Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA CER-FAR zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~To s m ja niezalogowany
4 maja 2024r. o 21:46
~~Zgniła Laurowiśnia napisał(a): polityka''?...pieprzenie...nie ma czegoś takiego by uprawiać politykę neutralności.


A to ciekawe co urodziło się w twoim małym rozumu ? A Szwajcaria ? Opowiedzieli się po którejś ze stron konfliktu ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopiwny Kaczeniec niezalogowany
4 maja 2024r. o 21:51
~~Zgniła Laurowiśnia napisał(a): 'neutralna polityka''?...pieprzenie...nie ma czegoś takiego by uprawiać politykę neutralności...


A to ciekawe co urodziło się w twoim małym rozumku ? A Szwajcaria ? Opowiedzieli się po którejś ze stron konfliktu ? Na neutralność trzeba zapracować czego PiS i PO nie potrafią!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~On zepsuje wszystko niezalogowany
4 maja 2024r. o 21:55
Z tego co czytam na forum na temat Jana to gość jest pierwszy do konfliktów i do bitki. Dlatego gość nie wyobraża sobie zgody i neutralności. Olej typa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
4 maja 2024r. o 21:58
~~TEY napisał(a): Jak się dowiedzieli ponad 30 lat temu że będziemy w Unii i będzie rządzić Peło i Donald? Polecam
Kabaret TEY- jak wyjść z kryzysu :-). Dawno się tak nie uśmiałem.....
Nawet podejście do spraw religijnych przewidzieli :-) . To jest nie do opowiedzenia......boki zrywać....:-)

~~TEY napisał(a): Jak się dowiedzieli ponad 30 lat temu że będziemy w Unii i będzie rządzić Peło i Donald? Polecam
Kabaret TEY- jak wyjść z kryzysu :-). Dawno się tak nie uśmiałem.....
Nawet podejście do spraw religijnych przewidzieli :-) . To jest nie do opowiedzenia......boki zrywać....:-)


Ludzie nie dorośli by zrozumieć.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Laurowiśnia niezalogowany
4 maja 2024r. o 23:30
~~On zepsuje wszystko napisał(a): Z tego co czytam na forum na temat Jana to gość jest pierwszy do konfliktów i do bitki. Dlatego gość nie wyobraża sobie zgody i neutralności. Olej typa.

pierwszy do konfliktów?...do bitki?
czy ja tu kogoś straszę a to ''rękawicami'' a to ''kancelariami''? ;D
ja po prostu kpię sobie z głupców pieprzących o ''politycznej neutralności''...gdyby ten dupek powyżej wspomniał o Eskimosach może i bym to uznał za prawdę ...ale przykład Szwajcarii?...taki bzdet może spłodzić tylko nieuk i tematyczny ignorant...
pomijam fakt jej ''neutralności'' z czasów Adolfa i handlu złotem z zębów Żydów i kiedy odmawiano wydawania depozytów ocalałym...pomijam i fakt jak ułatwiali ucieczki naziolom ...
neutralni...a to dobre...
poczytajcie teraz coś więcej o tej Szwajcarii ,niby sankcjach na Rosję ale ...przy jednoczesnej współpracy z bankami rosyjskimi ,poczytajcie jak ich zbrojeniówka chciała handlować bronią a nawet czołgami ale rząd nie wyraził na to zgody ...wtedy zaczęli stosować po cichu obejścia...
jeśli się chce o czymś pisać a nie wychodzić na nieuków polecam wcześniejsze czytanie ....bo jeśli nie to właśnie takich jak wy można olewać ...
tylko wtedy nie było by zabawy...hahahahaha

cdn. ja teraz na podusię ....naiwni ''lucusie'' ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Słomkowy Nachyłek niezalogowany
5 maja 2024r. o 7:30
W sumie określenie ciebie Janie „pożytecznym idiotą” jest bardzo trafne,
(
pierwszy do konfliktów?...do bitki?
czy ja tu kogoś straszę a to ''rękawicami'' a to ''kancelariami''? ;D) ,
Rzucić komuś rękawice to znaczy prowokować kogoś do reakcji, walki, rywalizacji, polemiki. Przykłady użycia: Poruszając ten temat, rzucił Janowi rękawice. Chcialem tylko porozmawiać, ale Jan odebrał to, jakbym rzucił rękawicę do bitwy,
cóż każdy odbiera tak na ile rozum mu pozwala , „Kancelarie prawne są rownież do zasięgnięcia informacji jak postąpić z delikwentami twojego pokroju … uzyskując poradę prawniczą doszedłem do wniosku popartego słowami prawnika iż nie jesteś warty zachodu ..
przesłałem prawnikowi do poczytania kilka różnych wpisów twojego autorstwa na tematy jakie komentujesz , po analizie uznał
jak wyżej wpisałem „pożyteczny dziwny czlowiek ”
nieszkodliwy dla otoczenia zamknięty w bańce swoich urojeń……
nie warty uwagi …..

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sinoniebieska Godecja niezalogowany
5 maja 2024r. o 7:35
Bardziej mnie interesuje jak obstawiłeś wczorajszy meczyk Świątek - Sabalenka
, jeżeli na Sabalenke to mnie ucieszy ……
;););)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zgniła Laurowiśnia niezalogowany
5 maja 2024r. o 8:03
~~Słomkowy Nachyłek napisał(a): W sumie określenie ciebie Janie „pożytecznym idiotą” jest bardzo trafne,
(
pierwszy do konfliktów?...do bitki?
czy ja tu kogoś straszę a to ''rękawicami'' a to ''kancelariami''? ;D) ,
Rzucić komuś rękawice to znaczy prowokować kogoś do reakcji, walki, rywalizacji, polemiki. Przykłady użycia: Poruszając ten temat, rzucił Janowi rękawice. Chcialem tylko porozmawiać, ale Jan odebrał to, jakbym rzucił rękawicę do bitwy,
cóż każdy odbiera tak na ile rozum mu pozwala , „Kancelarie prawne są rownież do zasięgnięcia informacji jak postąpić z delikwentami twojego pokroju … uzyskując poradę prawniczą doszedłem do wniosku popartego słowami prawnika iż nie jesteś warty zachodu ..
przesłałem prawnikowi do poczytania kilka różnych wpisów twojego autorstwa na tematy jakie komentujesz , po analizie uznał
jak wyżej wpisałem „pożyteczny dziwny czlowiek ”
nieszkodliwy dla otoczenia zamknięty w bańce swoich urojeń……
nie warty uwagi …..

Zastosowana autokorekta

tłumaczenia z pogranicza idio.ty.zmów...
tylko widzisz po tej całej ''rękawicy'' poszedłeś krok dalej ale o tym nie piszesz ...zapomniałeś czy po prostu niewygodne?
widzisz Jurek ja od czasu pewnego typa który tu sobie pozwalał na zbyt wiele zastosowałem pewną dewizę -przezorny zawsze ubezpieczony...
a cod do tej ''porady PRAWNICZEJ '' ;D ...na marginesie -porada może być prawna zapewne Jurek też ''zapomniałeś'' przesłać temu prawnikowi kilka swoich postów...
ciekawe co by powiedział po analizie twoich postów?...że jesteś tylko chamem czy wręcz idio.tą nie zdającym sobie sprawy z tego co piszesz...
koleżka twojego Lucjana też straszył mnie pośliźnięciem na skórce od banana ..olałem to i tez poszedł dalej co zresztą też olałem...ale posty są ,istnieją ...;D
ja Jurek mam dar...;D dar który tobie i Luckowi jest obcy...ja myślę co piszę bo ja biorę wszystko bez emocji ,na chłodno...a wam zbyt często wrze pod ''beretami''...kumasz?

i nie pieprz tu Jurek -nie warty uwagi bo jesteś z Lucjanem w czołówce tych co właśnie mnie przykładają najwięcej uwagi...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza