Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Stefa beauty niezalogowany
28 września 2024r. o 9:30
Tylko Konfederacja może tu zrobić porządek , Putin, Orban i niemiecka AfD nimi pokieruje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bobry niezalogowany
28 września 2024r. o 9:37
~~Stalowa Bakopa napisał(a): no co tam piSSiory?
któremu z waszych złodziejskich kolesi postawiono jakieś kolejne zarzuty?
wiecie coś o tym?


Wiemy wiemy Jasiu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
28 września 2024r. o 9:41
Jak tam POKO który zakład albo spółkę zamykacie w przyszłym tygodniu ?
Dług publiczny Polski już w przyszłym roku zbliży się do 60 proc. PKB......
Dla wielu ekspertów kwestia długu jest prosta. Jeżeli ten dług jest pisowski na poziomie 50% PKB to BE, jeżeli jest to dług tuskowy na poziomie 60% to CACY. Śmieszno i straszno....Pamiętajcie! Duży uśmiechnięty dług jest lepszy od tego smutnego małego..... Na polskim tytaniku coraz więcej wody a w głowach gwiazdki.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Dyniowa Inkarwilla niezalogowany
28 września 2024r. o 9:43
Dzisiaj nadzwyczajne posiedzenie rządu w sprawie korekt budżetu w związku z powodzią. Może by coś zaoszczędzić na pseudoinstytucjach i pseudourzędnikach? Od durnia z Pałacu poczynając.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
28 września 2024r. o 9:47
Na sobotnim posiedzeniu rząd ma przyjąć projekt budżetu na 2025 r. oraz projekt Strategii zarządzania długiem sektora finansów publicznych w latach 2025–2028.....

"Mamy wszystko dokładnie policzone i każda z danych naszych 100 gwarancji, zostanie spełniona w pierwsze 100 dni naszego rządzenia, natychmiast i bezwarunkowo. Zlikwidujemy drożyznę, obniżymy cenę gazu i prądu o połowę, benzyna będzie po 5 zł a kwota wolna od podatku wyniesie 60 tys. na rok, bo wiemy, jak to zrobić. Jeszcze raz gwarantuję to państwu.".....hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~skorn niezalogowany
28 września 2024r. o 9:51
Mam takie a nie inne poglądy. Z tym zestawem partią najbardziej mi pasującą jest PO i tego się trzymam. Owszem, widzę braki i rzeczy, które mi nie odpowiadają, ale wtedy domagam się zmian, naprawy, innego podejścia. Ja nie zmienię Platformy na Konfederacją. Ani na nic innego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Certyfikat niezalogowany
28 września 2024r. o 10:14
~~skorn napisał(a): Mam takie a nie inne poglądy. Z tym zestawem partią najbardziej mi pasującą jest PO i tego się trzymam. Owszem, widzę braki i rzeczy, które mi nie odpowiadają, ale wtedy domagam się zmian, naprawy, innego podejścia. Ja nie zmienię Platformy na Konfederacją. Ani na nic innego.

Kogo to obchodzi, Polacy pracę tracą na rzecz ruskich przybyszy, peło przyjęło deficyt budżetowy 289 mld,nowe podatki się szykują powodziowy i na uzbrojenie a temu radość, pewnie to cię tak podnieca, wstydź się
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Bakopa niezalogowany
28 września 2024r. o 10:16
~~Bobry napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Stalowa Bakopa napisał(a): no co tam piSSiory?
któremu z waszych złodziejskich kolesi postawiono jakieś kolejne zarzuty?
wiecie coś o tym?


Wiemy wiemy Jasiu

no to pisz ...
aha...nie napiszesz bo ci głupio i wstyd...;D

cienki ,tchórzliwy ''boluś '' z ciebie...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.