Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sukcesy nowego rządu

~~Obserwator niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 3:23
A tutaj jak zwykle, pelikany z fermy Peowskiej kłapią dziobami na pelikany z fermy Pisowskiej i odwrotnie ,Jedni i drudzy karmieni z włączanego pilotem karmidła łykają wszystko co im do dziobów wtłoczą .Ich ptasie móżdzki nie rozumieją że są hodowani na ubój .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowordzawa Ostróżka niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 4:26
No i cos sie dzieje czemu komentujesz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~pytanie za 100 niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 6:06
Były szef Rządowego Centrum Legislacji K. Szczucki wydał z państwowej kasy 1,2 mln zł na prowadzenie swojej kampanii wyborczej.
Dlaczego? Bo mógł, bo wszyscy wokół kradli jakby jutra miało nie być.
Niestety dla nich, jutro nadeszło i wróciło prawo i sprawiedliwość.
a tylko się dziwię, jakim cudem przy skali ujawnianych afer i pospolitego złodziejstwa ,PIS popiera ponad 30% społeczeństwa ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawy Różanecznik niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 7:02
Polacy nic się nie stało....;D
może teraz wystarczy wygrać ze słabiutką Francją która zremisowała ...

pieprzone ''żabojady''...wywalili mi kupon...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitnoszary Różanecznik niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 7:51
~~Kasztanowatordzawy Różanecznik napisał(a): Polacy nic się nie stało....;D
może teraz wystarczy wygrać ze słabiutką Francją która zremisowała ...

pieprzone ''żabojady''...wywalili mi kupon...;D

Człowieku lecz się ,te słabe ,,żabojady" mają pewny awans a Polskie dziady już mogą wsiadać do pociągu i wracać do Polski gdzie będą witani słowami ,,Polacy nic się nie stało " 900 zł jakie wywaliłem za bilet lepiej było dać na Dom Dziecka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatordzawy Różanecznik niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 8:07
~~Błękitnoszary Różanecznik napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Kasztanowatordzawy Różanecznik napisał(a): Polacy nic się nie stało....;D
może teraz wystarczy wygrać ze słabiutką Francją która zremisowała ...

pieprzone ''żabojady''...wywalili mi kupon...;D

Człowieku lecz się ,te słabe ,,żabojady" mają pewny awans a Polskie dziady już mogą wsiadać do pociągu i wracać do Polski gdzie będą witani słowami ,,Polacy nic się nie stało " 900 zł jakie wywaliłem za bilet lepiej było dać na Dom Dziecka .



nie wyłapałeś mojej kpiny?
i ty mnie proponujesz się leczyć?
mnie który straciłem ''dyszkę'' za kupon a ty 9 stówek? ;D

popatrz na polskich siatkarzy i siatkarki...to ''pewniaki'' ...tych oglądaj a nie tych odwiecznych patałachów ...HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowoczerwony Winorośl niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 10:02
~~Kasztanowatordzawy Różanecznik napisał(a): mnie który straciłem ''dyszkę'' za kupon


Żona o tym wie czy w tajemnicy ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowy Tytoń niezalogowany
22 czerwca 2024r. o 10:54
mężu , w sanatorium nie wydawaj pieniędzy
na to ,co w domu możesz mieć za darmo
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza