Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Joanna Świder dziękuje
~~Groszkowa Aksamitka niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 8:02
~~Krwawosina Kosodrzewina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rdzawobrązowa Goryczka napisał(a): Brawo Pani Asiu !!! Wreszcie sprawiedliwość zwyciężyła!!!

Na tą sprawiedliwość to poczekaj bo jej nie ma . Traktować ją tak jak ona to robiła przez lata . Niech poczuje jak to jest rzucać kłody pod nogi , aby tylko do koryta .

Ty zacznij siebie rozliczać a nie Panią Asię która nic nie zrobiła jeszcze . Obłuda i jad przez was ludzie przemawia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mysi Lubczyk niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 8:03
~~Krwawosina Kosodrzewina napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Rdzawobrązowa Goryczka napisał(a): Brawo Pani Asiu !!! Wreszcie sprawiedliwość zwyciężyła!!!

Na tą sprawiedliwość to poczekaj bo jej nie ma . Traktować ją tak jak ona to robiła przez lata . Niech poczuje jak to jest rzucać kłody pod nogi , aby tylko do koryta .


Jprd. Człowieku chodzisz i powtarzasz ten sam tekst każdemu kogo spotkasz. Już Ci jeden powiedział że nie przystoi to nowemu radnemu.
Jakoś jak zadałem Ci pytanie dlaczego, z jakiego powodu chcesz być opurtonista to krótko powiedziałeś : bo tak należy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Groszkowa Aksamitka niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 8:09
~~Żółta Hakonechloa napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Atramentowa Lepnica napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Atramentowa Lepnica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Hrj napisał(a): Fałsz z gęby widać na kilometr


Ale z twojej
Nie na kilometr tylko na całą gminę aż razi w oczy .

Razi w oczy tych co mają za uszami tych co mieli okazję intensywnie współpracować z byłym burmistrzem tych co go tu tak bronią i oczerniają panią Asię bo tylko tyle mają odwagi by napisać komentarz a zero jaj by powiedzieć jej to w twarz jesteście małymi szczurkami którzy boją się własnego odbicia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morela niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 8:10
Gratulacje. Wybór super. Napewno teraz będzie lepiej. Tym bardziej że to my (mieszkańcy)wyraziliśmy swoje zdanie w wyborach i mam nadzieję że zostanie to uszanowanie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xyz niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 8:14
Znam panią Joannę od kilku lat . Jest naprawdę bardzo dobrym człowiekiem i zawsze kiedy poprosiłam ją o pomoc to nigdy nie odmówiła. Sama przeszła w życiu różne tragedie , niejeden na jej miejscu poddał by się a ona pokazuje że pomimo tego wszystkiego co ją w życiu spotkało idzie i pokazuje że się da. Odniesienie sukcesu wymaga odwagi . Ona ją ma .
Stawała w obronie innych a teraz za to niektórzy ją krytykują i robią z niej aferzystke bo jako jedyna miała odwagę stanąć w obronie słabszego.
Gratuluję pani Joanno zawsze będzie mieć pani moje poparcie

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Daniel niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 8:14
Brawo dla nowej Pani, burmistrz pożywny przekaz wygrał z hejtem. Nasza gmina nareszcie będzie dla mieszkańców a nie tylko dla swoich.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~anonim niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 8:21
Bardziej świetny wybor wygrała Pani Joanna zawsze ja wspierałam.Mieszkancy mieli już dosyć tego jadu kłamstwa oszustw wygrała sprawiedliwość.Teraz już będzie tylko lepiej nowa Burmistrz będzie słuchać mieszkańców co oni chcą nie będzie robić nic przeciwko nim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kwiat niezalogowany
11 kwietnia 2024r. o 8:25
Mnie bardzo ucieszyła wiadomość o wygranej Pani burmistrz, jestem pewna ze będzie dobrze zarządzać naszą gminą i jak mówiła pracujemy dla ludzi ........
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza