Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Bobry niezalogowany
28 września 2024r. o 10:23
~~Stalowa Bakopa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bobry napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Stalowa Bakopa napisał(a): no co tam piSSiory?
któremu z waszych złodziejskich kolesi postawiono jakieś kolejne zarzuty?
wiecie coś o tym?


Wiemy wiemy Jasiu
no to pisz ...
aha...nie napiszesz bo ci głupio i wstyd...;D

cienki ,tchórzliwy ''boluś '' z ciebie...;D


Bohaterowie zamknęli księdza i dwie urzędniczki w tym jedną matkę karmiącą.
No to odważny tyś.
Teraz nas oskarżają.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
28 września 2024r. o 10:45
Na przykładzie Jeleniej Góry - jesteśmy w "dobrych rękach"

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pytanie 2 niezalogowany
28 września 2024r. o 13:14
Myślałeś że będzie lepiej? Lepiej już było.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
28 września 2024r. o 13:16
Beata Kempa_ma wielkie doświadczenie w realizowaniu zadań humanitarnych. Ona będzie z mojej strony odpowiedzialna za usuwanie skutków powodzi - Andrzej Duda .Przecież to czysta kpina z powodzian. Nawet po Dudzie nie spodziewałam się tak lekceważącego stosunku do ludzi, którzy ponieśli ogromne straty, część straciła cały dobytek, a niektórzy nawet bliskich. Ogrom tego nieszczęścia jest porażający, a on zadbał tylko o posadkę dla tłustej Klempy.

.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13926
qwax_
28 września 2024r. o 14:13
"Ucierpieli przez powódź. Teraz zapłacą podatek od odszkodowań
Firmy muszą opodatkować odszkodowania za zniszczone przez powódź towary. Ulgi na razie nie ma."
https://pro.rp.pl/prawo-i-podatki/art41202271-ucierpieli-przez-powodz-teraz-zaplaca-podatek-od-odszkodowan

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasiu niezalogowany
28 września 2024r. o 14:22
~~Jurek napisał(a): Beata Kempa_ma wielkie doświadczenie w realizowaniu zadań humanitarnych. Ona będzie z mojej strony odpowiedzialna za usuwanie skutków powodzi - Andrzej Duda .Przecież to czysta kpina z powodzian. Nawet po Dudzie nie spodziewałam się tak lekceważącego stosunku do ludzi, którzy ponieśli ogromne straty, część straciła cały dobytek, a niektórzy nawet bliskich. Ogrom tego nieszczęścia jest porażający, a on zadbał tylko o posadkę dla tłustej Klempy.

.

Niedość że Ch..a..mie , nie posiadasz krzty szacunku wobec kobiety , to jeszcze tchórzu podszywasz się pod inną osobę , zaszyj się głęboko w norze podarowanej przez MOPS

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Bakopa niezalogowany
28 września 2024r. o 14:38
ale tu się Jasio podpalił...;D
a tak nawiasem mówiąc jakim to szacunkiem można darzyć tą Kempę..za co?
a ty ?...tchórzu podszywasz się pod Jasia czy jesteś Jasio? ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
28 września 2024r. o 15:34
~~Jasiu napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jurek napisał(a): Beata Kempa_ma wielkie doświadczenie w realizowaniu zadań humanitarnych. Ona będzie z mojej strony odpowiedzialna za usuwanie skutków powodzi - Andrzej Duda .Przecież to czysta kpina z powodzian. Nawet po Dudzie nie spodziewałam się tak lekceważącego stosunku do ludzi, którzy ponieśli ogromne straty, część straciła cały dobytek, a niektórzy nawet bliskich. Ogrom tego nieszczęścia jest porażający, a on zadbał tylko o posadkę dla tłustej Klempy.

.

Niedość że Ch..a..mie , nie posiadasz krzty szacunku wobec kobiety , to jeszcze tchórzu podszywasz się pod inną osobę , zaszyj się głęboko w norze podarowanej przez MOPS



Coś taki nerwowy złotkosiu, o twoim szacunku do kobiet to tu nie jedni pisali i pytali .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza