Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Nowe domy!
REKLAMA Ecojob zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Zielononiebieski Styrakowiec niezalogowany
6 października 2024r. o 8:51
Największym sukcesem kamyszka - tygryska jest umożliwienie żołnierzom noszenia zarostu i tatuaży. noooooo. wreszcie coś..... Ten to jest " gieniuś' nad "....gieniusie"...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurek niezalogowany
6 października 2024r. o 8:56
Ni z gruszki czy z pietruszki Rysiaczku nieboraczku to Glappa przyznał sobie kolejną podwyżkę. Napisz ile to tysięcy? Tylko nie wymiękaj .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiu niezalogowany
6 października 2024r. o 9:06
Ja bym mu dał jeszcze raz tyle żeby nas Polaków od sukcesów tego rządu obronił:)
Cena nie gra roli, żeby sukcesów już nie było:)
Tego nowego sukcesów rządu:)
A ty Jasiu czekasz na ojro:)?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Ambrowiec niezalogowany
6 października 2024r. o 9:16
~~Rysiu napisał(a): Ja bym mu dał jeszcze raz tyle żeby nas Polaków od sukcesów tego rządu obronił:)
Cena nie gra roli, żeby sukcesów już nie było:)
Tego nowego sukcesów rządu:)
A ty Jasiu czekasz na ojro:)?


Matko bosko. Ręce opadają. Dla Polski nie ma już ratunku. Ja pier
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Białawoszary Ambrowiec niezalogowany
6 października 2024r. o 9:40
~~Rysiu napisał(a): Ja bym mu dał jeszcze raz tyle żeby nas Polaków od sukcesów tego rządu obronił:)
Cena nie gra roli, żeby sukcesów już nie było:)
Tego nowego sukcesów rządu:)
A ty Jasiu czekasz na ojro:)?


Kradno w Biały dzien
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie retoryczne niezalogowany
6 października 2024r. o 9:46
~~Rysiu napisał(a): Ja bym mu dał jeszcze raz tyle żeby nas Polaków od sukcesów tego rządu obronił:)
Cena nie gra roli, żeby sukcesów już nie było:)
Tego nowego sukcesów rządu:)
A ty Jasiu czekasz na ojro:)?


Rysiu ,czy ty jesteś Polakiem ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Hanna Gronkiewicz - Pizda niezalogowany
6 października 2024r. o 10:00
Siema Frajerzy ,1 Uncja złota już PO 11 tyś ja kupiłem jeszcze trzy lata temu PO 6-7 tyś . A będzie PO 15 tyś . A jedna Ourwa z peło pyta PO co nam złoto . POd ścianę z PIZDĄ i kula w łeb to mała .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Oregano wonne niezalogowany
6 października 2024r. o 10:34
~~pytanie retoryczne napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rysiu napisał(a): Ja bym mu dał jeszcze raz tyle żeby nas Polaków od sukcesów tego rządu obronił:)
Cena nie gra roli, żeby sukcesów już nie było:)
Tego nowego sukcesów rządu:)
A ty Jasiu czekasz na ojro:)?


Rysiu ,czy ty jesteś Polakiem ?

Z Rysia taki Polak jak ze mnie kosmonauta. Typ oderwany od rzeczywistości z rozumkiem wielkości bakterii. Taki ktoś nie ma prawa nazywać siebie Polakiem bo przez takich jak on kiedyś Polskę rozbierano a dzisiaj on sam stawia się w roli zwykłego zdrajcy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza