Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Złotorudy Szarłat niezalogowany
12 lipca 2024r. o 10:18
~~Jasnobrunatna Werbena napisał(a): Komentarze większości to są pisane przez R. Lub jego ziomków . Niektóre komentarze to żenada. Poziom mniej niż zero.
Co do burmistrza to oceniać można go za rok co najmniej swojej pracy. To że rada nie ma zaufania do niej to się nie dziwię skoro to większość ludzi R. Przestańcie przeszkadzać i siać ferment. Lubicie tylko robić zamęt? Czy chcecie działać na rzecz gminy. Oto jest pytanie ?

kalumnie siejesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborczyni niezalogowany
12 lipca 2024r. o 10:21
~~Jasnobrunatna Werbena napisał(a): Komentarze większości to są pisane przez R. Lub jego ziomków . Niektóre komentarze to żenada. Poziom mniej niż zero.
Co do burmistrza to oceniać można go za rok co najmniej swojej pracy. To że rada nie ma zaufania do niej to się nie dziwię skoro to większość ludzi R. Przestańcie przeszkadzać i siać ferment. Lubicie tylko robić zamęt? Czy chcecie działać na rzecz gminy. Oto jest pytanie ?

A ja mam pytanie gdzie w tym wszystkim jest Pan Leszek ,który 10 lat promował Świdrową i uczynił z niej burmistrza a ta tak mu się odpłaciła?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarozielony Pierwiosnek niezalogowany
12 lipca 2024r. o 10:23
Oj tam, polityka. Jedni na drugich zawsze będą nastawać. Niech się babrają, jeśli mają ochotę. Polityka to k....a - daje wszystkim ale nie jest wierna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Hortensja niezalogowany
12 lipca 2024r. o 12:19
~~Złotorudy Szarłat napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnobrunatna Werbena napisał(a): Komentarze większości to są pisane przez R. Lub jego ziomków . Niektóre komentarze to żenada. Poziom mniej niż zero.
Co do burmistrza to oceniać można go za rok co najmniej swojej pracy. To że rada nie ma zaufania do niej to się nie dziwię skoro to większość ludzi R. Przestańcie przeszkadzać i siać ferment. Lubicie tylko robić zamęt? Czy chcecie działać na rzecz gminy. Oto jest pytanie ?

kalumnie siejesz


Pani Burmistrzyni nie powinna przeszkadzać jawność życia publicznego, sama zajmuje się poprzednikiem.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Lubczyk niezalogowany
12 lipca 2024r. o 18:31
Ważna jest szopka na Facebookowi i pochwała dotacji ok 20 tys na meliorację i 50 tys lekko na festyny
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Topazowy Dąb niezalogowany
12 lipca 2024r. o 18:46
~~wyborczyni napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Jasnobrunatna Werbena napisał(a): Komentarze większości to są pisane przez R. Lub jego ziomków . Niektóre komentarze to żenada. Poziom mniej niż zero.
Co do burmistrza to oceniać można go za rok co najmniej swojej pracy. To że rada nie ma zaufania do niej to się nie dziwię skoro to większość ludzi R. Przestańcie przeszkadzać i siać ferment. Lubicie tylko robić zamęt? Czy chcecie działać na rzecz gminy. Oto jest pytanie ?

A ja mam pytanie gdzie w tym wszystkim jest Pan Leszek ,który 10 lat promował Świdrową i uczynił z niej burmistrza a ta tak mu się odpłaciła?

Napisz kolego o co chodzi bo nikt nie wie co się stało i dlaczego powiało chłodem, wielu jest ciekaw i ja też. Będę wdzięczna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Lubczyk niezalogowany
12 lipca 2024r. o 19:09
Już Godzieszów zarzuca Burmistrz , iż ich oszukała.

Byli potrzebni teraz to....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~kolo niezalogowany
12 lipca 2024r. o 20:36
~~Topazowy Dąb napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wyborczyni napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Jasnobrunatna Werbena napisał(a): Komentarze większości to są pisane przez R. Lub jego ziomków . Niektóre komentarze to żenada. Poziom mniej niż zero.
Co do burmistrza to oceniać można go za rok co najmniej swojej pracy. To że rada nie ma zaufania do niej to się nie dziwię skoro to większość ludzi R. Przestańcie przeszkadzać i siać ferment. Lubicie tylko robić zamęt? Czy chcecie działać na rzecz gminy. Oto jest pytanie ?

A ja mam pytanie gdzie w tym wszystkim jest Pan Leszek ,który 10 lat promował Świdrową i uczynił z niej burmistrza a ta tak mu się odpłaciła?
Napisz kolego o co chodzi bo nikt nie wie co się stało i dlaczego powiało chłodem, wielu jest ciekaw i ja też. Będę wdzięczna.

Pani burmistrz pięknie się przymilała ,chłopina robił wszystko żeby jej pomóc ,wyszukiwał trudne sprawy dla poprzedniej ekipy , bronił ją w Sądzie odnośnie tego nieszczęsnego podpisu .Tak naprawdę to liderem Weta był Pan Leszek , .Dzisiaj ta pani udaje że go nie zna !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Orange zaprasza
REKLAMA CER-FAR zaprasza