Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Metrohouse zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Joanna Świder burmistrzem Nowogrodźca, koniec ery ekipy Relicha
~~Zielonożółty Bodziszek niezalogowany
15 czerwca 2024r. o 21:25
~~Ciemnozielony Powojnik napisał(a): I jeszcze raczy mieszkańców obrażać od heiterów.

Faktycznie jej stowarzyszenie było święte .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sczerniała Runianka niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 20:34
Ekipa Relicha działa tylko w nie tą stronę . Zrobią wszystko aby zorganizować referendum. Że sami też polecą to tego nie wiedzą . Tego im kolega nie powiedział
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnokasztanowa Morwa niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 21:21
~~Sczerniała Runianka napisał(a): Ekipa Relicha działa tylko w nie tą stronę . Zrobią wszystko aby zorganizować referendum. Że sami też polecą to tego nie wiedzą . Tego im kolega nie powiedział

Wywalić wszystkich bez prawa startu w wyborach . bo szlak trafia , że nikt nic nie robi tylko się obwiniają . Gdzie te drogi i wszystko co było obiecane przez tą co rządzi? .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Harrygar niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 21:25
adult Sites ???? ??????????? 8??2?? - ???? - ????????AV?????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Prawda ekranu niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 21:39
Ta co rządzi nie rządzi sama . Jest jeszcze Rada Gminy która przecież blokuje wszystko. Rada trzyma kasę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~mieszkaniec gminy niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 21:44
Ja mam pytanie ,czy mieszkańcy danej miejscowości mogą odwołać swojego radnego , który działa na szkodę gminy i własnej miejscowości? !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkanka niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 21:45
~~mieszkaniec gminy napisał(a): Ja mam pytanie ,czy mieszkańcy danej miejscowości mogą odwołać swojego radnego , który działa na szkodę gminy i własnej miejscowości? !



A którego radnego ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
24 czerwca 2024r. o 21:51
~~Mieszkanka napisał(a):
Ktoś napisał: ~~mieszkaniec gminy napisał(a): Ja mam pytanie ,czy mieszkańcy danej miejscowości mogą odwołać swojego radnego , który działa na szkodę gminy i własnej miejscowości? !



A którego radnego ?

Każdego który szkodzi !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.