Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Hans niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 9:17
No właśnie gdzie my niemieccy patrioci byliśmy jak PiS wprowadzał 500+ , znosił wiek emerytalny 67 lat, nie przyjmował imigrantów, budował mur na granicy czy wprowadzał 13 i 14 emeryturę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śnieżnobiała Gęsiówka niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 10:47
~~Cyklamenowy Plektrantus napisał(a): nawet chcą ponownie wieczorne meliny reaktywować poprzez zakaz sprzedaży
alkoholi na stacjach benzynowych, ciekawe czym uzupełnią budżet..
wiem , wiem ,wiem Zardzewiały premier
będzie grał nagminnie w Totka jak Bolek
i uzupełni , a i Yankees z DM wygrane z STS-u
coś dorzuci …
choć tu brak wyczucia ostatnio…
zaczyna już sportowcom ubliżać ..

stacje paliw nie są od handlu wódą tylko paliwem ewentualnie kawą czy ciastkiem...
a o jakim ubliżaniu sportowcom tu piszesz?
to że Linette nazwałem ''cienką''?...a jak ją miałem nazwać skoro jest w rankingu zaokrąglając 40 - a przerżnęła z kimś z miejsca 170?
i ty tu pieprzysz o jakimś ''wyczuciu''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fur Deutschland niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 13:03
CZEBA,CZEBA wierzyć Tuskowi. On tak KOCHA Niemców .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Tojeść niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 13:05
Jest nadzieja że w przyszłym roku szparag nie będzie gonił.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 14:08
~~Perłowoszary Tojeść napisał(a): Jest nadzieja że w przyszłym roku szparag nie będzie gonił.


Nadzieja?
Ja Wam to gwarantuję ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~normalny i przyzwoity jak Tusk niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 14:15
To już sześć miesięcy jak "ludzie w Polsce mają więcej w kieszeni, taniej w polskich sklepach i lepiej w każdym polskim domu" ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtoruda Lobelia niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 14:43
~~Fur Deutschland napisał(a): CZEBA,CZEBA wierzyć Tuskowi. On tak KOCHA Niemców .

~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): To już sześć miesięcy jak "ludzie w Polsce mają więcej w kieszeni, taniej w polskich sklepach i lepiej w każdym polskim domu" ;)

~~normalny i przyzwoity jak Tusk napisał(a): To już sześć miesięcy jak "ludzie w Polsce mają więcej w kieszeni, taniej w polskich sklepach i lepiej w każdym polskim domu" ;)


To już 6 m-cy jak ludzie w Polsce mogą spokojnie oglądać TVP, TVP INFO, mogą zobaczyć prawdziwą skalę bezczelnego złodziejstwa pisdzielców i mogą wreszcie liczyć na powrót niezależnych sądów i prokuratur.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomarańczowożółty Żylistek niezalogowany
13 czerwca 2024r. o 14:50
nie zapomnij o SZCZERBATYCH komisjach DLA DEBILI
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.