Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Trzecia droga niezalogowany
2 maja 2024r. o 16:27
Polscy globalni przedsiębiorcy apelują do premiera Donalda Tuska o realizację projektu CPK. Wskazują, że lotnisko w Baranowie może być “wielkim kołem zamachowym polskiej gospodarki”.

DONALD WIE LEPIEJ A KMIOTKI TEGO NIE ROZUMIEJĄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jagodno tramwaj niezalogowany
2 maja 2024r. o 16:36
Nie po to młodzież na Jagodnie do 3 rano głosowała żeby teraz im donek robił CPK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Krwawnik niezalogowany
2 maja 2024r. o 16:54
~~Lucjan napisał(a): ~~Ceglany Krwawnik napisał(a): Lucjan nadal poza zasięgiem ?...bo jak widzę nadal się nie loguje pomimo tego że coś tam obiecywał ...;D
ale to u niego normalne...
miał zadać pytanie o der Layen którą tak wściekle atakuje do spóły z bratem ale to nie pierwszy raz jak strach go sparaliżował...;D
właśnie to najbardziej lubię ...te chwile kiedy podwija kitę i zmyka ...;D
tak jak Jurek który też przemilczał pytanie o wójta ...i wiem dlaczego bo dociera do niego że to
skur**syn. ten ch** pier***ony, brudna pała...;D

Tusk też ci coś obiecywał, nic nie piszesz w tym temacie. Pełne gacie ci nie pozwalają? .
piszę Lucuś ale ty nie umiesz czytać bo zaślepiony jesteś ideologicznymi pierdami piSSdzielsko-solidarnościowymi...
a to że nie odpowiedziałem?...ty Lucuś myślisz że ja nie mam ciekawych na tyle zajęć by odpuszczać sobie forum?
a dlaczego ty nie opowiadasz swoich popierdółek o der Layen ?...teraz po czasie wstyd?
za późno ale jak się jest zwolennikiem piSSdzielców to teraz wstyd jest uzasadniony ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Krwawnik niezalogowany
2 maja 2024r. o 17:03
może byłeś zbyt chamski? ..może konfabulowałeś? ;D
pisz jak człowiek rozumny nie dający się ponosić emocjom i pisz prawdę ...niby to proste a ty tego nie ogarniasz...;D

Moderator nie przepada zbyt za odpowiedzią bezpośrednio do treści twego wpisu ,
podskocz go jasiek trochę wysteruj ………

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Rogownica niezalogowany
2 godz. 16 min. temu
Tak bywa w interesach jeden chce tanio kupić , a drugi go wymanewrować …
Ryzyko …… !
aha...czyli to jest twoje kolejne ''usprawiedliwienie''?...;D

jak byś śpiewał gdyby się powiodło …??
mam rozumieć że ty kupując tanio od płaczącego Niemca ;D samochód będziesz chciał tego czyt. kupującego ''drugiego wymanewrować''? ;D
jak? ..podmienisz oryginalne radio Pionieer na jakieś Safari ?...wytniesz mu ''kata'' a w zamian wstawisz piędziesiątkę z PCV?
no jeśli ty masz takie podejście do sprawy to współczuję twoim ewentualnym klientom...;D
no cóż...ryzyko...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jojo niezalogowany
2 maja 2024r. o 17:05
Wstydź się że od PiS bierzesz 13 i 14tke, hehe:F
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Krwawnik niezalogowany
2 maja 2024r. o 17:10
pracowałem na to iks lat i teraz po prostu biorę to co mi się ''po prostu należy''...;D
dadzą 15-ą czy 19-ą to też wezmę ...
a ty?...ile lat przed tobą zapierdzielania na Niemca, Szweda czy Francuza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
2 maja 2024r. o 17:20
~~Ceglany Krwawnik napisał(a): a dlaczego ty nie opowiadasz swoich popierdółek o der Layen ?...teraz po czasie wstyd?
za późno ale jak się jest zwolennikiem piSSdzielców to teraz wstyd jest uzasadniony ...;D


Ursulę tak oceniam jak ciebie i Tuska , tworzycie wspaniałe trio kłamców , zalogowałem się , czekam na twoje " sensacje " o
Ursuli .
Podejrzewam że będzie coś o winie PiS , tylko konkrety proszę .


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglany Krwawnik niezalogowany
2 maja 2024r. o 17:23
konkretem Lucjan jest to że to dzięki twoim kolesiom wybrano Ursulę na to stanowisko...
i to właśnie jest waszą piSSdzielską winą bo nie potraficie się z tym pogodzić...;D
chciałeś konkretów to masz...tylko jak to skomentujesz?...o ile natychmiast nie zwiejesz...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.