Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~zimny Lech niezalogowany
10 maja 2024r. o 6:18
~~Żółtobrązowy Chmiel napisał(a): XX wiek był wiekiem USA . XXI będzie wiekiem Rosji i Chin .Mamy już początki upadku USA i jej marionetek .Mądre narody szybko przesiądą się nowy statek Głupie narody zostaną na starym i zatoną razem z nim .
John Joseph Mearsheimer – amerykański politolog, twórca teorii realizmu ofensywnego, wykładowca nauk politycznych na uniwersytecie w Chicago


W styczniu 2006 na spotkaniu z korpusem dyplomatycznym, prezydent Lech Kaczyński
powiedział dyplomatom akredytowanym w Warszawie, że Rosja jest dla Polski krajem o szczególnym znaczeniu, krajem, z którym chcielibyśmy mieć jak najlepsze stosunki. Wyraził nadzieję, że 2006 rok będzie rokiem w którym stosunki te będą mogły się w sposób istotny poprawić, choć - jak dodał - zdaje sobie sprawę, że jest to pewien proces. Prezydent zapewnił, że nie ma w Polsce rusofobii, jest natomiast chęć współpracy na zasadach partnerskich.

Partnerskie relacje z mordercą Putinem? Zgroza.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Cykoria niezalogowany
10 maja 2024r. o 7:54
~~Ołowianoniebieska Golteria napisał(a):
Przestał byś tu pye…r.d..oli..ć , tak to można nazwać Jasio , sam piszesz jako Jurko , zmieniasz pismo jak kameleon , do czego ty mi jesteś potrzebny … ??

Sfrustrowany staruch poklasku szukający
i tyle w temacie …
jedynie co w tobie siedzi fenomenalnego
uporczywość udowodnienia że białe jest czarne ……
Daj sobie chłopku siana i się nie ośmieszaj …

no i po co się znowu ''jarasz''...to niezdrowe chłopie...''staruchu szukający poklasku'' ...;D

pewnie że zmieniam od czasu do czasu pismo jak ty to określasz ,chociaż jak to zwykle u ciebie bywa i tu jest to określenie błędne bo polszczyzna to raczej nie twój ''konik''...pisma w takim przypadku nie można zmienić a co najwyżej jego styl...;D
a ty ''chłopku '' ;D dajesz się na to łapać jak zwykły ''leszcz''...jako wędkarz ''szukający poklasku'' całemu forum chwaliłeś się jak to na rybki do Norwegii się wybrałeś ...jakby to kogoś obchodziło...;D
teraz twój brat chwali się ,wróć-''szuka poklasku'' ;D bo musiał ogłosić forum że jedzie na wycieczkę do Wawy...

niejeden raz bym ci mógł i ja napisać ''przestań pye…r.d..oli..ć '' tylko po co ? ...przecież'' ty musisz bo inaczej się się udusisz ''

a z tym moim ''ośmieszaniem'' to daj sobie spokój ''staruchu'' bo bijesz mnie w tym ''na głowę''
nawet bym to ci przypomniał jak się ostatnio ośmieszyłeś...;D

więc - ''Daj sobie chłopku siana i się nie ośmieszaj …''

jak to wczoraj Lucjan zauważył - to miłe że wstałeś i od razu post do mnie ...
i kto tu jest staruchem -frustratem? ;D

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Kielichowiec niezalogowany
10 maja 2024r. o 8:21
~~Żółtobrązowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Morus napisał(a): Ja tam wolę nie wiedzieć, jak wygladałby świat w wydaniu rosyjsko-chinskim. Ten rodzaj zamordyzmu przerabialismy kilkadziesiąt lat temu .


Bo tak Ci wbiła w czachę propaganda , Wystarczy zobaczyć reportaże amerykanów , brytyjczyków i z innych krajów którzy zamieszkali w Chinach ,otwierają oczy jak byli oszukiwani .Także najemnicy amerykańscy i brytyjscy na
Ukrainie którzy przeszli na stronę rosyjską ,postanowili ściągnąć do Rosji swoje rodziny .To pewnie dla ciebie bzdury ,więc żyj z tym zabetonowany umysłem kłamliwą propagandą i toń na tym dziurawym już statku


Ruscy okupowali nasz kraj przez kilkadziesiąt lat.
To przez nich była bieda i dziadostwo.
Dobrze to mieli tylko zdrajcy polski służący okupantowi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marengo Psianka niezalogowany
10 maja 2024r. o 8:56
a ty ''chłopku '' ;D dajesz się na to łapać jak zwykły ''leszcz''...jako wędkarz ''szukający poklasku'' całemu forum chwaliłeś się jak to na rybki do Norwegii się wybrałeś ...jakby to kogoś obchodziło...;D

A kogo tu interesuje „spacerek nad Bobrem”
Lub wypad do Biedry ..??
błędy popełniać ludzka rzecz ..
również w pisowni …
lecz zauważ jakie błędy popełnili wyborcy
dopuszczając możliwość bycia ponownie
premierem Dooonkowi …
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie zasadnicze niezalogowany
10 maja 2024r. o 8:58
~~Marengo Psianka napisał(a): a ty ''chłopku '' ;D dajesz się na to łapać jak zwykły ''leszcz''...jako wędkarz ''szukający poklasku'' całemu forum chwaliłeś się jak to na rybki do Norwegii się wybrałeś ...jakby to kogoś obchodziło...;D

A kogo tu interesuje „spacerek nad Bobrem”
Lub wypad do Biedry ..??
błędy popełniać ludzka rzecz ..
również w pisowni …
lecz zauważ jakie błędy popełnili wyborcy
dopuszczając możliwość bycia ponownie
premierem Dooonkowi …


Znasz swego ojca ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22745
oprych
10 maja 2024r. o 9:03
~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Morus napisał(a): Ja tam wolę nie wiedzieć, jak wygladałby świat w wydaniu rosyjsko-chinskim. Ten rodzaj zamordyzmu przerabialismy kilkadziesiąt lat temu .


Bo tak Ci wbiła w czachę propaganda , Wystarczy zobaczyć reportaże amerykanów , brytyjczyków i z innych krajów którzy zamieszkali w Chinach ,otwierają oczy jak byli oszukiwani .Także najemnicy amerykańscy i brytyjscy na
Ukrainie którzy przeszli na stronę rosyjską ,postanowili ściągnąć do Rosji swoje rodziny .To pewnie dla ciebie bzdury ,więc żyj z tym zabetonowany umysłem kłamliwą propagandą i toń na tym dziurawym już statku

Ruscy okupowali nasz kraj przez kilkadziesiąt lat.
To przez nich była bieda i dziadostwo.
Dobrze to mieli tylko zdrajcy polski służący okupantowi.




Raczej bieda i dziadostwo było przez sankcje które na nas zachód nałożył.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Janusz niezalogowany
10 maja 2024r. o 9:04
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowy Chmiel napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Morus napisał(a): Ja tam wolę nie wiedzieć, jak wygladałby świat w wydaniu rosyjsko-chinskim. Ten rodzaj zamordyzmu przerabialismy kilkadziesiąt lat temu .


Bo tak Ci wbiła w czachę propaganda , Wystarczy zobaczyć reportaże amerykanów , brytyjczyków i z innych krajów którzy zamieszkali w Chinach ,otwierają oczy jak byli oszukiwani .Także najemnicy amerykańscy i brytyjscy na
Ukrainie którzy przeszli na stronę rosyjską ,postanowili ściągnąć do Rosji swoje rodziny .To pewnie dla ciebie bzdury ,więc żyj z tym zabetonowany umysłem kłamliwą propagandą i toń na tym dziurawym już statku

Ruscy okupowali nasz kraj przez kilkadziesiąt lat.
To przez nich była bieda i dziadostwo.
Dobrze to mieli tylko zdrajcy polski służący okupantowi.



Raczej bieda i dziadostwo było przez sankcje które na nas zachód nałożył.


Właśnie, że by nie ZSRR to z głodu byśmy zdechli.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Kielichowiec niezalogowany
10 maja 2024r. o 9:14
~~Janusz napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowy Chmiel napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Morus napisał(a): Ja tam wolę nie wiedzieć, jak wygladałby świat w wydaniu rosyjsko-chinskim. Ten rodzaj zamordyzmu przerabialismy kilkadziesiąt lat temu .


Bo tak Ci wbiła w czachę propaganda , Wystarczy zobaczyć reportaże amerykanów , brytyjczyków i z innych krajów którzy zamieszkali w Chinach ,otwierają oczy jak byli oszukiwani .Także najemnicy amerykańscy i brytyjscy na
Ukrainie którzy przeszli na stronę rosyjską ,postanowili ściągnąć do Rosji swoje rodziny .To pewnie dla ciebie bzdury ,więc żyj z tym zabetonowany umysłem kłamliwą propagandą i toń na tym dziurawym już statku

Ruscy okupowali nasz kraj przez kilkadziesiąt lat.
To przez nich była bieda i dziadostwo.
Dobrze to mieli tylko zdrajcy polski służący okupantowi.



Raczej bieda i dziadostwo było przez sankcje które na nas zachód nałożył.


Właśnie, że by nie ZSRR to z głodu byśmy zdechli.


Wy w to naprawde wierzycie?
Czy tak tęsknicie za komuną?
Przecież ruscy do neandertalczycy.
Nie mieli nigdy ani technologii ani nauki bo tępili ludzi inteligentnych.
Jak nie ukradli to nic nie mieli.
Potrafili wywolac głód i zabić głodem 20 milionów ukraińców którzy byli spichlerzem europy.
To jest dzicz i największa zaraza tego świata. Prymitywny naród potrafiący tylko wymachiwać maczugą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza