Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Konopny Ziarnopłon niezalogowany
6 października 2024r. o 10:51
~~Białawoszary Ambrowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysiu napisał(a): Ja bym mu dał jeszcze raz tyle żeby nas Polaków od sukcesów tego rządu obronił:)
Cena nie gra roli, żeby sukcesów już nie było:)
Tego nowego sukcesów rządu:)
A ty Jasiu czekasz na ojro:)?


Kradno w Biały dzien


Ale sie podzielił...



...ze swoimi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca z TIR-a niezalogowany
6 października 2024r. o 10:54
~~Hanna Gronkiewicz - Pizda napisał(a): Siema Frajerzy ,1 Uncja złota już PO 11 tyś ja kupiłem jeszcze trzy lata temu PO 6-7 tyś . A będzie PO 15 tyś . A jedna Ourwa z peło pyta PO co nam złoto . POd ścianę z PIZDĄ i kula w łeb to mała .


Matka twoja dzisiaj świętuje , czy pod lasem z grzybem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 50 zł niezalogowany
6 października 2024r. o 10:57
~~Hanna Gronkiewicz - Pizda napisał(a): Siema Frajerzy ,1 Uncja złota już PO 11 tyś ja kupiłem jeszcze trzy lata temu PO 6-7 tyś . A będzie PO 15 tyś . A jedna Ourwa z peło pyta PO co nam złoto . POd ścianę z PIZDĄ i kula w łeb to mała .


To ty śpisz na złocie a matkę emerytkę pod las gonisz ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Motylek niezalogowany
6 października 2024r. o 11:01
~~Hanna Gronkiewicz - Pizda napisał(a): Siema Frajerzy ,1 Uncja złota już PO 11 tyś ja kupiłem jeszcze trzy lata temu PO 6-7 tyś . A będzie PO 15 tyś . A jedna Ourwa z peło pyta PO co nam złoto . POd ścianę z PIZDĄ i kula w łeb to mała .


Chłopie idź ty w końcu do psychiatry bo do szkoły to już nie ma sensu. Swoimi komentarzami robisz z siebie ...... .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawa Dalia niezalogowany
6 października 2024r. o 11:27
Tak jak Peło. Babą z mięsnego prezesa Huty Legnica.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Sałata niezalogowany
6 października 2024r. o 11:35
A stary rząd ma wolne i zbiera grzyby ,bo jest wysyp
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~felek niezalogowany
6 października 2024r. o 11:44
~~Brązowawa Dalia napisał(a): Tak jak Peło. Babą z mięsnego prezesa Huty Legnica.

Szefem Huty Legnica jest Rzepczyński Mariusz, który KGHM związany jest chyba od 1990 r..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~co za cep niezalogowany
6 października 2024r. o 11:45
~~Brązowawa Dalia napisał(a): Tak jak Peło. Babą z mięsnego prezesa Huty Legnica.



,,Babą z mięsnego prezesa Huty Legnica.''

Internet trafił pod strzechy a ja dalej ciemność widzę . Wiejski tłuk zawsze pozostanie wiejskim tłukiem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.