Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Atramentowy Lubczyk niezalogowany
15 lipca 2024r. o 7:35
~~Burozielony Buk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ochrowy Winorośl napisał(a): Tak chcą wylać beton, za to z burmistrz będzie zrywać asfalt i strzechę kłaść zamiast dachówek.

Biedna jeździ od festynu na festyn tu rzuci kilka tysięcy tam kilka tysiecy z funduszu antyalkoholowego i pouśmiecha się... a inwestycji niet bo to ten zły Relich i jego radni chcą zrobić na złość wszystkim......


Super inwestycja kamienice w środku parku. Kamienice nie były by komunalne ale to mały szczegół

Problemem jest niby park z komuszymi bratkami w centrum miasteczka. Wizja niczym z ciemnogrodu.. miasta się rozbudowuje a nie dziczeje.
Zostają wam festyny.ps nie tak dawno veto z prezes chciało rozwiązać centrum kultury byli przeciw budowie Muzy.....cóż za odmiana
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tamaryszek niezalogowany
15 lipca 2024r. o 7:46
~~Atramentowy Lubczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burozielony Buk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ochrowy Winorośl napisał(a): Tak chcą wylać beton, za to z burmistrz będzie zrywać asfalt i strzechę kłaść zamiast dachówek.

Biedna jeździ od festynu na festyn tu rzuci kilka tysięcy tam kilka tysiecy z funduszu antyalkoholowego i pouśmiecha się... a inwestycji niet bo to ten zły Relich i jego radni chcą zrobić na złość wszystkim......


Super inwestycja kamienice w środku parku. Kamienice nie były by komunalne ale to mały szczegół

Problemem jest niby park z komuszymi bratkami w centrum miasteczka. Wizja niczym z ciemnogrodu.. miasta się rozbudowuje a nie dziczeje.
Zostają wam festyny.ps nie tak dawno veto z prezes chciało rozwiązać centrum kultury byli przeciw budowie Muzy.....cóż za odmiana

Czas zabawy trwa , Aśka hulanki, tańce, swawolna a praca na rzecz mieszkańca?
Burmistrzowanie to nie zabawa, ogarnij się w końcu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~wyborca niezalogowany
15 lipca 2024r. o 7:58
Głosowałem na Świdrową ale okazała się niekompetentną osobą ,jeśli będzie referendum zagłosuję za jej odwołaniem !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wyborca 2 niezalogowany
15 lipca 2024r. o 8:41
~~Atramentowy Lubczyk napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Burozielony Buk napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Ochrowy Winorośl napisał(a): Tak chcą wylać beton, za to z burmistrz będzie zrywać asfalt i strzechę kłaść zamiast dachówek.

Biedna jeździ od festynu na festyn tu rzuci kilka tysięcy tam kilka tysiecy z funduszu antyalkoholowego i pouśmiecha się... a inwestycji niet bo to ten zły Relich i jego radni chcą zrobić na złość wszystkim......


Super inwestycja kamienice w środku parku. Kamienice nie były by komunalne ale to mały szczegół

Problemem jest niby park z komuszymi bratkami w centrum miasteczka. Wizja niczym z ciemnogrodu.. miasta się rozbudowuje a nie dziczeje.
Zostają wam festyny.ps nie tak dawno veto z prezes chciało rozwiązać centrum kultury byli przeciw budowie Muzy.....cóż za odmiana


Napewno nie byli przeciw Muzie.
Brednie. Miasta się rozbudowuje na obrzeżach a nie zalewa centrum betonem. Pomysl trochę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Antek niezalogowany
15 lipca 2024r. o 8:43
~~wyborca napisał(a): Głosowałem na Świdrową ale okazała się niekompetentną osobą ,jeśli będzie referendum zagłosuję za jej odwołaniem !


Referendum jest spalone na samym starcie.
Ja też głosowałem za Relichem za pierwszym razem. Rządził 16 lat i wielkie g ... Zrobił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tamaryszek niezalogowany
15 lipca 2024r. o 8:59
~~Antek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wyborca napisał(a): Głosowałem na Świdrową ale okazała się niekompetentną osobą ,jeśli będzie referendum zagłosuję za jej odwołaniem !


Referendum jest spalone na samym starcie.
Ja też głosowałem za Relichem za pierwszym razem. Rządził 16 lat i wielkie g ... Zrobił

Sam nie wierzysz w to co piszesz. Skoncentruj się na teraźniejszości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Forsycja niezalogowany
15 lipca 2024r. o 9:33
~~Antek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~wyborca napisał(a): Głosowałem na Świdrową ale okazała się niekompetentną osobą ,jeśli będzie referendum zagłosuję za jej odwołaniem !


Referendum jest spalone na samym starcie.
Ja też głosowałem za Relichem za pierwszym razem. Rządził 16 lat i wielkie g ... Zrobił

Pamiętam brakło 300 głosów i był by odwołany !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tamaryszek niezalogowany
15 lipca 2024r. o 10:39
~~Szarożółta Forsycja napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Antek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wyborca napisał(a): Głosowałem na Świdrową ale okazała się niekompetentną osobą ,jeśli będzie referendum zagłosuję za jej odwołaniem !


Referendum jest spalone na samym starcie.
Ja też głosowałem za Relichem za pierwszym razem. Rządził 16 lat i wielkie g ... Zrobił
Pamiętam brakło 300 głosów i był by odwołany !

Popracuj nad pisownią. Widac, że dawno skończyłeś szkołę. Masz problemy z ocenianiem sytuacji Cię otaczającej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza