Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ryszard Kawka wójtem gminy Gromadka
~~Migdałowy Szafirek niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 15:36
Cieszę się, że będę miał drogę asfaltową do swojej posesji. Obiecał mi togminy

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 15:44
~~Teo napisał(a): Słabo to wszystko wygląda w tej naszej Gromadce.
Dlaczego tylko 20 osób jest wpuszczane na basen? Przyjeżdża rodzina z innej wioski i nie jest wpuszczona na basen, bo na basenie sami swoi i innych się nie wpuszcza.
Tak to u nas od dziesięcioleci, wszystko dla swoich co ciągle z czego chcą korzystają a utrzymuje się to wszystko z naszych pieniędzy.
Dlatego chcieliśmy zmian, niestety będziemy musieli poczekać jeszcze przez jakiś czas, wcale mnie to nie cieszy.


A o czymś takim jak regulamin obiektu słyszałeś ? 40 niech wejdzie na mały basen, niech się zadepczą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zack niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 19:11
~~Migdałowy Szafirek napisał(a): Cieszę się, że będę miał drogę asfaltową do swojej posesji. Obiecał mi togminy


Ciesz się, że były wybory bo nadal byś czekał.
Gdyby wybory były co roku to już dawno zapomnielibyśmy o polnych drogach w naszej gminie, również kanalizacja byłaby zrobiona i nowe przedszkole. A tak to czekamy po kilkadziesiąt lat na jakąś inwestycje, bo środki które powinny być przeznaczone na potrzebne inwestycje są przejadane.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marta niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 7:47
Kiedy otwarcie nowego przedszkola nr 2 w Modle? Jak to wyglwda na dzień dzisiejszy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bla bla niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 8:07
~~Franijo napisał(a): Trochę mnie podłamały wyniki wyborów, a już wybór sołtyski na radną i Józefa ty już bez komentarza.


A kto wygral konkurs na stanowisko bibliotekarza w GOKIB?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Roman niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 8:30
~~Bla bla napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Franijo napisał(a): Trochę mnie podłamały wyniki wyborów, a już wybór sołtyski na radną i Józefa ty już bez komentarza.


A kto wygral konkurs na stanowisko bibliotekarza w GOKIB?




Był jakiś konkurs , czy już wcześniej ustalono kto będzie tym bibliotekarzem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnożółta Niezapominajka niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 11:11
~~Migdałowy Szafirek napisał(a): Cieszę się, że będę miał drogę asfaltową do swojej posesji. Obiecał mi togminy


HAHA mi też obiecał i nie dotrzymał słowa, teraz się miga jak przypominam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
12 kwietnia 2024r. o 11:37
~~Brudnożółta Niezapominajka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Migdałowy Szafirek napisał(a): Cieszę się, że będę miał drogę asfaltową do swojej posesji. Obiecał mi togminy


HAHA mi też obiecał i nie dotrzymał słowa, teraz się miga jak przypominam


No i popisać sobie możecie w necie....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza