Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Przedszkole Bajka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Powiatowe partyjne sudoku trwa
~~Złotorudy Bluszczyk niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 19:35
~~Burobrązowy Dziewięćsił napisał(a): Dla mnie sprawa prosta. PIS z PO, niech udowodnią, że potrafią budować dla dobra ogółu.

Tak powinno być ale nie liczy się dobro mieszkańców tylko dobro Romana i Gabrysiaka .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Dziewięćsił niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 19:46
~~Złotorudy Bluszczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burobrązowy Dziewięćsił napisał(a): Dla mnie sprawa prosta. PIS z PO, niech udowodnią, że potrafią budować dla dobra ogółu.

Tak powinno być ale nie liczy się dobro mieszkańców tylko dobro Romana i Gabrysiaka .


W ten sposób obaj dostaliby pstryczka w nos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 19:49
~~Burobrązowy Dziewięćsił napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Złotorudy Bluszczyk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Burobrązowy Dziewięćsił napisał(a): Dla mnie sprawa prosta. PIS z PO, niech udowodnią, że potrafią budować dla dobra ogółu.

Tak powinno być ale nie liczy się dobro mieszkańców tylko dobro Romana i Gabrysiaka .

W ten sposób obaj dostaliby pstryczka w nos.

Ja myślę ,że był by to nokaut >
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Dziewięćsił niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 19:49
Dopiero przy takiej koalicji miałbym nadzieję na transparentność.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Dziewięćsił niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 20:02
Czy może być lepsze rozwiązanie? Połączenie ognia z wodą. Pewno, że ma, każda z opcji ma jakieś dobre rozwiązania. Z drugiej strony co powiat może. Wybudować kilka dróg czy szkół? Ale może wysadzić w kosmos ten nepotyzm i to już wystarczy by być za takim rozwiązaniem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~JACUZZA niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 20:07
Koalicja z pisem jest strzeleniem we własne kolano. Wyborcy nie zapomną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Dziewięćsił niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 20:11
~~JACUZZA napisał(a): Koalicja z pisem jest strzeleniem we własne kolano. Wyborcy nie zapomną.


Może więcej argumentów? Bo cosik mi się zdaje, że nie masz pojęcia o polityce a już bardziej o lokalnych układach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burobrązowy Dziewięćsił niezalogowany
22 kwietnia 2024r. o 20:22
Wyborcom wystarczy przystawić kolorowy balonik i głosują jak ciele. 90% społeczeństwa tak ma. Po prostu tak jest. Ci co nie zapominają z natury siedzą przy korycie. Odpowiednio wykorzystując swoje możliwości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza