Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryszard Kawka wójtem gminy Gromadka
~~Uczeń niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 14:26
~~Brązoworuda Leszczyna napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Bronek napisał(a): Gmina Gromadka wybrała nie Radę Gminy , ale Radę Starszych. Jestem ciekaw jak wypadnie otwarcie l sesji tej Rady i ślubowanie. Który układ będzie miał swojego przewodniczącego Rady Gminy? To ważne.


Idź na otwarcie , ślubowanie i pilnuj. Waruj tam i zgłaszaj światu nie prawidłowości ! Cała Gmina Gromadka , ba , nawet Polska liczy na Ciebie !





Nieprawidłowości już są. Nieprawidłowości piszemy łącznie. Dowiedz się dlaczego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Danka niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 14:30
~~Pąsowy Wilczomlecz napisał(a): Szkoda gadać, brakuje Lidzi, Aliny, brakuje młodych. Starzy wyjadacze się poukładają i tyle w temacie. Średnia wieku 65+, to jest straszne . Czy wy w tej Gromadce w ogóle myślicie o swojej przyszłości skoro tam mieszkacie ? Gdzie kandydaci w wieku 20 do 30 lat, kto będzie reprezentował Wasze problemy ? Co Pan Józiu? Albo pan F. Lat 75? Straszne to nie ma tam nikogo kto coś zrobi dla Was i za Was. Pięknie będą wszyscy klaskac Rysiowi.
Co się z Wami dzieje mlodzi mieszkańcy?





Brakuje 8 radnych .Z poprzedniej Rady zostało 7.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Leszczyna niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 16:06
~~Uczeń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązoworuda Leszczyna napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bronek napisał(a): Gmina Gromadka wybrała nie Radę Gminy , ale Radę Starszych. Jestem ciekaw jak wypadnie otwarcie l sesji tej Rady i ślubowanie. Który układ będzie miał swojego przewodniczącego Rady Gminy? To ważne.


Idź na otwarcie , ślubowanie i pilnuj. Waruj tam i zgłaszaj światu nie prawidłowości ! Cała Gmina Gromadka , ba , nawet Polska liczy na Ciebie !




Nieprawidłowości już są. Nieprawidłowości piszemy łącznie. Dowiedz się dlaczego.


Jam jest król Twój i śmiem pisać jak tylko mnie się podoba ! Ale dobrze ! Bądź czujny jak pies podwójny !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rdzawobrązowy Cis niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 16:39
Skąd miał wiedzieć jak się pisze
skoro to elektorat z POprawczaka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Teo niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 17:13
Słabo to wszystko wygląda w tej naszej Gromadce.
Dlaczego tylko 20 osób jest wpuszczane na basen? Przyjeżdża rodzina z innej wioski i nie jest wpuszczona na basen, bo na basenie sami swoi i innych się nie wpuszcza.
Tak to u nas od dziesięcioleci, wszystko dla swoich co ciągle z czego chcą korzystają a utrzymuje się to wszystko z naszych pieniędzy.
Dlatego chcieliśmy zmian, niestety będziemy musieli poczekać jeszcze przez jakiś czas, wcale mnie to nie cieszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Uczeń niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 18:16
~~Brązoworuda Leszczyna napisał(a): ~~Uczeń napisał(a): Ktoś napisał: ~~Brązoworuda Leszczyna napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bronek napisał(a): Gmina Gromadka wybrała nie Radę Gminy , ale Radę Starszych. Jestem ciekaw jak wypadnie otwarcie l sesji tej Rady i ślubowanie. Który układ będzie miał swojego przewodniczącego Rady Gminy? To ważne.


Idź na otwarcie , ślubowanie i pilnuj. Waruj tam i zgłaszaj światu nie prawidłowości ! Cała Gmina Gromadka , ba , nawet Polska liczy na Ciebie !




Nieprawidłowości już są. Nieprawidłowości piszemy łącznie. Dowiedz się dlaczego.

Jam jest król Twój i śmiem pisać jak tylko mnie się podoba ! Ale dobrze ! Bądź czujny jak pies podwójny !




Nie mnie , ale mi. Naucz się kiedy piszemy mi , a kiedy mnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązoworuda Leszczyna niezalogowany
10 kwietnia 2024r. o 22:36
~~Uczeń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brązoworuda Leszczyna napisał(a): ~~Uczeń napisał(a): Ktoś napisał: ~~Brązoworuda Leszczyna napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Bronek napisał(a): Gmina Gromadka wybrała nie Radę Gminy , ale Radę Starszych. Jestem ciekaw jak wypadnie otwarcie l sesji tej Rady i ślubowanie. Który układ będzie miał swojego przewodniczącego Rady Gminy? To ważne.


Idź na otwarcie , ślubowanie i pilnuj. Waruj tam i zgłaszaj światu nie prawidłowości ! Cała Gmina Gromadka , ba , nawet Polska liczy na Ciebie !




Nieprawidłowości już są. Nieprawidłowości piszemy łącznie. Dowiedz się dlaczego.

Jam jest król Twój i śmiem pisać jak tylko mnie się podoba ! Ale dobrze ! Bądź czujny jak pies podwójny !




Nie mnie , ale mi. Naucz się kiedy piszemy mi , a kiedy mnie.


Czy Ty i.d.i.o.t.o tak na serio ? Ośmieszasz się , bo wystarczy podpuścić jednego błazna i próbuje z siebie Miodka robić. No , ale co się dziwić , jak Kawka wam szkoły pozamykał biedaki ha,ha,ha.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~und niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 6:14
Tylko Hałka !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.