Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Ślubowanie burmistrza Nowogrodźca, Joanny Świder
~~Cezar niezalogowany
15 lipca 2024r. o 19:06
~~www napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Cezar napisał(a): Wyznawcy Roberta są jak sekta. Ślepo wykonują polecenia choć nie bardzo je rozumieją

Ja Roberta nie cierpię, ale Świdrowej również za to jak postąpiła z Leszkiem , myślę że weto przetrwa czy to jej się podoba czy nie !Karma wróci szybciej jak ona sobie myśli .

Dzięki Robertowi przetrwa, tak myślę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółta Forsycja niezalogowany
15 lipca 2024r. o 19:52
~~Cezar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~www napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cezar napisał(a): Wyznawcy Roberta są jak sekta. Ślepo wykonują polecenia choć nie bardzo je rozumieją

Ja Roberta nie cierpię, ale Świdrowej również za to jak postąpiła z Leszkiem , myślę że weto przetrwa czy to jej się podoba czy nie !Karma wróci szybciej jak ona sobie myśli .
Dzięki Robertowi przetrwa, tak myślę.

Może teraz jak wyrzucą Świdrową z Weto to powołają na Prezesa Roberta w ramach odwetu ,ciekawe by to było .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Y niezalogowany
15 lipca 2024r. o 20:38
Zolnierzyki z veto to mają wybujałe ego a Świder ograła ich jak małe dzieci, bo jak to można tłumaczyć… Leszek nie jęcz tylko nagraj filmik , może być z TIRa
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~xyz niezalogowany
15 lipca 2024r. o 20:46
~~Y napisał(a): Zolnierzyki z veto to mają wybujałe ego a Świder ograła ich jak małe dzieci, bo jak to można tłumaczyć… Leszek nie jęcz tylko nagraj filmik , może być z TIRa

Czyli okazała się fałszywą osobą i jeszcze będzie tego żałować ,oby poślizgnęła jej się noga .RR tak by nie postąpił ze swoimi zwolennikami .Radni z opozycji nie poddawajcie się a będzie ciekawie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Śliwka niezalogowany
15 lipca 2024r. o 21:24
~~Y napisał(a): Zolnierzyki z veto to mają wybujałe ego a Świder ograła ich jak małe dzieci, bo jak to można tłumaczyć… Leszek nie jęcz tylko nagraj filmik , może być z TIRa

Leszkowi to możesz fiucie buty czyścić ,taki filmik na pewno był by lepszy jak ten z TIRa !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Sanwitalia niezalogowany
15 lipca 2024r. o 21:28
Dzisiaj Burmistrzyni zaczyna od plotek na temat radnego. Mamy Burmistrza co się plotkami zajmuje. Natomiast klasą sama w sobie wystąpienie przezrsa HT oraz Radnej z Zagajnika
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Sanwitalia niezalogowany
15 lipca 2024r. o 21:30
~~Cezar napisał(a):
Ktoś napisał: ~~www napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Cezar napisał(a): Wyznawcy Roberta są jak sekta. Ślepo wykonują polecenia choć nie bardzo je rozumieją

Ja Roberta nie cierpię, ale Świdrowej również za to jak postąpiła z Leszkiem , myślę że weto przetrwa czy to jej się podoba czy nie !Karma wróci szybciej jak ona sobie myśli .
Dzięki Robertowi przetrwa, tak myślę.

A co ma nie przetrwać, tylko punktować brak kompetencji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cezar niezalogowany
15 lipca 2024r. o 22:08
Brak kompetencji to można było dziś punktować. Dyrektor SPZOZ tak się zaprezentowała że klękajcie narody żenada i wstyd. Co do świetlicy w Gierałtowie jestem sceptyczny. Wszystkie gminy dookoła już dawno nie budują świetlic tylko idą w innym kierunku. Ale ok niech będzie ta świetlica tylko że budżet się nie zepnie. Koszt budowy dużo większy niż zaplanowano. A radna z Zagajnika i Wykrot to ma dużo do powiedzenia bo jak zwykle nic nie rozumie . Do szkolić się musi. To chyba potrafi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Metrohouse zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza