Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~skorn niezalogowany
10 maja 2024r. o 9:15
oprych napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowy Chmiel napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Morus napisał(a): Ja tam wolę nie wiedzieć, jak wygladałby świat w wydaniu rosyjsko-chinskim. Ten rodzaj zamordyzmu przerabialismy kilkadziesiąt lat temu .


Bo tak Ci wbiła w czachę propaganda , Wystarczy zobaczyć reportaże amerykanów , brytyjczyków i z innych krajów którzy zamieszkali w Chinach ,otwierają oczy jak byli oszukiwani .Także najemnicy amerykańscy i brytyjscy na
Ukrainie którzy przeszli na stronę rosyjską ,postanowili ściągnąć do Rosji swoje rodziny .To pewnie dla ciebie bzdury ,więc żyj z tym zabetonowany umysłem kłamliwą propagandą i toń na tym dziurawym już statku

Ruscy okupowali nasz kraj przez kilkadziesiąt lat.
To przez nich była bieda i dziadostwo.
Dobrze to mieli tylko zdrajcy polski służący okupantowi.



Raczej bieda i dziadostwo było przez sankcje które na nas zachód nałożył.


I teraz zachód w podobny sposób ,próbuje zdestabilizować sankcjami , miłujący pokój naród rosyjski i jego umiłowanego przywódcę Putina.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Przypołudnik niezalogowany
10 maja 2024r. o 9:17
~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Janusz napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: oprych napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowy Chmiel napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Morus napisał(a): Ja tam wolę nie wiedzieć, jak wygladałby świat w wydaniu rosyjsko-chinskim. Ten rodzaj zamordyzmu przerabialismy kilkadziesiąt lat temu .


Bo tak Ci wbiła w czachę propaganda , Wystarczy zobaczyć reportaże amerykanów , brytyjczyków i z innych krajów którzy zamieszkali w Chinach ,otwierają oczy jak byli oszukiwani .Także najemnicy amerykańscy i brytyjscy na
Ukrainie którzy przeszli na stronę rosyjską ,postanowili ściągnąć do Rosji swoje rodziny .To pewnie dla ciebie bzdury ,więc żyj z tym zabetonowany umysłem kłamliwą propagandą i toń na tym dziurawym już statku

Ruscy okupowali nasz kraj przez kilkadziesiąt lat.
To przez nich była bieda i dziadostwo.
Dobrze to mieli tylko zdrajcy polski służący okupantowi.



Raczej bieda i dziadostwo było przez sankcje które na nas zachód nałożył.


Właśnie, że by nie ZSRR to z głodu byśmy zdechli.

Wy w to naprawde wierzycie?
Czy tak tęsknicie za komuną?
Przecież ruscy do neandertalczycy.
Nie mieli nigdy ani technologii ani nauki bo tępili ludzi inteligentnych.
Jak nie ukradli to nic nie mieli.
Potrafili wywolac głód i zabić głodem 20 milionów ukraińców którzy byli spichlerzem europy.
To jest dzicz i największa zaraza tego świata. Prymitywny naród potrafiący tylko wymachiwać maczugą.


My nie wierzymy ale ten wioskowy Oprych to tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Cykoria niezalogowany
10 maja 2024r. o 9:26
oprych napisał(a): ~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Morus napisał(a): Ja tam wolę nie wiedzieć, jak wygladałby świat w wydaniu rosyjsko-chinskim. Ten rodzaj zamordyzmu przerabialismy kilkadziesiąt lat temu .


Bo tak Ci wbiła w czachę propaganda , Wystarczy zobaczyć reportaże amerykanów , brytyjczyków i z innych krajów którzy zamieszkali w Chinach ,otwierają oczy jak byli oszukiwani .Także najemnicy amerykańscy i brytyjscy na
Ukrainie którzy przeszli na stronę rosyjską ,postanowili ściągnąć do Rosji swoje rodziny .To pewnie dla ciebie bzdury ,więc żyj z tym zabetonowany umysłem kłamliwą propagandą i toń na tym dziurawym już statku

Ruscy okupowali nasz kraj przez kilkadziesiąt lat.
To przez nich była bieda i dziadostwo.
Dobrze to mieli tylko zdrajcy polski służący okupantowi.



Raczej bieda i dziadostwo było przez sankcje które na nas zachód nałożył.

no właśnie ...a może tak w tej chwili jest czas by przypomnieć sankcje Reagana jakie nałożył na Polskę?
o tym dzisiaj zapomniano?...a to że za jego czasów CIA wykładało największa kasę by właśnie destabilizować nasz kraj...

teraz kiedy przez polskie (?) rządy idziemy w jakieś ''sankcje'' ,często będące tylko ''zasłoną dymną '' właśnie Zachód nadal robi interesy z Rosją idące w miliony dolarów...

a Zachód?...on po raz kolejny nas'' dyma''...;D
przykład o którym wspomniałem a którego tematu nikt nie podjął...jak nas ''dymają '' ci zza Wielkiej Wody na tym słynnym ,tanim (kompletna bzdura ) skroplonym gazie?
gdzie są i tamte i obecne władze by cokolwiek oprotestować?

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rysiek niezalogowany
10 maja 2024r. o 9:32
A podczas zaborów wschód i zachód na nas nakładał sankcje no nie? Tu się zgadzamy? Ale wtedy yanki na nas sankcji nie nakładali no nie? A może tak, to mnie uświadom.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bursztynowa Funkia niezalogowany
10 maja 2024r. o 9:37
~~Ciemnoturkusowa Cykoria napisał(a):
Ktoś napisał: oprych napisał(a): ~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Morus napisał(a): Ja tam wolę nie wiedzieć, jak wygladałby świat w wydaniu rosyjsko-chinskim. Ten rodzaj zamordyzmu przerabialismy kilkadziesiąt lat temu .


Bo tak Ci wbiła w czachę propaganda , Wystarczy zobaczyć reportaże amerykanów , brytyjczyków i z innych krajów którzy zamieszkali w Chinach ,otwierają oczy jak byli oszukiwani .Także najemnicy amerykańscy i brytyjscy na
Ukrainie którzy przeszli na stronę rosyjską ,postanowili ściągnąć do Rosji swoje rodziny .To pewnie dla ciebie bzdury ,więc żyj z tym zabetonowany umysłem kłamliwą propagandą i toń na tym dziurawym już statku

Ruscy okupowali nasz kraj przez kilkadziesiąt lat.
To przez nich była bieda i dziadostwo.
Dobrze to mieli tylko zdrajcy polski służący okupantowi.



Raczej bieda i dziadostwo było przez sankcje które na nas zachód nałożył.

no właśnie ...a może tak w tej chwili jest czas by przypomnieć sankcje Reagana jakie nałożył na Polskę?
o tym dzisiaj zapomniano?...a to że za jego czasów CIA wykładało największa kasę by właśnie destabilizować nasz kraj...

teraz kiedy przez polskie (?) rządy idziemy w jakieś ''sankcje'' ,często będące tylko ''zasłoną dymną '' właśnie Zachód nadal robi interesy z Rosją idące w miliony dolarów...

a Zachód?...on po raz kolejny nas'' dyma''...;D
przykład o którym wspomniałem a którego tematu nikt nie podjął...jak nas ''dymają '' ci zza Wielkiej Wody na tym słynnym ,tanim (kompletna bzdura ) skroplonym gazie?
gdzie są i tamte i obecne władze by cokolwiek oprotestować?



Przywracanie do dyskusji czasu prezydentury
R.Regana przedstawia ułomność twoich zasobów wiedzy w tematyce rozwoju globalnego świata..

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Cykoria niezalogowany
10 maja 2024r. o 9:39
~~Marengo Psianka napisał(a): a ty ''chłopku '' ;D dajesz się na to łapać jak zwykły ''leszcz''...jako wędkarz ''szukający poklasku'' całemu forum chwaliłeś się jak to na rybki do Norwegii się wybrałeś ...jakby to kogoś obchodziło...;D

A kogo tu interesuje „spacerek nad Bobrem”
Lub wypad do Biedry ..??
błędy popełniać ludzka rzecz ..
również w pisowni …
lecz zauważ jakie błędy popełnili wyborcy
dopuszczając możliwość bycia ponownie
premierem Dooonkowi …

no widzisz...są tu tacy których to interesowało...;D
bo jeden tu dosyć często o tym wspominał kiedy sobie kpiłem z tego że liczę wagony a jeszcze inni szukali innej sensacji przypisując mnie spacery nad Boberkiem sugerując wprost że trzeba zrobić zasadzkę na jakiegoś(?) ekshibicjonistę...;D
dlatego ty i tobie podobni zawsze dadzą się wziąć na ''lep'' kiedy piszę że jadę do Kaufa bo...jest promocja na rzodkiewkę ...;D

teraz znowu pieprzysz o błędach innych wyborców a wstydliwie milczysz kiedy się pisze o tym jaki ty błąd popełniłeś kiedyś ich popierając i jakie teraz popełniasz broniąc dawno przegranej sprawy...

dlatego nigdy nie piszesz o konkretach tylko zawsze uciekasz w tani, prostaki populizm ...
i w tym jesteś na tyle zabawny że właśnie dla zabawy warto z tobą popisywać...
wszak śmiech to zdrowie i kto wie czy właśnie dlatego dzięki tobie i Luckowi nie dożyję stu lat...;D
no chyba że jednak wcześniej trzepnę kopytkami a wtedy takie jak wy Jurusie -Lucusie otworzycie szampana...z Biedry...;D

kumasz ? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Cykoria niezalogowany
10 maja 2024r. o 9:41
~~Bursztynowa Funkia napisał(a): ~~Ciemnoturkusowa Cykoria napisał(a): Ktoś napisał: oprych napisał(a): ~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a): Ktoś napisał: ~~Żółtobrązowy Chmiel napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Morus napisał(a): Ja tam wolę nie wiedzieć, jak wygladałby świat w wydaniu rosyjsko-chinskim. Ten rodzaj zamordyzmu przerabialismy kilkadziesiąt lat temu .


Bo tak Ci wbiła w czachę propaganda , Wystarczy zobaczyć reportaże amerykanów , brytyjczyków i z innych krajów którzy zamieszkali w Chinach ,otwierają oczy jak byli oszukiwani .Także najemnicy amerykańscy i brytyjscy na
Ukrainie którzy przeszli na stronę rosyjską ,postanowili ściągnąć do Rosji swoje rodziny .To pewnie dla ciebie bzdury ,więc żyj z tym zabetonowany umysłem kłamliwą propagandą i toń na tym dziurawym już statku

Ruscy okupowali nasz kraj przez kilkadziesiąt lat.
To przez nich była bieda i dziadostwo.
Dobrze to mieli tylko zdrajcy polski służący okupantowi.



Raczej bieda i dziadostwo było przez sankcje które na nas zachód nałożył.

no właśnie ...a może tak w tej chwili jest czas by przypomnieć sankcje Reagana jakie nałożył na Polskę?
o tym dzisiaj zapomniano?...a to że za jego czasów CIA wykładało największa kasę by właśnie destabilizować nasz kraj...

teraz kiedy przez polskie (?) rządy idziemy w jakieś ''sankcje'' ,często będące tylko ''zasłoną dymną '' właśnie Zachód nadal robi interesy z Rosją idące w miliony dolarów...

a Zachód?...on po raz kolejny nas'' dyma''...;D
przykład o którym wspomniałem a którego tematu nikt nie podjął...jak nas ''dymają '' ci zza Wielkiej Wody na tym słynnym ,tanim (kompletna bzdura ) skroplonym gazie?
gdzie są i tamte i obecne władze by cokolwiek oprotestować?



Przywracanie do dyskusji czasu prezydentury
R.Regana przedstawia ułomność twoich zasobów wiedzy w tematyce rozwoju globalnego świata..


ok. oświeć mnie jak ty to widzisz...
moją opinię znasz ...twoja kolej ...''strategu globalny'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowa Cykoria niezalogowany
10 maja 2024r. o 9:45
~~Bursztynowa Funkia napisał(a): ~~Ciemnoturkusowa Cykoria napisał(a): Ktoś napisał: oprych napisał(a): ~~Wrzosowy Kielichowiec napisał(a):


Przywracanie do dyskusji czasu prezydentury
R.Regana przedstawia ułomność twoich zasobów wiedzy w tematyce rozwoju globalnego świata..


co w tym złego skoro Rysio poszedł jeszcze dalej pisząc jakieś idio.ty.zmy o ''sankcjach '' z czasów zaborów?

ten to ma ''wiedzę''...no nie? ;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Porady prawne