:31
~~socjolog napisał(a): A xuj z takimi więzami . Normalny brat tłumaczył by drugiemu gdzie popełnia błędy a nie jeszcze je dublować. Tylko problem jest w tym który jest normalniejszy jak ci się prześcigają .


Najnormalniejszy jesteś napewno TY…
policz ile razy bez udziału tych dwoje
zostało użyte ich imię ….

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uświadomić Yana niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:49
.....,J23 ,to sem ja czasem uśmiechnięta Polska a na pewno wyborca konfederacji zaglądający na forum w ramach walki z nudą i czasem pauzy dla jaj komentuję :-)
Kiedyś częściej jak był Dawid19. Mania prześladowcza jest uleczalna wystarczy udać się do specjalisty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ obserwator niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:50
Nie ściemniaj że bez waszego udziału. Masz tu wszystkich za naiwniaków?
A ile razy ty użyłeś imię Jan? Więc nie rżnij tu normalnego.
Teraz robisz tu za ,,nożyce'' i to jest odpowiedzią jaki masz w tym udział.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:52
~~Uświadomić Yana napisał(a): .....,J23 ,to sem ja czasem uśmiechnięta Polska a na pewno wyborca konfederacji zaglądający na forum w ramach walki z nudą i czasem pauzy dla jaj komentuję :-)
Kiedyś częściej jak był Dawid19. Mania prześladowcza jest uleczalna wystarczy udać się do specjalisty...

Musisz więc skorzystać z własnej rady. ZRÓB TO W KOLEJNEJ PAUZIE .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasio niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:54
~~Uświadomić Yana napisał(a): .....,J23 ,to sem ja czasem uśmiechnięta Polska a na pewno wyborca konfederacji zaglądający na forum w ramach walki z nudą i czasem pauzy dla jaj komentuję :-)
Kiedyś częściej jak był Dawid19. Mania prześladowcza jest uleczalna wystarczy udać się do specjalisty...

Poproś o trasy do Niemiec. Poznasz kolegów z AfD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
20 sierpnia 2024r. o 19:56
Lubię jak Yan się miota :-) . Bez względu na to czy pauzę kręcę dzień czy w nocy można na faceta liczyć.....często zgadzałem się z nim w sprawach wojny na Ukrainie..... Obecnie mam ubaw jak się miota i walczy z jakimś Lucjanem czy Jurkiem niczym Donkiszot z wiatrakami :-) Fakt że nie raz ktoś pisał " w moim imieniu"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.