Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Orange zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Bladozielony Sadziec niezalogowany
15 lipca 2024r. o 12:04
~~Tamaryszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Antek napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wyborca napisał(a): Głosowałem na Świdrową ale okazała się niekompetentną osobą ,jeśli będzie referendum zagłosuję za jej odwołaniem !


Referendum jest spalone na samym starcie.
Ja też głosowałem za Relichem za pierwszym razem. Rządził 16 lat i wielkie g ... Zrobił
Sam nie wierzysz w to co piszesz. Skoncentruj się na teraźniejszości.


To nie wiara a fakty i normy prawa administracyjnego :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladozielony Sadziec niezalogowany
15 lipca 2024r. o 12:06
~~Tamaryszek napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Szarożółta Forsycja napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Antek napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~wyborca napisał(a): Głosowałem na Świdrową ale okazała się niekompetentną osobą ,jeśli będzie referendum zagłosuję za jej odwołaniem !


Referendum jest spalone na samym starcie.
Ja też głosowałem za Relichem za pierwszym razem. Rządził 16 lat i wielkie g ... Zrobił
Pamiętam brakło 300 głosów i był by odwołany !
Popracuj nad pisownią. Widac, że dawno skończyłeś szkołę. Masz problemy z ocenianiem sytuacji Cię otaczającej.


Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cezar niezalogowany
15 lipca 2024r. o 12:53
Wyznawcy Roberta są jak sekta. Ślepo wykonują polecenia choć nie bardzo je rozumieją
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowy Dziewięćsił niezalogowany
15 lipca 2024r. o 12:56
~~Cezar napisał(a): Wyznawcy Roberta są jak sekta. Ślepo wykonują polecenia choć nie bardzo je rozumieją

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
15 lipca 2024r. o 13:14
Nauczycielka nigdy nie będzie dobrym burmistrzem ,takie są fakty !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tamaryszek niezalogowany
15 lipca 2024r. o 13:22
~~Burgundowy Dziewięćsił napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cezar napisał(a): Wyznawcy Roberta są jak sekta. Ślepo wykonują polecenia choć nie bardzo je rozumieją


Nie obrażaj ludzi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladolawendowy Przebiśnieg niezalogowany
15 lipca 2024r. o 14:23
Podobno facet, który strzelał do Trumpa to ten od vetamto .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~www niezalogowany
15 lipca 2024r. o 19:03
~~Cezar napisał(a): Wyznawcy Roberta są jak sekta. Ślepo wykonują polecenia choć nie bardzo je rozumieją

Ja Roberta nie cierpię, ale Świdrowej również za to jak postąpiła z Leszkiem , myślę że weto przetrwa czy to jej się podoba czy nie !Karma wróci szybciej jak ona sobie myśli .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA CER-FAR zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza