Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

14240
M21W2
6 maja 2024r. o 18:39
~~Topazowy Czosnaczek napisał(a):
Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Płowobrunatny Kleome .

Janusz, przyjmij do wiadomości że twoim "szczekaniem " nie jesteś w stanie mnie obrazić , jak ci ulżyło psychopato to się cieszę że pomogłem. Pozdrawiam bardzo, bardzo serdecznie.


jesteś zbyt prosty w obsłudze i jak widzę tak ograniczony że nie stać cię na coś więcej i coś od siebie...
dlatego powtarzasz tylko to co sam wcześniej ci napisałem...

a napisałem że taki ktoś jak ty nie tylko nie jest w stanie mnie obrazić a nawet urazić...;D

odpowiedziałem ci ADEKWATNIE a teraz znikaj w ''tyldzie'' i po raz kolejny napisz z niej ''nie zaczepiaj''...i tradycyjnie wspomnij chociażby o ''narcyzie'' ...HAHAHAHAHA

Nie ma możliwości abym ci udowodnił że robisz z siebie IDIOTĘ, już nigdy nie będę zwracał uwagi na twoje IDIOTYCZNE
wpisy Sherlocku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Czosnaczek niezalogowany
6 maja 2024r. o 18:50
Lucuś ...''pieniaczu''...;D
po co mnie zaczepiasz?...po raz wtóry skopię ci wirtualnie dupsko i znowu tu będziesz ''jojczył'' ;D

popisz sobie może ze swoim ''fałszywym kolegą'' który tak cię zmanipulował że sypałeś tu łgarstwami ''na bogato''...
a później sam przyznałeś że kłamałeś ...;D

i min. tym to ty zrobiłeś z siebie nie tylko niewiarygodnego łgarza ale właśnie IDIOTĘ...;D
teraz proponuję ci meliskę albo może od razu stoperan bo jeszcze ze dwa posty napiszesz i z nadmiaru emocji jeszcze ''skleksisz'' w majty...;D

ja tymczasem posłucham w ''tak jest'' co mówi Grochal...posłuchaj może bo to bardzo mądra kobieta a teraz mówi o tym szczurze co to spieprzył na Białoruś ...;D
tak to jest z wami piSSdzielcami ..fałszywi do bólu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 maja 2024r. o 18:54
Januszku dziecko nie naśladuj szczekających kundli. Dobrej nocy życzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Czosnaczek niezalogowany
6 maja 2024r. o 19:04
Lucuś ...bez twoich fałszywych życzeń będzie dobra. W poprzednim wpisie piszesz do mnie o ''szczekaniu'' a teraz życzenia dobrej nocy? ...dwulicowiec...hipokryta...;D
a poszedł ty w piSSdu...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buy Essay vqy niezalogowany
6 maja 2024r. o 19:06
Top application letter writers sites for school essay pro review
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cedr wysmukły niezalogowany
6 maja 2024r. o 19:08
Lucjan ledwo nogami powłóczy ,ledwo zipie staruch a do kogoś w podobnym wieku bo to emeryt pisze per dziecko. Kretynizm w czystej postaci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janku niezalogowany
6 maja 2024r. o 19:16

Szokująca informacja". Sikorski o sędzi ubiegającym się o azyl"
Sędzia miał wystąpić podczas konferencji prasowej w Mińsku. TASS miało go dopytać o powód. - Tak, proszę o status uchodźcy politycznego - miał powiedzieć Tomasz Szmydt. Zaznaczył też, że na razie "jest to wniosek nieoficjalny".

Według prokremlowskiej agencji Szmydt wyjechał z Polski, ponieważ "z powodu braku zgody na politykę i działania polskich władz, które, zdaniem Szmydta, pod wpływem Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii prowadzą kraj do wojny, był on prześladowany i zmuszony do opuszczenia ojczyzny".....
Jasiu a tu co sądzisz o sprawie zwłaszcza w kontekście Yanke ? Czy ten sędzia nie wypowiada się w twoim tonie ? Co z tymi Yanke i Wielką Brytanią ? Zmieniłeś zdanie czy nadal jesteś w stanie powtórzyć swoje słowa? A może jak Sikorski jest przeciw to zmieniłeś zdanie ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
6 maja 2024r. o 19:44
~~Topazowy Czosnaczek napisał(a): Lucuś ...bez twoich fałszywych życzeń będzie dobra. W poprzednim wpisie piszesz do mnie o ''szczekaniu'' a teraz życzenia dobrej nocy? ...dwulicowiec...hipokryta...;D
a poszedł ty w piSSdu...;D


Januszku , " szczekanie " w cudzysłowie to ocena twojego wpisu , wpisu Troola hejtera , dla ciebie mam dwa oblicza tak
jak ty w stosunku do mnie .
Potrafisz ze mną dyskutować jak człowiek z człowiekiem , jak sobie coś ubzdurasz że jakiś " kwiatek " piszący
coś co jest twoim wyimaginowanym przekonaniem ( urojenie ) że to piszę ja stajesz się prostackim chamem , atakujesz
nie tego co pisze tylko mnie , to nie hipokryzja to oznaka początków choroby psychicznej .





Dopisane 06.05.2024r. o godz. 19:39:

~~Cedr wysmukły napisał(a): Lucjan ledwo nogami powłóczy ,ledwo zipie staruch a do kogoś w podobnym wieku bo to emeryt pisze per dziecko. Kretynizm w czystej postaci.



Szukasz zaczepki , to pod latarnię .



Dopisane 06.05.2024r. o godz. 19:44:

~~Topazowy Czosnaczek napisał(a): Lucuś ...''pieniaczu''...;D
po co mnie zaczepiasz?..


Janusz opanuj nerwy i zacznij myśleć , szukasz zaczepki nawet jak mnie nie ma na forum , dostaniesz odpowiedź , lamentujesz jak urażony smarkacz , stąd moje " dziecinko " .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.