Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Jasnogranatowy Bambus niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 18:49
~~Gówno wygrywasz napisał(a): Janusz Ogarniasz Albanie .

nie ...jedyny mecz jaki obstawiłem to Niemców...
pomijam tenis i siatkę ...
a właśnie Serbowie wygrali swój mecz i jest dobrze...w tej chwili...

ale najciekawsze jest to że właśnie przed chwilą zobaczyłem jak '' samuraj'' z Szanghaju wyrzucił z turnieju Daniła...
''pewniaka '' za 1.12...HAHAHAHAHAHAH
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobiała Szachownica niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 19:56
~~Jasnogranatowy Bambus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gówno wygrywasz napisał(a): Janusz Ogarniasz Albanie .

nie ...jedyny mecz jaki obstawiłem to Niemców...
pomijam tenis i siatkę ...
a właśnie Serbowie wygrali swój mecz i jest dobrze...w tej chwili...

ale najciekawsze jest to że właśnie przed chwilą zobaczyłem jak '' samuraj'' z Szanghaju wyrzucił z turnieju Daniła...
''pewniaka '' za 1.12...HAHAHAHAHAHAH

I znowu wetknął piątkę do dziury i sie cieszy jak peło do swoich zidiociałych wyborców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobiała Malwa niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 20:05
~~Jasnogranatowy Bambus napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Gówno wygrywasz napisał(a): Janusz Ogarniasz Albanie .

nie ...jedyny mecz jaki obstawiłem to Niemców...
pomijam tenis i siatkę ...
a właśnie Serbowie wygrali swój mecz i jest dobrze...w tej chwili...

ale najciekawsze jest to że właśnie przed chwilą zobaczyłem jak '' samuraj'' z Szanghaju wyrzucił z turnieju Daniła...
''pewniaka '' za 1.12...HAHAHAHAHAHAH



Jest kolejny sukces rządu radiowóz niemieckiej policji wjeżdża na teren Polski i zostawia rodzinę imigrantów.Z informacji jaką przekazali Niemcy do Polski przekazali już ponad 7500 tys. nielegalnych imigrantów. Na granicy z Białorusią do nas przewożą imigrantów organizacje poza rządowe. Ponieważ koalicja 8 gwiazdek z 13 grudnia ma bardzo wiernych wyborców, więc im powinni zakwaterować tych lekarzy i inżynierów , którzy nielegalnie przekroczyli granice w ich domach , bo u nas nie ma komunalnych mieszkań powyżej 50 m2
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kameleon niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 20:25
a Co Was to dziwi ?
stare szroty samochodowe, gdzie? do Polski
35 tysięcy ton śmieci, gdzie? do Polski
niechcianych, nielegalnych imigrantów, gdzie? do Polski, więc wszystko po staremu,od lat Nas tak traktują
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnogranatowy Bambus niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 20:28
~~Szarobiała Szachownica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnogranatowy Bambus napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Gówno wygrywasz napisał(a): Janusz Ogarniasz Albanie .

nie ...jedyny mecz jaki obstawiłem to Niemców...
pomijam tenis i siatkę ...
a właśnie Serbowie wygrali swój mecz i jest dobrze...w tej chwili...

ale najciekawsze jest to że właśnie przed chwilą zobaczyłem jak '' samuraj'' z Szanghaju wyrzucił z turnieju Daniła...
''pewniaka '' za 1.12...HAHAHAHAHAHAH
I znowu wetknął piątkę do dziury i sie cieszy jak peło do swoich zidiociałych wyborców.


;D
mylisz się ...mnie cieszy twój denny ''komentarz''...;D
liczę że nie poprzestaniesz...;D

jak myślisz ...Polacy w siate wygrają z ''makaronami''?
bo postawiłem na ''makaroniarzy'' ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~uno niezalogowany
19 czerwca 2024r. o 20:32
~~Kameleon napisał(a): a Co Was to dziwi ?
stare szroty samochodowe, gdzie? do Polski
35 tysięcy ton śmieci, gdzie? do Polski
niechcianych, nielegalnych imigrantów, gdzie? do Polski, więc wszystko po staremu,od lat Nas tak traktują


Vox populi: ten ordynarny kaczy oligarcha prosto z prokuratury powinien zostać przeniesiony do miejsca dłuższego odosobnienia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
20 czerwca 2024r. o 7:08
Yanku melduj .....sukcesy u was są czy niet? Jak nadal brak sukcesów to napisz jak to pomnażasz 14-tą emeryturę w STS :-) Wiesz te pieniądze co ci PiS darował a rudy okroił...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowy Barwinek niezalogowany
20 czerwca 2024r. o 8:27
sukcesów to u nas mnogo niczym piSSdzielskich afer..
napisz może coś o nich bo coraz węcej wniosków o pozbawienie waszych złodziei i oszustów immunitetów...;D
nawet Jasio Kowalski spieprza jak szczur bo jego ''titanik'' tonie...;D

teraz czas na kreślenie zakładów...bo to i trochę tenisa i trochę siaty...
no i euro...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Ecojob zaprasza