Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Ołowianoniebieska Golteria niezalogowany
9 maja 2024r. o 21:22
~~Ciemnoturkusowa Cykoria napisał(a): ~~Antek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: M21W2 napisał(a): ~~Ciemnoturkusowa Cykoria napisał(a): nie przeżywej, chłopie nie przeżywej...;D
o takim jak ty trudno zapomnieć ...można cię ignorować ale zapomnieć?

ty i Jurek budzicie się i zasypiacie z myślą o mnie...popatrz Lucuś jak wczoraj mnie tu zaczepiał...;D


Janusz , byłbym ci dozgonnie wdzięczny jak byś mnie zamiast zaczepiać ignorował , Jurek zaczepiał ciebie
ty zaczepiasz mnie i tak to się kręci od wielu lat .


Ktoś napisał: ~~Ciemnoturkusowa Cykoria napisał(a):
Nie mam oporu aby napisać że był jednym z " bohaterów " w tzw .aferze hejterskiej w Ministerstwie Sprawiedliwości

Janusz tylko takim jak ty TVN-y mogą zrobić wodę z mózgu , Szmidt " grał na nosie " tak PO jak i PiS , dla obu
partii jest " gorącym kartoflem " którym wzajemnie się przerzucają .

Dziwi mnie twoje pytanie , jest podejrzenie że od lat pracował dla Łukaszenki i Putina których ty propagandysto sowiecki popierasz i życzysz im zwycięstwa nad Ukrainą .


Lucuś ...po co tu rżniesz głupa z tym abym cię ignorował skoro ty sam tego nie potrafisz w stosunku do mnie?...Lucuś zarówno ty jak i Jurek sami mnie zaczepiacie tutaj od kilku przynajmniej dni waląc z tyld a wiem to bo waszego stylu nie sposób nie rozpoznać...;D
a wy jak szaleńcy w amoku wszędzie mnie widzicie …
Jurek zaczepiał ciebie
''...ty zaczepiasz mnie i tak to się kręci od wielu lat ....'' -wreszcie coś co uznaję z twojej strony za prawdę...;D

Lucjan ...przestań tu pieprzyć że nie masz oporów by pisać o tym swoim ''bohaterze''...miałeś od czasu zarówno afery Piebiaka i tego Schmidta...czy ty myślisz że nikt tu już nie pamięta jego działalności i jego żony ''małej Emi'' która później wszystkich ich obnażyła...

teraz od wczoraj obserwuję jak zaczyna się obrona tego piSSdzielskiego szpiega...w usprawiedliwianie poszedł nawet jeden z generałów...teraz ty...uważasz że to ''gorący kartofel'' a ja widzę to jasno i wyraźnie...
po pierwsze wykreował go Zbynio ''zero'' a to że teraz ta łajza spieprzyła to pokazuje że polskie służby są nieudolne i bezradne...

co do tego co tu pieprzysz Lucjan o propagandyście sowieckim...takie określenie może się pojawić tylko u obsesjonata doświadczającego jakiejś głębokiej traumy ...to jakiś stan chorobowy którego nie potrafię określić...;D

ale tak Lucjan...częściowo zgadzam się z tym co piszesz ...częściowo bo nie popieram tej wojny i nigdy w chociażby jednym poście ją poparłem w takiej formie w jakiej przebiega...
co innego co do samej przegranej Ukrainy...też otwarcie i od początku twierdzę że ją przegra i bardzo dobrze że tak się stanie chociaż i to ma swoje drugie dno..
jak dla mnie to Ukraina już tą wojnę dawno przegrała...
.kiedyś już w jednym z początkowych tematów o wojnie na Ukrainie o tym wspomniałem ale tematy pozamykano bo było to ''niepolityczne'' i ''niezgodne z linią partii''...;D
teraz ty Lucuś piszesz o mnie jako ''propagandyście sowieckim'' więc jak ja w kontekście tego określenia ciebie określać?
ADEKWATNIE?....HAHAHAHAHA


Przestał byś tu pye…r.d..oli..ć , tak to można nazwać Jasio , sam piszesz jako Jurko , zmieniasz pismo jak kameleon , do czego ty mi jesteś potrzebny … ??

Sfrustrowany staruch poklasku szukający
i tyle w temacie …
jedynie co w tobie siedzi fenomenalnego
uporczywość udowodnienia że białe jest czarne ……
Daj sobie chłopku siana i się nie ośmieszaj …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Chmiel niezalogowany
9 maja 2024r. o 21:35
XX wiek był wiekiem USA . XXI będzie wiekiem Rosji i Chin .Mamy już początki upadku USA i jej marionetek .Mądre narody szybko przesiądą się nowy statek Głupie narody zostaną na starym i zatoną razem z nim .
John Joseph Mearsheimer – amerykański politolog, twórca teorii realizmu ofensywnego, wykładowca nauk politycznych na uniwersytecie w Chicago
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
9 maja 2024r. o 21:53
Ja tam wolę nie wiedzieć, jak wygladałby świat w wydaniu rosyjsko-chinskim. Ten rodzaj zamordyzmu przerabialismy kilkadziesiąt lat temu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowy Chmiel niezalogowany
9 maja 2024r. o 22:07
~~Morus napisał(a): Ja tam wolę nie wiedzieć, jak wygladałby świat w wydaniu rosyjsko-chinskim. Ten rodzaj zamordyzmu przerabialismy kilkadziesiąt lat temu .


Bo tak Ci wbiła w czachę propaganda , Wystarczy zobaczyć reportaże amerykanów , brytyjczyków i z innych krajów którzy zamieszkali w Chinach ,otwierają oczy jak byli oszukiwani .Także najemnicy amerykańscy i brytyjscy na
Ukrainie którzy przeszli na stronę rosyjską ,postanowili ściągnąć do Rosji swoje rodziny .To pewnie dla ciebie bzdury ,więc żyj z tym zabetonowany umysłem kłamliwą propagandą i toń na tym dziurawym już statku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
9 maja 2024r. o 22:39
A co Wam się drogi gaz źle w kuchenkach pali?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morus niezalogowany
9 maja 2024r. o 22:54
~~Żółtobrązowy Chmiel napisał(a): Wystarczy zobaczyć reportaże amerykanów , brytyjczyków i z innych krajów którzy zamieszkali w Chinach

A stamtad tylko rzut beretem do korei płn., tam też sie osiedlają i zyją szczesliwie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Dzwonek niezalogowany
9 maja 2024r. o 23:02
Kolejny sukces nowego rządu i KO na czele z Tuskiem uznała wyższość prawa unijnego nad naszą Konstytucją. To już nie jest wolna Polska tylko niestety land niemiecki. Przykro to pisać, ale teraz w PE o wszystkim będą decydować. Polacy posłuchali propagandy Tuska i zbojkotowali referendum podczas wyborów parlamentarnych. Sami narzuciliśmy sobie chomąto Unii Europejskiej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kierowca z TIR-a niezalogowany
10 maja 2024r. o 5:47
~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): A co Wam się drogi gaz źle w kuchenkach pali?


Trochę zasysa , jak twoja matka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Orange zaprasza