Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Czarnawa Aralia niezalogowany
4 maja 2024r. o 20:28
A temu Kierwińskiemu, notabene kandydatowi do eurokałchozu, to mikrofon nawalał cz suś w tym stylu.... hahahahaha.... jak nie pijany to naćpany. .... hahahaha...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Laurowiśnia niezalogowany
4 maja 2024r. o 20:48
oprych napisał(a):





2.50..''wuja '' prawda...''tygrysku-kamyszku''...sondaż przeprowadzony niedawno mówi jasno że blisko 30% młodych spierdzieli na Zachód ..
5.40 ''budń'' przed wyjazdem ogłosił by ''bidonowi'' coś tam przekazać a ''bidon'' to oczywiście przyjął...no jasne -jak frajer sam chce płacić a tym samym ''yankee'' zaoszczędzą to co miał nie przyjąć tego z uśmiechem...;D
kiedy słuchałem ''tygryska'' jak to dzieciaki od najmłodszych lat uświadamiani w szkołach to zastanawiałem się czy te dzieciaki wiedzą że ten cały minister wręcz otwarcie robi z nich ''mięso armatnie'' a z nas chce chyba zrobić namiastkę Werwolfu...;D

jeden z najlepszych ostatnio materiałów bo uważam że gościu przedstawia tu prawdziwe oblicze pozycji w jakiej chcą nas postawić ci co jako pierwsi spier...lą z tego kraju...

jedyne co mnie w tym ''burdlu'' pociesza że pomimo wcześniejszych zapewnień o tej czy innej pomocy ''ukrom'' dostawy broni i amunicji opóźnią się o miesiące a tym samym że ta ''upadlina'' nie przetrwa...
dzisiaj ''makarony'' postwili sprawę otwarcie i krótko-żaden włoski żołnierz nie pojedzie na Ukrainę...

można?...jak widać można ...tylko trzeba dbać o interesy własnego kraju ,własnych obywateli...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~J23 niezalogowany
4 maja 2024r. o 20:49
~~Zgniła Laurowiśnia napisał(a): nie ''może'' a jesteście piSSdzielce...
bo teraz wszędzie widzicie problemy a jeszcze kilka miesięcy wstecz wszystko wam pasowało...;D
a kiedy takim jak wy głąbom o tym się pisze to wtedy ''mordy w kubłach'' i idio.ty.zmy w typie-nie ma afery bo nie ma wyroków...
a ilu z tych domniemanych przestępców z KO czy Po wasz zbynio ''zero'' posadził?
jak to jest że teraz drzecie japy o drożyźnie skoro nie tak dawno sami chcieliście uwolnić vat a teraz nagle wam się odwróciło i lamentujecie że vat wrócił?
jak taki jesteś ''cfany'' to napisz mi tutaj dlaczego wójt ''brudna pała'' spieprzył na Węgry a za nim ruszyło jego dwóch kolesi z rady nadzorczej?
tak robią ludzie o czystych rękach?


Nie narób pod siebie . Chociaż raz obejrzyj coś dla "śmiechu". Kabaret idealnie pokazuje działanie systemu w tym zarówno PiS, PO a także innych partii w tym UE. Zdrówka życzę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawa Aralia niezalogowany
4 maja 2024r. o 20:53
~~Zgniła Laurowiśnia napisał(a): można?...jak widać można ...tylko trzeba dbać o interesy własnego kraju ,własnych obywateli...

Widać, ci na których głosowałeś o te interesy nie dbają. Szybko na oczy przejrzałeś. I to jest chyba największy sukces tego /nie/rządu . Po 4-rech miesiącach najtwardsi zwolennicy zaczynają się wyłamywać z szeregu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Laurowiśnia niezalogowany
4 maja 2024r. o 20:57
generalizujesz a to jest w tym przypadku nie do końca prawda...
to że tak a nie inaczej głosowałem nie znaczy że opierałem ich w kwestii tak szerokiej i bezgranicznej ''pomocy'' Ukraińcom...
to nie znaczy że zgadzałem się z tym by coraz bardziej teraz wciskali nas w jakiś szaleńczy wojenny plan...
jest jeszcze kilka spraw z którymi się nie zgadzam ale ...cierpliwie czekam ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~to sem ja niezalogowany
4 maja 2024r. o 21:06
Yanku swoja obecnoscią wsparłeś mandat tej włdzy a co za tym idzie w perspektywie czasu wysłałeś syna na front ! mało tego wysłałeś moich synów do okopu !!! Makaron już powiedział czego oczekuje a donaldinio tylko czekał jak powiedzą skacz. Donaldinio nie będzie protestował tylko zapyta jak wysoko podskoczyć ! Konfederacja swoją neutralną polityką w tym nie opowiadaniem się po stronie Yanke czy Rosji czy UE daje szansę na spokojne czasy !!!! Zmarnowałeś to !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiała Ślazówka niezalogowany
4 maja 2024r. o 21:11
~~Czarnawa Aralia napisał(a): A temu Kierwińskiemu, notabene kandydatowi do eurokałchozu, to mikrofon nawalał cz suś w tym stylu.... hahahahaha.... jak nie pijany to naćpany. .... hahahaha...

Sam cwelu jesteś naćpany .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Laurowiśnia niezalogowany
4 maja 2024r. o 21:40
~~to sem ja napisał(a): Yanku swoja obecnoscią wsparłeś mandat tej włdzy a co za tym idzie w perspektywie czasu wysłałeś syna na front ! mało tego wysłałeś moich synów do okopu !!! Makaron już powiedział czego oczekuje a donaldinio tylko czekał jak powiedzą skacz. Donaldinio nie będzie protestował tylko zapyta jak wysoko podskoczyć ! Konfederacja swoją neutralną polityką w tym nie opowiadaniem się po stronie Yanke czy Rosji czy UE daje szansę na spokojne czasy !!!! Zmarnowałeś to !

pieprzenie...
niech idą w ślady uciekających ''ukrów'' i po problemie...
Konfederacja ''neutralna polityka''?...pieprzenie...nie ma czegoś takiego by uprawiać politykę neutralności...
po prostu nie mają ''jaj'' by otwarcie się sprzeciwić...
a z drugiej strony poczytaj sobie o kontaktach członków ''konfy'' z Rosją...

''Zmarnowałes to''...głupota wieczora...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza